صفحه 25 از 28 نخستنخست ... 1516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام، من و خانمم روز 18 سپتامبر برای دیدن فرزندمان وقت مصاحبه در دبی داشتیم، به خانمم درجا ویزا داد و برگ صورتی را هم بهشون داد، ولی به من گفت که شما نیاز به یک سری کارهای اداری بیشتر دارین، یک ایمیل تو چند روز آینده براتون میاد، به اون جواب بدین تا پروسه کار شما هم انجام بشه و یک برگ بنفش هم به من داد و گفت اگر میخواهید ویزای خانمتون را تو چند روز آینده صادر می‌کنیم و اگر هم میخواهید با هم برید، باید صبر کنید که کار شما هم انجام بشه، ضمناً گفت کار من ممکنه تا حدود 8 هفته طول بکشه. لذا برخلاف نظر دوستمون که در بالا گفت برگ صورتی و بنفش فرقی نداره، باید بگم که این دو تا کاملا با هم فرق می کنه ..... راستی، همون شب ایمیل سفارت اومد و 10 تا سوال از 15 سال گذشته من و یوزرنیمهای شبکه های اجتماعی و .... پرسیده بود که من هم بلافاصله پاسخ دادم و اونها هم دوباره ایمیل زدند که ایمیل شما رسید و به افسر مربوطه داده میشه و منتظر ایمیل بعدی ما باشید. تا الان که ایمیلی نیومده تا ببینیم بعدا چی پیش میاد...

سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من از زمان پر کردن DS-160 چند ماه گذشته و برخی اطلاعاتم عوض شده مثلا پاسپورتم را تمدید کردم و شماره پاسپورتم عوض شده حالا که وقت مصاحبه دارم چیکار باید بکنم آیا باید دوباره فرم پرکنم و ارسال کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninyaghmai نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    من از زمان پر کردن DS-160 چند ماه گذشته و برخی اطلاعاتم عوض شده مثلا پاسپورتم را تمدید کردم و شماره پاسپورتم عوض شده حالا که وقت مصاحبه دارم چیکار باید بکنم آیا باید دوباره فرم پرکنم و ارسال کنم ؟
    تا جایی که من میدونم به شماره ی پاسپورت حساس هستن. اگه پاسپورتتون رو عوض کردین بهتره به سفارت ایمیل بزنین و در جریان بذارین.

Junior Member

فکر کنم برگه های بنفش نیست و الان از یه رنگ دیگه استفاده می کنن چون برگه من یه چیزی بین بنفش و زرده
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmadadi نمایش پست ها
    خانم سفارت برگه بنفش نداره. يك صورتى داره يك زرد و يك سفيد. حالا بعضى ها صورتى رو ميگن بنفش.باز خودتون مى دونيد افيسر چى گفته.

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

سلام دوستان من امروز مادرم دبی مصاحبه داره. اگه درجا بهش بدن شماره مربوط به پبکاپ که باید مستقیم ببره پست رو از کجا باید پیدا کنم؟ خیلی ضروریه ممنون میشم از کمکتون.
    ... Cathedrals in my heart

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز مادرم دبی مصاحبه داره. اگه درجا بهش بدن شماره مربوط به پبکاپ که باید مستقیم ببره پست رو از کجا باید پیدا کنم؟ خیلی ضروریه ممنون میشم از کمکتون.

مامانتون ويزا گرفت؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

اره گرفته اما پیک اپش گزینه اش تو سایت نیست
    ... Cathedrals in my heart

Junior Member

تجربه من و مادرم :
    مادرم برگه بنفش (هیچ جوری نمیشه گفت صورتیه!! ) گرفت و خانوم آفیسر گفت ایمیل میزنیم جواب بدین ؛که زدن و جواب دادیم و هیچی دیگه نمیدونیم و هیچی دیگه نگفتن !! چه بسا این برگه ها خیلی هم طبق رنگ قانون خاصی ندارن.. مادرم الان نمیدونه قراره همین روزا ویزا بگیره یا اکی هست ولی قراره خیلی دیر بگیره یا اصلا رد ممکنه بشه ... هیچی نمیدونیم.
    من متاهل شاغل دارای ملک و تمکن مالی خوب ، ویزای شنگن ،استخدام رسمی بدون گفتن دلیل و بدون دیدن مدارکم، رد شدم .
    برای دیدن برادرم که با ویزا دانشجویی اونجاست میخواستیم بریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin920 نمایش پست ها
    سلام, من ۱۸ اکتبر وقت مصاحبه داشتم و اصلا فکر نمیکردم قبول بشم و بیشتر تفریحی امدم ارمنستان.
    شرایط من این بود که خواهرم گیرین کارت داره (ازدواج), سربازی هم نرفتم, ۳ بار هم از دوبی رد شدم(Social tie). برای فوق پذیرش داشتم و بخاطره معادل بالا تونستم ۲۵۰۰ دلار بورس بگیرم که اصلا فکر نمیکردم مهم باشه.(من ریسرچ نرفتم)
    در طول مصاحبه چند سوال مهم بود که به دلیل جواب منطقی فکر کنم بهم ویزا داد.

-چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟
    --چون دانشگاه خوبیه و state university و رنکش در جهان ۳۰۰ و از این دانشگاه بورس شدم. بعد خودش گفت "for sure it is"
    -کی قراره پول تحصیل رو بده؟
    --پدرم
    -چی کار میکنه و چند وقت این کارو میکنه ؟
    --درباره ی کارش توضیح دادم و گفتم "over 20 years" به نظرم میخواست مطمئن بشه که پدرم کار با ثباتی داره.
    -سربازی رفتی ؟
    --نه
    -چرا؟
    --چون موقعیتشو نداشتم و به نظرم کار منطقی نمیاد الان برم سربازی
    -موقعیتشو نداشتی یا نمیخاستی بری؟ اینو با خنده گفت
    --گفتم نه واقعا موقعیتشو نداشتم چون داشتم درس میخوندم و به نظرم کار منطقی نیست توی سن ۱۸ سالگی درسمو ول کنم تا ۲۰ سالگی برم سربازی و مهم ترین سالهای زندگیمو از دست بدم وقتی که ۲ سال دیگه میتونم بخرمش.
    بعدش درباره ی خواهرم سوال کرد که اونجاست و منم فقط گفتم اره (توضیح اضافه ندادم) و خودش پرسید چی کار میکنه و منم فقط گفتم بیمارستان کار میکنه(اصلا سعی نکردم توجهش کنم و جوابم همه کوتاه بود)
    چند نکته ی دیگه هم که به نظرم رسید از لحاظ روانشناسی شاید کمک کنه یکی اینکه اینا سر سوالای مهم تو چشات زل میزنن که تو همینطوری حرف بزنی و شروع کنی به چرت و پرت گفتن. باید هواست باشه که اصلا هول نکنی و جوابایی که تمرین کردی رو بگی و بعدش سکوت کنی. و نکته ی دیگه اینه که تو چشاشون مستقیم نگاه کنی و مواقع حساس دیوار یا پایینو نگاه نکنین چون فکر میکنن یه چیزی رو داری مخفی میکنی. و اینکه صاف وایسی و به سکوی انجا لم ندی که بفهمن اعتماد بنفس داری.
    جالب تر برام این بود که به من حتی FBI check هم نخورد و یه برگه سفید دادن که دو روز دیگه visa آمادست و همونجا passo گرفت ازم.
    امیدوارم همه موافق باشین و اصلا امیدتون رو از دست ندین.
    خیلی ببخشید شما 18 اکتبر هم در دوبی وقت سفارت داشتید و هم در ایروان؟؟؟؟ و در هر جفتش هم قبول شدید؟؟؟ (اینجا عین همین پست رو گذاشتید : http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2487016)

Junior Member

من متوجه نشدم شما بلاخره از دوبی گرفتین یا ارمنستان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armin920 نمایش پست ها
    سلام, من ۱۸ اکتبر وقت مصاحبه داشتم و اصلا فکر نمیکردم قبول بشم و بیشتر تفریحی امدم ارمنستان.
    شرایط من این بود که خواهرم گیرین کارت داره (ازدواج), سربازی هم نرفتم, ۳ بار هم از دوبی رد شدم(Social tie). برای فوق پذیرش داشتم و بخاطره معادل بالا تونستم ۲۵۰۰ دلار بورس بگیرم که اصلا فکر نمیکردم مهم باشه.(من ریسرچ نرفتم)
    در طول مصاحبه چند سوال مهم بود که به دلیل جواب منطقی فکر کنم بهم ویزا داد.

-چرا این دانشگاه رو انتخاب کردی؟
    --چون دانشگاه خوبیه و state university و رنکش در جهان ۳۰۰ و از این دانشگاه بورس شدم. بعد خودش گفت "for sure it is"
    -کی قراره پول تحصیل رو بده؟
    --پدرم
    -چی کار میکنه و چند وقت این کارو میکنه ؟
    --درباره ی کارش توضیح دادم و گفتم "over 20 years" به نظرم میخواست مطمئن بشه که پدرم کار با ثباتی داره.
    -سربازی رفتی ؟
    --نه
    -چرا؟
    --چون موقعیتشو نداشتم و به نظرم کار منطقی نمیاد الان برم سربازی
    -موقعیتشو نداشتی یا نمیخاستی بری؟ اینو با خنده گفت
    --گفتم نه واقعا موقعیتشو نداشتم چون داشتم درس میخوندم و به نظرم کار منطقی نیست توی سن ۱۸ سالگی درسمو ول کنم تا ۲۰ سالگی برم سربازی و مهم ترین سالهای زندگیمو از دست بدم وقتی که ۲ سال دیگه میتونم بخرمش.
    بعدش درباره ی خواهرم سوال کرد که اونجاست و منم فقط گفتم اره (توضیح اضافه ندادم) و خودش پرسید چی کار میکنه و منم فقط گفتم بیمارستان کار میکنه(اصلا سعی نکردم توجهش کنم و جوابم همه کوتاه بود)
    چند نکته ی دیگه هم که به نظرم رسید از لحاظ روانشناسی شاید کمک کنه یکی اینکه اینا سر سوالای مهم تو چشات زل میزنن که تو همینطوری حرف بزنی و شروع کنی به چرت و پرت گفتن. باید هواست باشه که اصلا هول نکنی و جوابایی که تمرین کردی رو بگی و بعدش سکوت کنی. و نکته ی دیگه اینه که تو چشاشون مستقیم نگاه کنی و مواقع حساس دیوار یا پایینو نگاه نکنین چون فکر میکنن یه چیزی رو داری مخفی میکنی. و اینکه صاف وایسی و به سکوی انجا لم ندی که بفهمن اعتماد بنفس داری.
    جالب تر برام این بود که به من حتی FBI check هم نخورد و یه برگه سفید دادن که دو روز دیگه visa آمادست و همونجا passo گرفت ازم.
    امیدوارم همه موافق باشین و اصلا امیدتون رو از دست ندین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)