صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز

سلام به همه ی دوستان عزیز
    من 17 می مصاحبه دارم ولی هنوز چیزی تمرین نکردم
    و نمیدونم کلا چی باید تمرین کنم
    ممنون میشم اگه به من کمک کنید تو این زمینه

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط faezesoleimani نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز
    من 17 می مصاحبه دارم ولی هنوز چیزی تمرین نکردم
    و نمیدونم کلا چی باید تمرین کنم
    ممنون میشم اگه به من کمک کنید تو این زمینه
    سلام
    چیز سخت و پیچیده ای نیس که قبلا بخواین تمرین کنین! فقط مدارک لازم رو کامل داشته باشین و مسلط به بیان حقایق و برنامه خودتون. مدارک لازم هم تو اون فایلی که قراره پرینت بگیرین نوشته. یه ریسرچ
    پلن با خودتون ببرین. آفیسر هم اولین چیزی که نیگا میکنه فاند هستش!! اگه ازین مرحله عبور کردین سوالات تکراری رو میپرسه.
    چرا این دانشگاه؟ چرا آمریکا؟ میخوای چیکار کنی اونجا؟ برنامت بعد فارغ التحصیلی چیه؟ قبلا کجا کار کردی؟ رو چه زمینه ای کار کردی؟ دانشگاه های دیگه هم اقدام کردی یا نه؟
    اینا رو میپرسه خیلی راحت و خونسرد جواب میدین
    موفق باشین

سلام دوستان. اینجا خیلی خلوت هست. خیلی ممنون می شم از کسانی که جدیدا دارند می روند سفارت برای مصاحبه ی دانشجویی که تجربیاتشون را با ما در میان بگذارند.

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌سفارت و تجربیات روز �

سلام دوستای خوب. خوشحالم که پدر و مادرتون تجربه خوب داشتن.
    متاسفانه امروز مادر من از دوبی رد شد. ازش شغل پدرم رو پرسیدن و اینکه چند تا فرزند دارن. من یه خواهر کوچکتر در ایران دارم. ازشون ویزای منو پرسیدن، مادر گفتن دانشجویی، گفتن چطور نمی دونی ویزای دخترت چیه می خوای بری پیشش!! خیلی ناراحتم. واقعا نمی دونم چی کار کنم. مادر من تا به حال سفر خارج از ایران نداشتن و در فرم DS هم من جایی رو پیدا نکردم که مشخصات خواهرم رو بزنم. کسی می تونه راهنماییم کنه مشکل چی بوده و به نظرتون حالا کجا بره واسه وقت مجدد ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 10 می مصاحبه داشتم.
    اولین چیزی که به ذهنم میرسه بگم اینه که اصلا لازم نیست از چند ساعت قبل اونجا باشید چون در نهایت نیم ساعت قبل از وقتتون اجازه میدن وارد بشین. دم در ورودی پاس میگیرن وقت چک میکنن اگر موبایل همراتون باشه میگیرن و مستقیم تشریف میبرید داخل و دست راست ساختمانی هست که واردش میشین ازتون Ds، I20 و پاس و SEVIS Payment را میگیرند چک میکنند و دوباره بهتون برمیگردونند. بهتون شماره میدن و داخل سالن منتظر میشینید تا نوبت انگشت نگاری برسه، اول باجه 10 و بعدش باجه 4 (همون خانم چینی مهربون) کارای مربوط به انگشت نگاری را انجام میدن. دوباره منتظر میشید تا شمارتون برای مصاحبه با آفیسر نمایش داده بشه. از من فقط I20 و رزومه گرفتند. و چون تی ای هستم و ریسرچ پلن ندارم مدرک دیگه ای ارائه نکردم. راجع به رشته ای که میخوام بخونم پرسید و اینکه در آینده به چه دردم میخوره. راجع به کارم پرسید و همین. بعدشم کلیرنس خوردم و ایمیل 11 سوال همان روز ارسال شد.
    برخوردشون خیلی خوب و محترمانه هست اصلا استرس نداشته باشید و به خودتون آرامش بدین تا بهترین نتیجه را بگیرید
    اکثر بچه هایی که بودند کلیرنس خوردند غیر از دو نفر که درجا گرفتن. دو نفر ریجکت شدن یکیشون مثل اینکه برادرشون همون جا استاد بوده یکی دیگه هم فوق لیسانس بدون فاند بود (که احتمالا شاغل هم نبودن).

در ارمنستان از اپلیکیشن یاندکس Yandex استفاده کنید برای تاکسی، هزینه هاتون کمتر بشه (از مرکز شهر تا سفارت 400-500 درام ارمنستان)

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید باشه و موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poonehhosseini نمایش پست ها
    سلام دوستای خوب. خوشحالم که پدر و مادرتون تجربه خوب داشتن.
    متاسفانه امروز مادر من از دوبی رد شد. ازش شغل پدرم رو پرسیدن و اینکه چند تا فرزند دارن. من یه خواهر کوچکتر در ایران دارم. ازشون ویزای منو پرسیدن، مادر گفتن دانشجویی، گفتن چطور نمی دونی ویزای دخترت چیه می خوای بری پیشش!! خیلی ناراحتم. واقعا نمی دونم چی کار کنم. مادر من تا به حال سفر خارج از ایران نداشتن و در فرم DS هم من جایی رو پیدا نکردم که مشخصات خواهرم رو بزنم. کسی می تونه راهنماییم کنه مشکل چی بوده و به نظرتون حالا کجا بره واسه وقت مجدد ؟
    سلام
    من متوجه نشدم ، شما دانشجو نیستید که آفیسر از مادر پرسیدن و در جواب گفتن که نمیدونی ویزای دخترت چیه؟ ویزاتون چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات

دوستان من شرایطم رو میگم خواهشا کمک کنید
    فارغ التحصیل داروسازی دکتری حرفه ای(در امریکا اکثر دانشگاهها مدرکم رو undergraduate قبول دارن و گفتندباید ابتدا برای تخصص از مستر اقدام کنی)
    پذیرش از دانشگاه با رنک متوسط مستر بدون فاند
    ۲۹ سالمه دختر، ایران داروخونه دارم،متاهل هستم همسرم با من نمیان،معدل دوره قبلم عالی و رزومم عالیه،سلف فاند گواهی بانکی حدودا ۶۰ هزار تا دارم،ویزای شینگن دارم،دو هفته پیش هلند افیسر اصلا سر از مدرکم در نمیورد همش میگفت تو دکتری چرا میخوای فوق لیسانس بخونی بهدم که رنک دانشگاهمو مسخره کرد!!بعدم ۲۱۴ ریجکت،میخوام ارمنستان اقدام کنم خواهشا کمکم کنین،کجا خوبه؟چیکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babybug نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 10 می مصاحبه داشتم.
    اولین چیزی که به ذهنم میرسه بگم اینه که اصلا لازم نیست از چند ساعت قبل اونجا باشید چون در نهایت نیم ساعت قبل از وقتتون اجازه میدن وارد بشین. دم در ورودی پاس میگیرن وقت چک میکنن اگر موبایل همراتون باشه میگیرن و مستقیم تشریف میبرید داخل و دست راست ساختمانی هست که واردش میشین ازتون Ds، I20 و پاس و SEVIS Payment را میگیرند چک میکنند و دوباره بهتون برمیگردونند. بهتون شماره میدن و داخل سالن منتظر میشینید تا نوبت انگشت نگاری برسه، اول باجه 10 و بعدش باجه 4 (همون خانم چینی مهربون) کارای مربوط به انگشت نگاری را انجام میدن. دوباره منتظر میشید تا شمارتون برای مصاحبه با آفیسر نمایش داده بشه. از من فقط I20 و رزومه گرفتند. و چون تی ای هستم و ریسرچ پلن ندارم مدرک دیگه ای ارائه نکردم. راجع به رشته ای که میخوام بخونم پرسید و اینکه در آینده به چه دردم میخوره. راجع به کارم پرسید و همین. بعدشم کلیرنس خوردم و ایمیل 11 سوال همان روز ارسال شد.
    برخوردشون خیلی خوب و محترمانه هست اصلا استرس نداشته باشید و به خودتون آرامش بدین تا بهترین نتیجه را بگیرید
    اکثر بچه هایی که بودند کلیرنس خوردند غیر از دو نفر که درجا گرفتن. دو نفر ریجکت شدن یکیشون مثل اینکه برادرشون همون جا استاد بوده یکی دیگه هم فوق لیسانس بدون فاند بود (که احتمالا شاغل هم نبودن).

در ارمنستان از اپلیکیشن یاندکس Yandex استفاده کنید برای تاکسی، هزینه هاتون کمتر بشه (از مرکز شهر تا سفارت 400-500 درام ارمنستان)

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید باشه و موفق باشین
    مرسی از اینکه تجربتون را در اختیار گذاشتید.
    یک سوال دارم. شرایط را برای کسانی که سلف فاندد باشن چطور میبینید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Spectra نمایش پست ها
    مرسی از اینکه تجربتون را در اختیار گذاشتید.
    یک سوال دارم. شرایط را برای کسانی که سلف فاندد باشن چطور میبینید ؟
    سلام
    به نظر من اگر در مورد PhD باشه، خیلی به این بستگی داره که اون لحظه آفیسر چقدر مطمئن بشه که شما این همه هزینه ای که میکنید، براتون می ارزه که برگردین به کشورتون و در واقع توجیه داره. شاید مثلا job offer بتونه ثابت کنه یا هر مدرک supporting دیگه ای. اما شانسی هستش و بعید میدونم فرمول مشخصی داشته باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)