صفحه 9 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات رو

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad2244 نمایش پست ها
    سلام.
    کسی میدونه وقتای سفارت (در دبی) معمولا" چه زمان هایی باز میشه؟ الان چرا هیچ وقتی برای رزرو نداره؟؟؟
    دیگه فرقی نمیکنه وقتی برای رزرو باشه یا نه. چون امروز (دوشنبه 7 مارچ) ترامپ فرمان مهاجرتی اصلاح شده ش رو بالاخره امضا کرد و به این ترتیب صدور ویزا دوباره معلق خواهد شد !!

البته دوشنبه 6 مارچ هستش نه 7 مارچ./

تعلیق صدور ویزا هم از 16 مارچ شروع می شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    دیگه فرقی نمیکنه وقتی برای رزرو باشه یا نه. چون امروز (دوشنبه 7 مارچ) ترامپ فرمان مهاجرتی اصلاح شده ش رو بالاخره امضا کرد و به این ترتیب صدور ویزا دوباره معلق خواهد شد !!

زود قضاوت نکنین داستان ادامه داره
    ایالت‌های واشنگتن، نیویورک، مینه‌سوتا، اورگان و ماساچوست اعلام کرده‌اند که علیه فرمان مهاجرتی جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، اقدام قضایی می‌کنند.
    پیش از این ایالت هاوایی با ثبت شکایتی فرمان منع ورود شهروندان شش کشور را به چالش کشید.
    این شش ایالت می‌گویند نسخه جدید فرمان هم‌چنان شامل حکمی است که دادگاه برای نسخه قبلی فرمان داد و جلوی اجرایش را گرفت.
    آقای ترامپ در دستور تازه‌اش ورود شهروندان شش کشور ایران، لیبی، سودان، سومالی، سوریه و یمن به آمریکا را برای ۹۰ روز به حالت تعلیق در آورده است. تفاوت عمده این فرمان با فرمان قبلی حذف شهروندان عراقی از فهرست کشورهای ممنوع شده است.
    پیش از این ایالت هاوایی با ثبت شکایتی فرمان منع ورود شهروندان شش کشور را به چالش کشید. گزارش‌ها حاکی از آن است که ایالت‌های مینه‌سوتا و اورگان نیز به دنبال به چالش کشیدن فرمان تازه آقای ترامپ هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه

چقدر خوشحال شدم که شما ویزا گرفتید .من تقریبا سابقه شما رو دارم.یک بار توریستی و دو بار تحصیلی ریجکت شدم با سلف فاند.

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی تازه رفته سفارت؟

سلام دوستان. من مادرم چند روز دیگه می روند سفارت. سال های قبل مادرم به ایران رفته بودند برای ویزا گرفتن و اونجا پاسپورت را که می دادند ۲-۱ روز بعدش با ویزا برمی گردوندند ولی توی دبی باید با شرکت های پستی کار کرد. من اصلا نمی دونم قضیه ی این شرکت های پستی چیه ولی اینطوری که حدث می زنم اگر ویزا درجا صادر بشه سفارت پاسپورت را می گیره و شخص باید پاسپورتش را ۲-۱ روز بعد از شرکت پستی تحویل بگیره. آیا حدثم درسته؟‌کسی می تونه راهنمایی دقیق تری کنه به من؟

توی مدتی که مادرم دبی هستند محل اقامتشون توی Bur Dubai هست. سوال دیگه ام اینه که باید کدوم شرکت پستی را انتخاب کنیم که به مادرم نزدیک باشه؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    سلام دوستان. من مادرم چند روز دیگه می روند سفارت. سال های قبل مادرم به ایران رفته بودند برای ویزا گرفتن و اونجا پاسپورت را که می دادند ۲-۱ روز بعدش با ویزا برمی گردوندند ولی توی دبی باید با شرکت های پستی کار کرد. من اصلا نمی دونم قضیه ی این شرکت های پستی چیه ولی اینطوری که حدث می زنم اگر ویزا درجا صادر بشه سفارت پاسپورت را می گیره و شخص باید پاسپورتش را ۲-۱ روز بعد از شرکت پستی تحویل بگیره. آیا حدثم درسته؟‌کسی می تونه راهنمایی دقیق تری کنه به من؟

توی مدتی که مادرم دبی هستند محل اقامتشون توی Bur Dubai هست. سوال دیگه ام اینه که باید کدوم شرکت پستی را انتخاب کنیم که به مادرم نزدیک باشه؟

ممنونم
    سلام
    بله، درسته. این لینک رو ببینین، انتهای پست شماره ۴ در موردش تا حدودی توضیح داده شده.

Junior Member

سلام لطفا تجربه مصاحبه رو در میون بگذارید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان،
    پدر و مادر من ۳۰ مارس از دبی مصاحبه شدند. افیسر برگه زرد بهشون داده ولی هیچ کیس نامبری روی برگه نخورده! کسی می دونه چطوری می شه استتوس ویزا رو چک کرد؟

Junior Member

از دوستانی که در روزهای اخیر برای مصاحبه رفتن سفارت درخواست می کنم بفرمایید آیا واقعا از شما خواستن نام کاربری و رمز عبور شبکه های اجتماعی که عضو اونا هستین رو بهشون بدین؟ منظورم فقط درباره پدر و مادرها نیست که ممکنه عضو هیچی نباشن. نمی دونین از کسانی که درخواست ویزای دانشجویی دادن هم میخوان یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)