صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    محض اطمینان ببرید ولی مبلغ خیلی بالا نشون ندید.و حتما به اسم کس دیگری به غیر از خودتون باشه.اگر در حین مصاحبه ازتون پرسید به آفیسر ارائه کنید.خودتون برای ارائش پیش دستی نکنید.
    کدوم سفارت وقت دارین؟
    ارمنستان. چقدر باشه مبلغ نامه بانک کافیه؟
    حساب داداشم باشه ایرادی نداره؟
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من 4 اکتبر وقت مصاحبه دارم. من برای یکسال فول فاندم. که توی فرم آی بیستم نوشته فاند برای 12 ماه. فاندم هم TA هست. رشتم ریاضیه.

1- لازمه نامه بانک ببرم روز سفارت یا چون فاند دارم لازم نیست؟

1- من همین فروم خوندم نوشته بودند نامه بانک باید اندازه کل هزینه 4 سال باشه؟ اره؟
    2- نامه بانک به اسم داداشم میشه؟

ممنون پیشاپیش
    سلام
    فول فاند نیازی به ارائه ی بانک استیتمنت ندارد وقتی افیسر می پرسد هزینه هایت را چگونه می دهی و کی می دهد؟ بگویید فول فاند هستید و اشاره به فرم I-20کنید. البته می توانید یک بانک استیتمنت هم ببرید ولی برای سلف فاند ضروری است و نه فول فاند!
    ویرایش توسط sarah9093 : September 28th, 2017 در ساعت 03:11 AM

سلام. حتماً نامه بانک ببرید و به اسم پدر یا مادرتون هم باشه. اگر میتونین هزینه چند سالتونو نشون بدین.

ایام بکام.

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من 4 اکتبر وقت مصاحبه دارم. من برای یکسال فول فاندم. که توی فرم آی بیستم نوشته فاند برای 12 ماه. فاندم هم TA هست. رشتم ریاضیه.

1- لازمه نامه بانک ببرم روز سفارت یا چون فاند دارم لازم نیست؟

1- من همین فروم خوندم نوشته بودند نامه بانک باید اندازه کل هزینه 4 سال باشه؟ اره؟
    2- نامه بانک به اسم داداشم میشه؟

ممنون پیشاپیش

Junior Member

سلام دوستان من و همسرم باریتوریستی چند روز پیش اقدام کردیم که دوتامون اف بی ای چک خوردیم و آفیسر گفت باید صبر کنید تا 18 اکتبر ببینید ترامپ چه فرمانی میده ازش پرسیدم ممکنه کلا کنسل بشه توریسی. گفت فعلا هیچ کسی هیچی نمیدونه و فقط باید تا 18 اکتبر صبر کنید.... الان اگه 18 اکتبر بگن ویزای توریسی حتی اگه خانواده داشته باشی کنسل میشه. وضعیت ما که قبل از این قانون بودیم چی میشه؟ به نظرتونچه قانونی میزارن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط tararahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان من و همسرم باریتوریستی چند روز پیش اقدام کردیم که دوتامون اف بی ای چک خوردیم و آفیسر گفت باید صبر کنید تا 18 اکتبر ببینید ترامپ چه فرمانی میده ازش پرسیدم ممکنه کلا کنسل بشه توریسی. گفت فعلا هیچ کسی هیچی نمیدونه و فقط باید تا 18 اکتبر صبر کنید.... الان اگه 18 اکتبر بگن ویزای توریسی حتی اگه خانواده داشته باشی کنسل میشه. وضعیت ما که قبل از این قانون بودیم چی میشه؟ به نظرتونچه قانونی میزارن؟

سلام، از ١٨ اكتبر به بعد، phase 2 اعمال ميشه، و بايد افيسر با case شما در چارچوب قانون ي كه الان هست برخورد ميكرد، در نتيجه بايد ميگفت ويزات اپرو شد و pending administrative processing هست، كمي كلاش بازي دراورده. ولي احتمال خيلي زياد حتي بعد از اكتبر 18 حتي اگر قانون لغو ويزا توريستي اعمال بشه، شامل case شما نميشود. در كل قانون phase 2 عطف به case هاي ماسابق نميشود.
    Good luck

Junior Member

Salam doostan,
    My parents had an interview on October 4th in Yerevan, for Tourist visa. The officer told both of them that they have no problem and they can get the visa now, but after he asked when they are traveling and they said the next day , he told them to go back home and send the passport as soon as possible. After they left the embassy we decideed that they stay there and drop the passport at the courier , thinking it would not take long since they did not need any further processing and in the form the officer had given them the only document needed was listed as passport. They dropped the passports yesterday (Thursday Oct 5) at the DHL there and it was delivered to teh embassy the same day.
    This morning we received an email saying this:
    Dear Visa Applicant,

As part of your administrative processing, please provide the following information:
    Type this information directly in the body of the email, NOT as an attachment. Please do NOT use a table format. Insert each response directly under the question.

1. List all countries you have traveled to (other than your country of residence) in the last 15 years. For each trip, provide details for locations visited, dates visited, source of funds, and length of stay.

2. List all of your previous and/or current passport number(s) and country of issuance.

3. List all names and dates of birth of all immediate relatives not recorded in your visa application, including:
    Siblings (brothers and sisters): full, half, step, adopted, living or deceased;
    Children: minor and adult, living or deceased; and
    Spouse: current or previous spouse or civil/domestic partner, living or deceased.

4. List all of your addresses during the last 15 years, if different from your current address, including dates of residence. Please include street address, city, and country.

5. List all phone numbers, email addresses, and social media account user names (e.g. IMO, Telegram, Twitter, Instagram, Facebook, Viber, Snapchat, etc.) you have used in the last 5 years.
    Do NOT provide any account passwords!

6. List the following information for all of your employment history in the last 15 years:
    a. Employer name
    b. Dates of employment
    c. Address and telephone number
    d. Job title
    e. Job description
    In addition, please also provide an approximate date when you plan to travel to the U.S.

We look forward to hearing from you.

Sincerely,

Consular Section | Non-Immigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Yerevan | 1 American Ave, Yerevan 0082, Armenia

Any one else has had similar situation? Does it mean now they have clearance while they had told them they can visa right away without any administrative processing ? They have their ticket for next wednesday but what should we do if the visa is not ready by then? Is there a way to travel without passport?

Thanks a lot

نقل قول نوشته اصلی توسط employee نمایش پست ها
    Salam doostan,
    My parents had an interview on October 4th in Yerevan, for Tourist visa. The officer told both of them that they have no problem and they can get the visa now, but after he asked when they are traveling and they said the next day , he told them to go back home and send the passport as soon as possible. After they left the embassy we decideed that they stay there and drop the passport at the courier , thinking it would not take long since they did not need any further processing and in the form the officer had given them the only document needed was listed as passport. They dropped the passports yesterday (Thursday Oct 5) at the DHL there and it was delivered to teh embassy the same day.
    This morning we received an email saying this:
    Dear Visa Applicant,

As part of your administrative processing, please provide the following information:
    Type this information directly in the body of the email, NOT as an attachment. Please do NOT use a table format. Insert each response directly under the question.

1. List all countries you have traveled to (other than your country of residence) in the last 15 years. For each trip, provide details for locations visited, dates visited, source of funds, and length of stay.

2. List all of your previous and/or current passport number(s) and country of issuance.

3. List all names and dates of birth of all immediate relatives not recorded in your visa application, including:
    Siblings (brothers and sisters): full, half, step, adopted, living or deceased;
    Children: minor and adult, living or deceased; and
    Spouse: current or previous spouse or civil/domestic partner, living or deceased.

4. List all of your addresses during the last 15 years, if different from your current address, including dates of residence. Please include street address, city, and country.

5. List all phone numbers, email addresses, and social media account user names (e.g. IMO, Telegram, Twitter, Instagram, Facebook, Viber, Snapchat, etc.) you have used in the last 5 years.
    Do NOT provide any account passwords!

6. List the following information for all of your employment history in the last 15 years:
    a. Employer name
    b. Dates of employment
    c. Address and telephone number
    d. Job title
    e. Job description
    In addition, please also provide an approximate date when you plan to travel to the U.S.

We look forward to hearing from you.

Sincerely,

Consular Section | Non-Immigrant Visa Unit
    U.S. Embassy Yerevan | 1 American Ave, Yerevan 0082, Armenia

Any one else has had similar situation? Does it mean now they have clearance while they had told them they can visa right away without any administrative processing ? They have their ticket for next wednesday but what should we do if the visa is not ready by then? Is there a way to travel without passport?

Thanks a lot
    زمانى كه خانواده شما اپروو شدند بايد يك برگه صورتى گرفته باشن. ايا اين برگه رو دريافت كردن؟ اگر برگه که دريافت كردن صورتى نبوده باشه و بنفش بوده يعنى كليرنس خوردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmadadi نمایش پست ها
    زمانى كه خانواده شما اپروو شدند بايد يك برگه صورتى گرفته باشن. ايا اين برگه رو دريافت كردن؟ اگر برگه که دريافت كردن صورتى نبوده باشه و بنفش بوده يعنى كليرنس خوردن.

مرسی‌ برای جواب.
    تا اونجایی که من میدونم ، تنها فرمی که گرفتن یه برگه است یه طرف انگلیسی‌ و یه طرف فارسی . فقط اون قسمت که نوشته "sign in to your account and view courier receipt" رو دورش و خط کشیدن و آدرسِ پست و نوشتن.
    و اون قسمت که لیستِ مدارک مورد نیاز هست ، فقط پاسپورت رو علامت زده.

نقل قول نوشته اصلی توسط employee نمایش پست ها

مرسی‌ برای جواب.
    تا اونجایی که من میدونم ، تنها فرمی که گرفتن یه برگه است یه طرف انگلیسی‌ و یه طرف فارسی . فقط اون قسمت که نوشته "sign in to your account and view courier receipt" رو دورش و خط کشیدن و آدرسِ پست و نوشتن.
    و اون قسمت که لیستِ مدارک مورد نیاز هست ، فقط پاسپورت رو علامت زده.
    خوب اگر اين رو گفتن يعنى اپروو شدن و هیچ مشكلى نيست. احتمال داره اشتباهى اون ايميل اومده باشه چون فقط در صورتى كه شما اپروو شده باشى پست پاسپورت رو ازتون مى گيره چون همراه پاسپورت بايد يك فرم تاييد ويزا كه همون courier receipt هست رو از تو حساب كاربرى كه باهاش وقت گرفتين پرينت كنيد و همراه پاسپورت به سفارت بفرستيد كه احتمالا" اين كارو پست براتون انجام داده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmadadi نمایش پست ها
    من نمی دونم چرا دوستان اطلاعات غلط میدن سفارت ارمنستان اصلا برگه رنگی نداره که معنی داشته باشه برای من و همسرم هم این ایمیل اومده و یه دد لاین داره باید جواب ایمیل رو بدن این پروسه جدید اف بی ای چک هست باید جواب ایمیل رو بدن و توی سایت کیس نامبر رو چک کنن که وضعیتشون الان چطوریه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)