صفحه 16 از 28 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط goodworld نمایش پست ها
    سلام
    دوستان سوالی دارم وقتی / وقت سفارت را انتخاب کردیم خوب بعدا میتونیم کنسل کنیم و دوباره تاریخش را عوض کنیم به تاریخ دیگری
    و فقط میخواهم بدونم آیا محدودیتی در تعداد دفعات داره ؟
    مثلا میشود 10 بار تاریخ را عوض کنیم به تاریخ دیگری ؟
    چون بعضی ها گفتن محدودیت داره مثلا حداکثر تا 5 بار
    لطفا اگر اطلاعی دارید بگید
    ممنوت

همون 5 بار صحیح هست
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo_tfm نمایش پست ها
    همون 5 بار صحیح هست
    سلام ممنون
    ببخشید اگر کسی بیشتر خواست تغییر بدهید راهی ندارد ؟
    و کلا این قانون 5 بار کجا نوشته شده است آیا منبع لینکی دارید شما در این مورد ؟ ممنون

من 25 می وقت مصاحبه داشتم که متاسفانه ریجکت شدم.
    آفیسر یک پسر موبور بود که با حالت پوزخند صحبت میکرد. من پارسال از ارمنستان ریجکت شده بودم. پارسال میخواستم توریستی و برای فارق التحصیلی خواهرم بروم و امسال برای کنفرانس معتبر که مقاله پذیرفته شده داشتم. دفعه اول منطقی تر ریجکت شدم اما این دفعه اصلا نفهمیدم چی شد!!!
    کلا فکر کنم 3 تا جمله باهام بیشتر حرف نزد. در باره ریجکت شدن دفعه قبلم هم چیزی نپرسید . گفت خواهرت در کدوم شهر آمریکا درس میخونه ؟ که من گفتم میامی درس میخوند اما الان سر کار میره و بعد از یک دقیقه مصاحبه گفت شما ریجکت شدی!!! گفتم چرا
    گفت ارانی های زیادی توریستی میرن و بر نمیگردن و من نمیتونم ریسک کنم بزارم شما بری
    هر چی گفتم من دفاع نکردم و باید برگردم دفاع کنم گفت متاسفانه شما شانس تون رو از دست دادید
    کسی میدونه چرا من ریجکت شدم؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی چون گفتم خواهرم سر کار میره ریجکت شدم یا کلا خیلی ها ریجکت میشن؟؟
    کسی اون روز مصاحبه داشته در دبی؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safakharian نمایش پست ها
    من 25 می وقت مصاحبه داشتم که متاسفانه ریجکت شدم.
    آفیسر یک پسر موبور بود که با حالت پوزخند صحبت میکرد. من پارسال از ارمنستان ریجکت شده بودم. پارسال میخواستم توریستی و برای فارق التحصیلی خواهرم بروم و امسال برای کنفرانس معتبر که مقاله پذیرفته شده داشتم. دفعه اول منطقی تر ریجکت شدم اما این دفعه اصلا نفهمیدم چی شد!!!
    کلا فکر کنم 3 تا جمله باهام بیشتر حرف نزد. در باره ریجکت شدن دفعه قبلم هم چیزی نپرسید . گفت خواهرت در کدوم شهر آمریکا درس میخونه ؟ که من گفتم میامی درس میخوند اما الان سر کار میره و بعد از یک دقیقه مصاحبه گفت شما ریجکت شدی!!! گفتم چرا
    گفت ارانی های زیادی توریستی میرن و بر نمیگردن و من نمیتونم ریسک کنم بزارم شما بری
    هر چی گفتم من دفاع نکردم و باید برگردم دفاع کنم گفت متاسفانه شما شانس تون رو از دست دادید
    کسی میدونه چرا من ریجکت شدم؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی چون گفتم خواهرم سر کار میره ریجکت شدم یا کلا خیلی ها ریجکت میشن؟؟
    کسی اون روز مصاحبه داشته در دبی؟؟
    سلام
    میشه بگید شرایطتتون به چه صورت بود؟
    مجردید یا متاهل چند سالتونه و از این قبیل؟

Junior Member

سلام. دوستان بنظرتون با شرایط من کدوم سفارت بهتره

2014 ریجکت توریستی چون برادرم امریکا درس میخوند
    2015 ریجکت تحصیلی برای دوره ریسرچ کوتاه مدت دانشگاه یو سی ال ای
    هردو از دبی
    من از 2015 پرونده باز مهاجرت از طریق پی ار مادرم دارم
    الان پذیرش مستر از دانشگاه کلرادوبدون فاند
    پزشک هستم
    از دوستاني كه تجربه دارند ميشه خواهش كنم كه توضيح بدند ويزاي دانشجويي و پرونده اقامت رو چطور توجيه كنم براي افيسر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjj5020 نمایش پست ها
    من مادرم April 16th از دبی ویزای توریستی قبول شد. گویا اکثرا برگه صورتی گرفته بودند. من سال ۴ ام دکترا هستم با فاند از دانشگاه. آخرین بار ۲ سال قبل رفته بودم ایران. پدرم ۳ سال پیش فوت شده. یک برادر کوچیکتر دارم که لیسانس ایران درس میخونه.
    مادرم چون باید برمیگشت پاسپورت رو نداد به پست. روز شنبه April 22 پاسپورت رو داد با آژانس رویین گشت. روز سه شنبه ۲۵ ام صبح تحویل دادن به پست دبی. همون روز رسید به سفارت. چهارشنبه و پنجشنبه آپدیت شد. روز یک شنبه April ۳۰ ایشود شد. دوشنبه صبح زود سفارت ایمیل زد که پاسپورت رو فرستادیم بره پست. همون دوشنبه بعد از ظهر آژانس از پست پیکاپ کرده بود و سه شنبه رسید به دست مادرم تهران.
    آرزوی موفقیت برای همه!
    مبارک باشه. منم هم دارم برای مادر و پدرم وقت سفارت از دبی میگیرم. یک سوال داشتم: پرسیده "کجا میخوام پاسورت را پیکاپ کنم؟" آیا آدرس خاصی هست که آژانس ها باهاشون کار کنن؟ اطلاعی دارید در این مورد؟ ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdor نمایش پست ها
    دوستان بعد از 29 روز ایمیل issue شدن ویزام رسید شنیه پاس رو میفرستم واسه پیکاپ
    مبارک باشه منم مصاحبه براي ويزاي توريستي داشتم اواخر آپريل ، منتظرم هنوز بيشتر از 30 روزه. شما ميدونيد اگه تغييري ايجاد بشه تو سايت ceac آپديت ميشه يا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید شرایطتتون به چه صورت بود؟
    مجردید یا متاهل چند سالتونه و از این قبیل؟
    مجردم. متولد 65- هنوز از پایان نامه ام دفاع نکردم و منظر اکسپت مقاله دومم هستم.
    پیش دفاع دکتری رو انجام دادم و صد در صد باید برگردمیگشتم چون تلاش 5 ساله ام با برنگشتنم از بین می رفت
    دختر هم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط safakharian نمایش پست ها
    مجردم. متولد 65- هنوز از پایان نامه ام دفاع نکردم و منظر اکسپت مقاله دومم هستم.
    پیش دفاع دکتری رو انجام دادم و صد در صد باید برگردمیگشتم چون تلاش 5 ساله ام با برنگشتنم از بین می رفت
    دختر هم هستم
    ببینید شما باید خودتون رو بجای اون شخص روبروتون تصور کنید اون هم مثل شما یه انسان هست شما به هیچ وجه نمیتونید حسی که بخاطر دفاع دکتراتون دارید و بخاطر اون باید حتما برگردید رو به اون شخص انتقال بدید ولی وقتی تای و روابط عاطفی خانودگی قوی داشته باشید کاملا براشون قابل درکه به نظر من اگه خواستید دوباره اقدام کنید بیشترین تمرکزتون رو رو تقویت وابستگی های عاطفی و فرهنگی به کشور خودتون بذارید
    موفق باشید

Junior Member

دوستنا میشه لطفآ بگین چه مدارکی واسی پدر و مادرم بفرستم؟ تو جون در دوبی وقته مصاحبه توریستی داران. من ۵ سال هاست که آمریکا هستم و دارم citizen میشم.

مارکی از لطفتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)