صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از این موضوع برای بیان تجربیات خود در روز مصاحبه در سفارت دبی در سال 2017 استفاده بفرمایید. جهت مشاهده تجربیات مصاحبه متقاضیان روادید در سفارت دبی در سال 2016، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

من و همسر ۲۹ دسامبر در دبی مصاحبه داشتیم با کلی مدارک شغل ۱۰ و ۱۵ سال سابقه کارمندی گواهی تمکن مالی ۳۰۰ ملیونی من ، ۷۰ ملیونی همسر هر دو دا دای سند ملکی و همین ط،ر بگه دزرواسیون واقعی تور از شرکت آمریکایی که قابل استعلام بود را حتی بدون دیدن هیچ یک از مدارک و فقط کارت معافیت خرید خدمت ریجت شدیم و ما هم که از نارا حتی لال شده بودیم خودش گفت میدونید چرا امروز نت،نستید ویزا بگیرید ؟ به علت اینکه خیلی از ایرانیها ت، سن ، سال شما ( ۳۰ - ۳۶ ) میرن ، بر نمیگردن !

به نظر من استیتز واسه ندادن ویزا هست و این سوال و جوابها فرمالیته بود و در حال حاضر شرایط خوب نیست

Junior Member

و فقط یک سوال دارم اینکه من و همسرم می خواهیم جداگونه بریم واسه توریستی یعنی اون بره و بدگرده و بعد من برم با توجه به اینکه ریجکت شدیم آیا باید زمانی صبر کنیم برای درخواست مجدد ؟

فکر می کنم اینطوری شرایتمون عوض بشه و بهتر باشه .

Junior Member

سلام ، دوستانی که روز مصاحبه آفیسر از پدرشون کارت پایان خدمت خواستن، می‌شه لطفا بگن که در فرم DS ۱۶۰ سوال مربوط رو آیا جواب داده بودن یا نه ؟ "Have you ever served in military "-

نقل قول نوشته اصلی توسط atie7 نمایش پست ها
    سلام ، دوستانی که روز مصاحبه آفیسر از پدرشون کارت پایان خدمت خواستن، می‌شه لطفا بگن که در فرم DS ۱۶۰ سوال مربوط رو آیا جواب داده بودن یا نه ؟ "Have you ever served in military "-
    سلام

من خودم شخصا فرم 160 رو بدون جواب سابمیت کردم و پیش خودم فکر کردم اونا که در هر حال کارتو روئیت میکنن دیگه نیازی نیست ولی بعدا فکر کردم این کار خودش میتونه مصداق بارز عدم صداقت به حساب بیاد و تصمیم دارم یه دی اس 160 جدید پر کنم اما نگرانیم اینه که برای اینکار باید وقتو کنسل کنم و دیگه نتونم اونموقع وقت بگیرم ولی برای پدر و مادرا چون خیلی بهشون سخت نمیگیرن ممکنه شرایط فرق کنه ولی به نظرم شما اگه هنوز سابمیت نکردی پر کن که جای بهانه نداشته باشه

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

فرم جدید پر کنید اگر وقتو کنسل نمیکنید حداقل روز مصاحبه همراهتون باشه و اگر پرسید فرم جدید و بدید و بگید چون باهاش وقت گرفته بودید نمیخواستید وقتتون از دست بره و فرم و عوض نکردید.اگر خودش صلاح بدونه فرم و جایگزین میکنه.
    اگرم کنسل میکنید که بهتر چون نگفتن همچین مورد با اهمیتی تا حدی حساسیت زاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام

من خودم شخصا فرم 160 رو بدون جواب سابمیت کردم و پیش خودم فکر کردم اونا که در هر حال کارتو روئیت میکنن دیگه نیازی نیست ولی بعدا فکر کردم این کار خودش میتونه مصداق بارز عدم صداقت به حساب بیاد و تصمیم دارم یه دی اس 160 جدید پر کنم اما نگرانیم اینه که برای اینکار باید وقتو کنسل کنم و دیگه نتونم اونموقع وقت بگیرم ولی برای پدر و مادرا چون خیلی بهشون سخت نمیگیرن ممکنه شرایط فرق کنه ولی به نظرم شما اگه هنوز سابمیت نکردی پر کن که جای بهانه نداشته باشه

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    سلام

فرم جدید پر کنید اگر وقتو کنسل نمیکنید حداقل روز مصاحبه همراهتون باشه و اگر پرسید فرم جدید و بدید و بگید چون باهاش وقت گرفته بودید نمیخواستید وقتتون از دست بره و فرم و عوض نکردید.اگر خودش صلاح بدونه فرم و جایگزین میکنه.
    اگرم کنسل میکنید که بهتر چون نگفتن همچین مورد با اهمیتی تا حدی حساسیت زاست.
    سلام
    ممنون جناب Simon بخاطر پاسختون من فرم جدید پر کردم و به جز مورد پایان خدمت خیلی از اطلاعات دیگه هم آپدیت شده مثل برنامه زمانبندی سفر و ادزس و تلفن محل اقامت یه سری چیزهای دیگه و برام مهمه که حتما با فرم جدید مصاحبه بشم با توجه به اینکه شما فرمودید اگه خودش صلاح بدونه فرمو جایگزین میکنه نگران اینم که اگه صلاح ندونست و خواست با فرم قبلی مصاحبه کنه اونوقت ممکنه همه زحماتم به باد بره شما خودتون توصیه میکنید که وقتو کنسل کنم یا نه؟ دیروز رفتم تو سایت گزینه زمانبندی مجدد رو زدم دیدم تقویم و نشون میده ولی همش بسته بود حتی سال 2018 به نظر شما این به خاطر اینه که الان وقتها بسته است و موقعی که باز بشه همون وقتهای زودترو نشون میده؟
    ممنون از پاسختون

با سلام
    من 4 دسامبر برای ویزا j1 رفتم دبی ولی ریجکت شدم الان میخوام واسه ارمنستان اقدام کنم ولی چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین.
    1. با توجه به اینکه برنامه فرصت مطالعاتی من از 20 دسامبر 2016 به مدت یک سال بوده و نتونستم در این تاریخ ویزا را بگیرم اگه دوباره بخوام اقدام کنم با توجه اینکه از این تاریخ گذشته و در دعوت نامه و فرم ds هم همین تاریخ (20 دسامبر) ثبت شده است مشکلی پیش نمیاد یا باید نامه جدید از استاد بگیرم؟
    2. همین مشکلو واسه نامه حمایت مالی وزارت علوم هم دارم اونم چون 6 ماه اعتبار داره تاریخش میگذره؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliasgharzare نمایش پست ها
    با سلام
    من 4 دسامبر برای ویزا j1 رفتم دبی ولی ریجکت شدم الان میخوام واسه ارمنستان اقدام کنم ولی چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین.
    1. با توجه به اینکه برنامه فرصت مطالعاتی من از 20 دسامبر 2016 به مدت یک سال بوده و نتونستم در این تاریخ ویزا را بگیرم اگه دوباره بخوام اقدام کنم با توجه اینکه از این تاریخ گذشته و در دعوت نامه و فرم ds هم همین تاریخ (20 دسامبر) ثبت شده است مشکلی پیش نمیاد یا باید نامه جدید از استاد بگیرم؟
    2. همین مشکلو واسه نامه حمایت مالی وزارت علوم هم دارم اونم چون 6 ماه اعتبار داره تاریخش میگذره؟ با تشکر
    به نظرم بگید دوباره بفرستن. برای من هم همین مشکل بوده (البته مشکل نامه حمایت مالی نه اما تاریخ شروع دوره ام) ازشون خواستم دوباره فرستادن برام.
    دوباره به استادتون یا منشی یا کسی که در دانشگاه امریکا باهاش در ارتباطین ایمیل بزنین و بگین قضیه رو براتون احتمال خیلی زیاد دوباره میفرستن.

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

من با توجه به اینکه فقط مورد سربزای رو از قلم انداختید و خیلی مهم گفتم فرم همراهتون باشه که البته با توجه به تجربه دوستان به احتمال زیاد جایزگین میکنه. ولی اگر خیلی از موارد تو فرم تغییر کنه دیگه برای توجیه کردنش نمیشه مثلا گفت یادم رفت یا جا انداختم. خلاصه با اینشرایط شاید بهتر باشه فرم اصلی برای گرفتن وقت استفاده بشه. البته تصمیم با شماست. میتونید با همین فرم هم مراجعه کنید اما کمی ریسک داره که به نحوه پاسخگویی شما مشکوک بشن. تو قسمت وقت گرفتن از دوستانی که دسترسی دارن بخواهید یک عکس ازجدول وقت ها بگذارند. دبی معمولا وقتشا نهایت تا دو هفته بعد پر هست و همیشه ظرفیت بالایی برای پذیرش داشته خصوصا که الان ایام شلوغی نیست و تعداد کمی برای ترم بهار اقدام میکنن.

ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    ممنون جناب Simon بخاطر پاسختون من فرم جدید پر کردم و به جز مورد پایان خدمت خیلی از اطلاعات دیگه هم آپدیت شده مثل برنامه زمانبندی سفر و ادزس و تلفن محل اقامت یه سری چیزهای دیگه و برام مهمه که حتما با فرم جدید مصاحبه بشم با توجه به اینکه شما فرمودید اگه خودش صلاح بدونه فرمو جایگزین میکنه نگران اینم که اگه صلاح ندونست و خواست با فرم قبلی مصاحبه کنه اونوقت ممکنه همه زحماتم به باد بره شما خودتون توصیه میکنید که وقتو کنسل کنم یا نه؟ دیروز رفتم تو سایت گزینه زمانبندی مجدد رو زدم دیدم تقویم و نشون میده ولی همش بسته بود حتی سال 2018 به نظر شما این به خاطر اینه که الان وقتها بسته است و موقعی که باز بشه همون وقتهای زودترو نشون میده؟
    ممنون از پاسختون

صفحه 1 از 28 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)