صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز

با سلام به همه عزیزان.
    دوستان مگه الان ایرانیها با ممنوعیت شش کشور که هست میتونند ویزای تحصیلی بگیرند؟!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام دوستان یه سوال من و همسرم توی اکتبر وقت سفارت داریم با این قانون جدید که برای ویزای توریستی گذاشتن که فقط اکگه فامیل داشته باشیم میتونیم درخواست توریستی بدیم . اون روزی که ما میریم سفارت دقیقا این قانون 90 روزش تموم میشه . باید حتمن دعوت نامه ببریم؟
    میشه یه نفر راهنمایی کنه منو. شرایط هم پارسال یک بار تنهایی توریستی رفتم امریکا که دوستم دعوتم کرده بود ویزای مولتی 5 ساله کانادا دارم تا سال 2021 ولی هنوز نرفتم و 2 بار آلمان و 1 بار فرانسه رفتم. همسرم هم 2 بار ویزای شنگن و ویزای مولتی 5 ساله کانادا داره.
    میشه ه نفر راهنایی کنه با شرایط ما امکان ویزا دادن به چه صورت است؟ و چقدر شانس داریم؟اصلا با شرایط الان میشه بریم؟

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال من و همسرم توی اکتبر وقت سفارت داریم با این قانون جدید که برای ویزای توریستی گذاشتن که فقط اکگه فامیل داشته باشیم میتونیم درخواست توریستی بدیم . اون روزی که ما میریم سفارت دقیقا این قانون 90 روزش تموم میشه . باید حتمن دعوت نامه ببریم؟
    میشه یه نفر راهنمایی کنه منو. شرایط هم پارسال یک بار تنهایی توریستی رفتم امریکا که دوستم دعوتم کرده بود ویزای مولتی 5 ساله کانادا دارم تا سال 2021 ولی هنوز نرفتم و 2 بار آلمان و 1 بار فرانسه رفتم. همسرم هم 2 بار ویزای شنگن و ویزای مولتی 5 ساله کانادا داره.
    میشه ه نفر راهنایی کنه با شرایط ما امکان ویزا دادن به چه صورت است؟ و چقدر شانس داریم؟اصلا با شرایط الان میشه بریم؟
    اين قانون 27 سپتامبر تموم ميشه. اگر شما اكتبر وقت داريد احتياجى به دعوت نامه نداريد و شانستون بسيار بالا هست براى گرفتن ويزا.

Junior Member

سلام . من مصاحبه انجام داده بودم امروز کیس نامبرم تو سایت اومد. ایمیلی برام نیومده . میتونم درخواستم رو بفرستم ؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2016 نمایش پست ها
    سلام . من مصاحبه انجام داده بودم امروز کیس نامبرم تو سایت اومد. ایمیلی برام نیومده . میتونم درخواستم رو بفرستم ؟ ممنون
    سلام میشه لطفا شرایطتون رو بگید و برای اینکه بری چه نوع ویزایی درخواست داده بودین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا شرایطتون رو بگید و برای اینکه بری چه نوع ویزایی درخواست داده بودین؟
    سفارت ارمنستان ایمیل نمی زنه کیس نامبر ها رو توی سایت اعلام میکنه اگر اعلام شده توی سایت وضعیت یه بار آپ دیت باید خورده باشه تاریختون

Junior Member

ویزا دانشجویی هست . طبق همون برگه ای که روز سفارت بهم دادن درخواست ارسال کردم ولی برای من گزینه چاپ دستورالعمل و رسید پستی وجود نداره که من پرینت کنم با بقیه مدارک بفرستم. الان چه کار می تونم کنم؟ ممنون

Junior Member

سلام آیا سفارت پاسپورت رو می گیره؟ شما باید تا اومدن پاسپورت چی کار کنید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز

سلام دوستان
    من از دانشگاه clemson برای فوق ترم بهار پذیرش گرفتم . وقت مصاحبم 25 سپتامبر هست تو سفارت ارمنستان.
    من نتونستم از استادی فاند بگیرم برای ta یا ra . براورد دانشگله از هزینه 1 سال زندگی و تحصیل 32 هزار دلار هست و من bank statement که دارم حدود 37 هزارتا . job offer هم ندارم چون اصلا زمینه تحقیقی من که توی cv و sop دارم طوری نیست که اینجا کار داشته باشه و اصلا این زمینه تحقیقی تو ایران خیلی خیلی کم هست . تو امریکا کسی رو ندارم . به نظر شما چقدر من شانس گرفتن ویزا دارم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

Junior Member moman_1031 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان من یه اکانت پرداخت شده دو نفره ارمنستان دارم. کسی خواست پیغام بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)