صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 174

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌سفارت و تجربیات روز �

نقل قول نوشته اصلی توسط babybug نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگر در مورد PhD باشه، خیلی به این بستگی داره که اون لحظه آفیسر چقدر مطمئن بشه که شما این همه هزینه ای که میکنید، براتون می ارزه که برگردین به کشورتون و در واقع توجیه داره. شاید مثلا job offer بتونه ثابت کنه یا هر مدرک supporting دیگه ای. اما شانسی هستش و بعید میدونم فرمول مشخصی داشته باشه.
    برای مستر سلف فاندد چطور ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadeh6785 نمایش پست ها
    دوستان من شرایطم رو میگم خواهشا کمک کنید
    فارغ التحصیل داروسازی دکتری حرفه ای(در امریکا اکثر دانشگاهها مدرکم رو undergraduate قبول دارن و گفتندباید ابتدا برای تخصص از مستر اقدام کنی)
    پذیرش از دانشگاه با رنک متوسط مستر بدون فاند
    ۲۹ سالمه دختر، ایران داروخونه دارم،متاهل هستم همسرم با من نمیان،معدل دوره قبلم عالی و رزومم عالیه،سلف فاند گواهی بانکی حدودا ۶۰ هزار تا دارم،ویزای شینگن دارم،دو هفته پیش هلند افیسر اصلا سر از مدرکم در نمیورد همش میگفت تو دکتری چرا میخوای فوق لیسانس بخونی بهدم که رنک دانشگاهمو مسخره کرد!!بعدم ۲۱۴ ریجکت،میخوام ارمنستان اقدام کنم خواهشا کمکم کنین،کجا خوبه؟چیکار کنم

من تجربه زیادی در این زمینه ندارم اما طبق تجربیاتی که بچه های دیگه مطرح کردن؛ ارمنستان روی فاند خیلی حساس هست نسبت به بقیه جاها و کسایی که فول فاند نیستن رو با احتمال بیشتری رد میکنه؛ و اگر کسی فول فاند نیست؛ بهتره از ترکیه اقدام کنه..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maasf نمایش پست ها
    من تجربه زیادی در این زمینه ندارم اما طبق تجربیاتی که بچه های دیگه مطرح کردن؛ ارمنستان روی فاند خیلی حساس هست نسبت به بقیه جاها و کسایی که فول فاند نیستن رو با احتمال بیشتری رد میکنه؛ و اگر کسی فول فاند نیست؛ بهتره از ترکیه اقدام کنه..
    ممنونم دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتین من دوبی وقت گرفتم حالا پناه بر خدا

Junior Member

از اونجایی که منم داروسازم و تجربه خودم و چند تا از دوستامو دیدم فک میکنم بهترین تصمیم رو گرفتین در مورد انتخاب سفارت دبی. دوست من Jan از ترکیه ریجکت شد با این که فاند داشت. من خودم از ارمنستان گرفتم ویزامو البته منم فاند داشتم و شنیدم ارمنستان روی فاند حساسه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز

دوستان کمک کنید لطفا......من یک ماه پیش رتم ارمنستان برای ویزای f1.....دو روز پیش تو سایت دیدیم کلیر شدم و پاسمو فرستادم...ولی دیروز سفارت ایمیل زده که باید بیای سفارت برای re-interview....کسی مورد اینجوری ندیده؟

Junior Member

دوستان کمک کنید لطفا......من یک ماه پیش رفتم ارمنستان برای ویزای f1.....دو روز پیش تو سایت دیدیم کلیر شدم و پاسمو فرستادم...ولی دیروز سفارت ایمیل زده که باید بیای سفارت برای re-interview....کسی مورد اینجوری ندیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salySHZ نمایش پست ها
    از اونجایی که منم داروسازم و تجربه خودم و چند تا از دوستامو دیدم فک میکنم بهترین تصمیم رو گرفتین در مورد انتخاب سفارت دبی. دوست من Jan از ترکیه ریجکت شد با این که فاند داشت. من خودم از ارمنستان گرفتم ویزامو البته منم فاند داشتم و شنیدم ارمنستان روی فاند حساسه.
    سلام دوست عزیز ممنونم وقت گذاشتین،میتونم بپرسم شما چه رشته ای پذیرش گرفتین و اینکه رنک دانشگاهتون خیلی بالا بود؟آفیسر گیر نداد شما دکتری چرا یه مقطع دیگه میخوای بری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yuhuuu نمایش پست ها
    دوستان کمک کنید لطفا......من یک ماه پیش رفتم ارمنستان برای ویزای f1.....دو روز پیش تو سایت دیدیم کلیر شدم و پاسمو فرستادم...ولی دیروز سفارت ایمیل زده که باید بیای سفارت برای re-interview....کسی مورد اینجوری ندیده؟
    راستش برای من با یه مقدار تفاوت پیش اومد. دو روز بعد از مصاحبه بهم گفتن اگه ارمنستانی هنوز دوباره بیا مصاحبه که من متاسفانه برگشته بودم و گفتم برگشتم. فرداش ایمیل زد آفیسر و گفت که تفاوتایی بین رزومه ما و رزومه دانشگاه پیدا کرده که اونو مشکوک کرده و به خاطر همین ریجکتم کرد. به نظرم حول نشید اصلا. با آرامش خوب فکر کنید ببینید چه خلل(هایی) ممکنه توی مدارکتون پیدا کرده باشن و با آرامش خودتونو برای جواب دادن به اونا آماده کنید. فقط حواستون باشه که با اعتماد به نفس برید اونجا و هر سوالی پرسید حتی اگه از قبل براش نبودی با اقتدار و مودبانه جوابشو بدید. یه وقتم میبینی اونقدرا چیز خاصی نباشه اصلا. موفق باشید.

سلام دوستان.
    اگه ممکنه لطف کنید سوال من رو جواب بدید.
    من وقت سفارت گرفتم برای 4 روز دیگه ولی نمیتونم برم. دیروز داشتم صفحه رو رفرش میکردم که وقت جدید گیرم بیاد که یکدفعه حساب کاربری م غیر فعال شد و دیگه حتی نمیتونم وراد حساب کاربری خودم بشم. به سفارت ایمیل زدم میگن ظرف 3-4 روز جواب میاد که من تا اون موقع هزینه ی ویزام سوخت شده.
    اگه براتون مورد مشابه پیش اومده لطف میکنید راهنمایی م کنید. ممنون میشم ازتون.

Junior Member asarin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Azad University of Ahar

نقل قول نوشته اصلی توسط broken_heart نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه ممکنه لطف کنید سوال من رو جواب بدید.
    من وقت سفارت گرفتم برای 4 روز دیگه ولی نمیتونم برم. دیروز داشتم صفحه رو رفرش میکردم که وقت جدید گیرم بیاد که یکدفعه حساب کاربری م غیر فعال شد و دیگه حتی نمیتونم وراد حساب کاربری خودم بشم. به سفارت ایمیل زدم میگن ظرف 3-4 روز جواب میاد که من تا اون موقع هزینه ی ویزام سوخت شده.
    اگه براتون مورد مشابه پیش اومده لطف میکنید راهنمایی م کنید. ممنون میشم ازتون.
    اگه غیرفعال بشه آخرین وقت گرفته شده معتبر خواهد بود به آخرین وقتی که گرفتی و تایید شده برو سفارت. من که اینکارو کردم ولی مثل اینکه نمی تونی بری!

زنگ بهشون بزن شاید تلفنی کاری کردند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)