صفحه 22 از 28 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    عربستانی ها برای رفتن به ترکیه هم نیاز به ویزا دارن چه برسه به امریکا
    منتها همه دانشجوهاشون ویزای مالتی دو ساله می گیرن!
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh89 نمایش پست ها
    من دخترم،
    سربازي ندارم
    دانشگاه سن ديه گو پي اچ دي رشته ي آموزش زبان انگليسي
    سلف فاند
    ولي اصلا هيچي نپرسيد راجب چيزي
    فقط راجب عربستان پرسيد
    ١ دقيقه هم طول نكشيد مصاحبه
    از مدارك فقط آي بيست رو گرفت
    در طول مصاحبه هم اصلا به صورتم نگام نكرد آفيسر
    سلام مائده خانم
    باتوجه به پرسشی که آفیسر از شما در مورد مذهبی بودنتان کرد یک پرسش اینجا ایجاد می شود که آیا شما بی حجاب بودید در سفارت؟ راستش من در خود همین سایت موضوعی شبیه به موضوع شما را خواندم که آفیسر شخصی را به خاطر آنکه احساس کرد دو رو هست ردش کرد. راستش شاید این آفیسر این احساس را کرده شاید احساس کرده به خاطر سفارت بی حجاب شدید! چون من دیدم که نگهبانان سفارت از یک دختر محجبه می پرسیدند می خواهی با حجاب بروی داخل یا نه بی حجاب؟ آو هم گفت با حجاب بعد بهش گفتند پس وقتی رفتی تو به آنها بگو به حجابت کاری نداشته باشند! متاسفانه آفیسر ها معمولا بیشتر احساس منفی به آدم دارند اینکه دروغ می گوییم یک چیزی را پنهان می کنیم. کاش در مورد سفر مکه می گفتید دوست داشتید آنجا را ببینید و..
    حالا که گذشت اما اگر باز بخواهید اقدام کنید بروید قبرس ..دبی بدترین انتخاب است! در عرض یک دقیقه همه را ریجکت می کند!

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh89 نمایش پست ها
    من دخترم،
    سربازي ندارم
    دانشگاه سن ديه گو پي اچ دي رشته ي آموزش زبان انگليسي
    سلف فاند
    ولي اصلا هيچي نپرسيد راجب چيزي
    فقط راجب عربستان پرسيد
    ١ دقيقه هم طول نكشيد مصاحبه
    از مدارك فقط آي بيست رو گرفت
    در طول مصاحبه هم اصلا به صورتم نگام نكرد آفيسر
    به نظرم و با توجه پرونده شما و تجربه من (سه بار ریجکت و نهایت دریافت ویزا در 4 بار) و اگر به کامنت ها نگاه کنید اینا خیلی به دانشجو سلف فاند و phd سخت گیرن و احتمال دادن ویزا نزدیک 1 درصد هست و اصلا براشون مکه و حجاب مهم نیست سوالی پرسیده که مثلا بتونه ریجکت کنه - من امسال دوستم بدون فاند دکتری ارمنستان ریجکت شد دکتری و دو هفته بعد عفر با فاند یک دانشگاه دیگه اومد با اون افر رفت ارمنستان کلیرنس گرفت . دنبال فاند باشید و حداقل بخشی از هزینه ها را پوشش بده .

سلام

من برای پاییز امسال از دانشگاه اورگان مقطع دکترا پذیرش فول فاند دارم. دبی می خوام وقت بگیرم. در حال حاضرم دانشجوی ارشدم. سوالی که دارم اینه که من به عنوان برنامه نویس نزدیک یک سال در شرکتی در ایران مشغول کار هستم که در واقع شعبه یک شرکت آمریکایی هست و تمام محصولاتشون رو واسه اونا می فرستن. حالا موندم تو روز مصاحبه اشاره به این مطلب می تونه کمک کنه که به ایران وابستگی دارم و فقط برای تحصیل دارم میرم و برمیگردم و یا این که اگه آفیسر کنچکاوی کنه و بفهمه وضعیت شرکت رو شک کنه که بخوام بعدا تو همین شرکت بمونم و بر نگردم. اگه هم بخوام مخفی اش کنم می ترسم که با حساب های ایمیل و ... که بهشون میدیم به راحتی بفهمن که این موضوع رو ازشون پنهان کردم.

اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

Junior Member

دوستان عزیز!
    من همین امروز پدر و مادرم جهت ویزای توریستی از دوبی اقدام کردن. به مادرم برگه صورتی و ویزا درجا دادند و گفتند پاسپورت رو بفرستین واسه پیک‌آپ. اما از پدرم وضعیت سربازی رو پرسیده بودند که پدرم معاف شده بودند اما کارت معافیت رو به همراه نداشتن. بعد بهشون برگه سبز بهشون دادن و گفتن که اسکن کارت رو واسه ما بفرستین. حالا من هم این کار رو کردم. سوالم اینه که به نظر شما آیا پروسه کلیرنس شامل حالشون میشه یا اینکه مثلا تا چند روز آینده جواب میدهند که می‌تونین پاسپورت رو بفرستین واسه پیکاپ ویزا.
    کلی معنی برگه سبز توی دوبی چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electornic

سلام
    داداش من 3 ساله که آمریکاس و درسشو تموم کرده . الان میخاد با یه آمریکایی ازدواج کنه.(کارش آزاده ) حالا میخواد فقط برا من دعوت نامه بفرسته(برا عروسیش)
    بنده هم کارشناسی ارشد برق دارم و معافیت پزشکی . 2 بار هم دبی رفتم ت. 5 سال اخیر . چند سالی هم هست که مدیر عامل یه شرکت خصوصی هستم
    به نظر شما با این شرایط دبی میتونه سفارت خوبی باشه که ویزا بهم میدن؟
    حساب بانکی چقد نشونشون بدم که قانع بشن ؟

Junior Member

سلام
    دو روز پيش وقت مصاحبه داشتم در دوبي
    بر خلاف انتظار متقاضي ايراني اصلا نبود
    بنده براي شركت در يك كنفرانس علمي به عنوان سخنران دعوت شده بودم
    دندانپزشك داراي پروانه مطب
    مجرد
    معاف از خدمت
    تمكن مالي رو اصلا نديدن
    فقط دعوت نامه رو ديد و بعد برگه ي سفيد ريجكت
    گويا كلا تمامي ايراني ها شامل ممنوعيت ورود به آمريكا هستن و هيچ استثنايي هم وجود نداره
    اميدوارم مفيد واقع شده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Drhsh نمایش پست ها
    سلام
    دو روز پيش وقت مصاحبه داشتم در دوبي
    بر خلاف انتظار متقاضي ايراني اصلا نبود
    بنده براي شركت در يك كنفرانس علمي به عنوان سخنران دعوت شده بودم
    دندانپزشك داراي پروانه مطب
    مجرد
    معاف از خدمت
    تمكن مالي رو اصلا نديدن
    فقط دعوت نامه رو ديد و بعد برگه ي سفيد ريجكت
    گويا كلا تمامي ايراني ها شامل ممنوعيت ورود به آمريكا هستن و هيچ استثنايي هم وجود نداره
    اميدوارم مفيد واقع شده باشه
    سلام گرامی
    اگر پست های این تاپیک را تنها نگاهی انداخته باشید می بینید که خیلی ها درجا ویزا گرفته اند و یا وارد کلیرنس شده اند! الان چه بسیار دانشجو که از همین دبی ویزا گرفته اند. پس ممنوعیت ورود به امریکا شامل همه ی ایرانی ها نیست! کیس به کیس فرق می کند و از اینرو نمی شود گفت چون کیس شما رد شده است پس کلا همه ی کیس ها چنین سرنوشتی دارند! برای نمونه پدر ومادرهایی که برای دیدن فرزند می خواهند به امریکا بروند خیلی هایشان از همین دبی در همین چند هفته ی اخیر ویزا گرفته اند. و یا دانشجویان که در همین سایت هم می توان دید.
    سفارت دبی کلا سفارت سختگیری است و متاسفانه در سالهای اخیر خوب با ایرانی ها تا نکرده است و شما بهتر است یک سعی دیگری بفرمایید و سفارت دیگری را انتخاب کنید. آنکارا یا ایروان و...البته بهتر است قبلش جستجویی انجام دهید که کدام سفارت به کیس هایی نظیر کیس شما (یعنی شرکت در کنفرانس) ویزا داده است. اینگونه شانس گرفتن ویزایتان هم بالا می رود. برای نمونه در همین سایت به بچه های مهندسی بویژه مهندسی های حساس می گویند دبی نروند! و یا مستر مجدد به فلان سفارت بروند...چون آفیسرهای سفارت های گوناگون برخوردهای گوناگونی با کیس ها دارند . در یک سفارت فول فاند بودن یک امتیاز خیلی خیلی اساسی محسوب می شود در سفارت دیگر رنک دانشگاه و نمره ی جی آر ای و...
    امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

دوستان كسي جديدا توريستي از دوبي كلير شده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام دوستان حدودا یک ماه و نیم پیش من به همراه خانوادم وقت سفارت در دبی داشتم . باتوجه به این موضوع که ما قبلا ویزای توریستی آمریکا رو گرفته بودیم و یک بار به آمریکا رفته و برگشتیم و همینطور ویزای توریستی کانادا رو هم داریم در همان روز به همسر و بچه هام برگه صورتی دادند و به من برگه بنفش و گفتند از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود. در همان روز برای من فرم ds-5535 ارسال شد( فرم 15 سال گذشته) و من دو روز بعد فرم رو پر کردم و ارسال کردم و تاییدیه دریافت هم از سفارت دریافت کردم. آیا کسی میداند معمولا چقدر بعد از ارسال فرم جواب میدهند؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)