صفحه 28 از 28 نخستنخست ... 1819202122232425262728
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 276 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    من از یه منبع نیمه معتبری شنیدم اونایی که تو این روزای اجرای حکم دیوان عالی با بند ۲۱۲ ترامپ ریجکت میشن چون حکم دادگاه تا صدور رای قطعی موقته ریجکتشون هم از بیخ پرونده رو نمیبنده و کیس یه جورایی به حالت فریز در میاد و اگه روز اعلام نتیجه به بن رای ندادن پرونده اتوماتیک دوباره به جریان میافته کسی همچین چیزی تا حالا شنیده؟
    روز اعلام نتیجه ای وجود نداره. اگر رای دادگاه تجدید نظر شعبه 4 و 9 به فرض هم به نفع مهاجرین باشه، دولت ترامپ اعلام دادخواهی به دیوان عالی می کنه و تاریخ تشکیل دیوان عالی تابستون سال دیگه میشه و رأیی که اخیراً دیوان عالی صادر کرد مبنی بر اجرای بن3 تا زمان حل و فصل کامل قضیه هستش. یعنی در بهترین حالت این دو دادگاه تجدید نظر به نفع ما رای میدن و ما باید تا تابستون با این وضعیت سر کنیم تا دیوان عالی تشکیل جلسه بده و به فرض بعید ( چون 7 نفر از 9 نفر قاضی دیوان عالی موافق اجرایی شدن بن 3 بودن ) اگر دیوان عالی هم به نفعمون رای بده، دوباره بهمون ویزا بدن!
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Financial Economics at the University of Delaware

سلام

امروز پدر و مادر و بردار خانمم هر ۳ دوبی‌ مصاحبه داشتن که هر ۳ رجکت شدن. پدر و مادر با بنده ۲۱۲ رجکت شدن. امروز ۱۳ دسامبر ۲۰۱۷ همه ویزا‌های توریستی رجکت شدن. من به دوبی‌ ایمیل زدم و اونا گفتن بیایید بررسی می‌کنیم که کلش کلک بود و میخوان ۱۶۰ دلار رو بگیرن. خواهش می‌کنم پول و وقتتون رو تلف نکنید و تا اطلاع ثانوی دوبی‌ نرید تا قانون کلیر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط k_najafian نمایش پست ها
    روز اعلام نتیجه ای وجود نداره. اگر رای دادگاه تجدید نظر شعبه 4 و 9 به فرض هم به نفع مهاجرین باشه، دولت ترامپ اعلام دادخواهی به دیوان عالی می کنه و تاریخ تشکیل دیوان عالی تابستون سال دیگه میشه و رأیی که اخیراً دیوان عالی صادر کرد مبنی بر اجرای بن3 تا زمان حل و فصل کامل قضیه هستش. یعنی در بهترین حالت این دو دادگاه تجدید نظر به نفع ما رای میدن و ما باید تا تابستون با این وضعیت سر کنیم تا دیوان عالی تشکیل جلسه بده و به فرض بعید ( چون 7 نفر از 9 نفر قاضی دیوان عالی موافق اجرایی شدن بن 3 بودن ) اگر دیوان عالی هم به نفعمون رای بده، دوباره بهمون ویزا بدن!
    سلام
    دیوان عالی نظری راجب ماهیت پرونده نداده فقط با درخواست دولت برای اجرایی شدن کامل بن 3 تا روز رای نهایی موافقت کرده و اکثرا استنباطشون اینه که دیوان تلویحا نظرش راجب ماهیت پرونده رو هم با این رای اعلام کرده حالا اگه به فرض تابستون هم حلسه نهایی تشکیل بشه این سیب تا اون موقع رو هوا 1000 تا چرخ میخوره و نمیشه گفت کی برنده میشه اما منظور من این بود که اگه واقعا کیسو تا اون روز به حالت استندبای نگه دارن و اونایی که کلی وقت و هزینه صرف کردن دوباره مجبور به پرداخت و وقت مصاحبه و این قبیل نشن باز خوبه چون این بن به طور کلی هم مغایر قانون اساسی امریکاست هم قانون مهاجرت خیلی دوام نمیاره فقط سعی میکنن یه جوری ابرومندانه جمعش کنن

سلام دوستان پدر و مادر من برای 18 دسامبر وقت سفارت دارن یکبار قبلا هم زمان رو عوض کردم ولی الان تور هم گرفتن و پول تور هم دادن به نظرتون الان چکار می تونم بکنم خواهشا اگر تجربه ای دارید یا راهنمایی می تونید بکنید کمک کنید.
    خودم دانشجو هستم با ویزای F1 .
    ممنون

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafamoein نمایش پست ها
    سلام دوستان پدر و مادر من برای 18 دسامبر وقت سفارت دارن یکبار قبلا هم زمان رو عوض کردم ولی الان تور هم گرفتن و پول تور هم دادن به نظرتون الان چکار می تونم بکنم خواهشا اگر تجربه ای دارید یا راهنمایی می تونید بکنید کمک کنید.
    خودم دانشجو هستم با ویزای F1 .
    ممنون
    تور رو میشه کنسل کرد- در بدترین حالت بجای کنسل تا ممکنه زمان پرواز و هتل رو عقب بندازه
    برای پرواز برای تغییر تاریخ اونم برای بار اول معمولا جریمه خیلی کمه در حد 10-20 دلار - حتی خود پروازهای اکانومیک کلاسهای مختلف دارند که ممکنه توش حتی هزینه جابجایی صفر باشه - هتل هم میتونن کنسل کنن اکثر هتلها تا یکی دو روز قبل ریفاند کامل دارند مخصوصا برای تورها!
    منتها آژانس ها میگن نمیشه یا اپراتورها نمیدونن!! اگه محکم اصرار کنین و از مدیرشون بخواین معمولا با هزینه کم حل میشه
    ویرایش توسط pegah84ir : December 15th, 2017 در ساعت 07:10 AM

سلام دوستان
    پدر و مادر من تاریخ 18 دسامبر دوبی وقت مصاحبه داشتن ویزای توریستی خودم هم اینجا دانشجو هستم با ویزای F1 متاسفانه ریجکت شدن.
    جزئیات:
    1- همه کسانی که سفارت بودن اون روز بدون حتی یک استثناء ویزای توریستی ریجکت شدن.
    2- ویور کلا برای آفیسر مهم نیست چون ما ویور آماده کرده بودیم از وب سایت شبنم لطفی چون پسرم سه ماه پیش متولد شد و خانمم هم عمل داشت یک ماه پیش و همه مدارک پزشکی و نامه دکتر و.... و حتی گواهی تولد رو هم اتچ کردیم به متن نامه ویور و آفیسر گفته که شما همه شرایط رفتن رو دارید ولی الان نمی تونیم ویزا بدیم فقط می تونیم دانشجویی بدیم.
    3- آفیسر ها خیلی خوب برخورد می کنن طوری که مادرم می گفت خود آفیسر به من روحیه می داد که شرایط اینطوری نمی مونه و زود نوه ات رو میبینی.

هرکسی رو که می شناسید وقت گرفته حتما بگید که نره چون ظاهرا کلا تحت هیچ شرایط توریستی ویزا نمی دن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)