صفحه 15 از 28 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه

دوستان سلام، من پذیرش فول فاند (با RA) از یک دانشگاه با رنک 100 جهانی (بر اساس US News) دارم. مشکل اینجاست که موضوع پروژه ای که استاد من گفته باید روش کار کنم با اینکه نظامی نیست بدلیل سازمانی که پروژه ازش گرفته شده (و البته اون هم نظامی نیست) میتونه حساس باشه، و اینکه اصلا ریسرچ پلن خاصی برای من ارسال نکرده و فقط موضوع رو با مختصری از گذشته پروژه عنوان کرده. مشکل اینجاست که من نمیدونم اولا دقیقا نمیدونم که باید روی چه چیزی کار کنم و همینطور یکی از دوستان با تجربه میگفت که به احتمال زیاد روش حساس میشن بخاطر اسم سازمانش، حالا موندم باید چکار کنم برم اونجا و صرفا همون دو برگ مختصری از پروژه رو بعنوان ریسرچ پلن به سفارت بدم که از طریق ایمیل ارسال شده و یا اینکه بر اساس پیشنهاد یک دیگه از دوستان یک ریسرچ پلن دیگه که استادم اونجا روش کار میکنه رو خودم بردارم ببرم؟ از طرفی دوستان اینجور که میگفتن اونها حتا این سایت و محتویاتش رو هم چک میکنن و من موندم آیا ایمیل ها رو هم چک میکنن یا نه و آیا لازم هست این پیام هم با مدیر فوروم هماهنگ کنم حذف بشه؟ و اینکه ایمیل های دیگم رو هم حذف کنم؟ دیگه کم کم دارم فوبیا جاسوسی میگیرم
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دارم میرم دبی، اگر کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم در خدمت دوستان باشم.
    سلام
    اول اینکه موفق باشید در پروسه ی گرفتن ویزا
    دوم اینکه لطف کنید از تجربیاتی که بدست میارید ما را هم در جریان بگذارید.
    با آرزوی موفقیت برای شما و همه ی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها
    دوستان سلام، من پذیرش فول فاند (با RA) از یک دانشگاه با رنک 100 جهانی (بر اساس US News) دارم. مشکل اینجاست که موضوع پروژه ای که استاد من گفته باید روش کار کنم با اینکه نظامی نیست بدلیل سازمانی که پروژه ازش گرفته شده (و البته اون هم نظامی نیست) میتونه حساس باشه، و اینکه اصلا ریسرچ پلن خاصی برای من ارسال نکرده و فقط موضوع رو با مختصری از گذشته پروژه عنوان کرده. مشکل اینجاست که من نمیدونم اولا دقیقا نمیدونم که باید روی چه چیزی کار کنم و همینطور یکی از دوستان با تجربه میگفت که به احتمال زیاد روش حساس میشن بخاطر اسم سازمانش، حالا موندم باید چکار کنم برم اونجا و صرفا همون دو برگ مختصری از پروژه رو بعنوان ریسرچ پلن به سفارت بدم که از طریق ایمیل ارسال شده و یا اینکه بر اساس پیشنهاد یک دیگه از دوستان یک ریسرچ پلن دیگه که استادم اونجا روش کار میکنه رو خودم بردارم ببرم؟ از طرفی دوستان اینجور که میگفتن اونها حتا این سایت و محتویاتش رو هم چک میکنن و من موندم آیا ایمیل ها رو هم چک میکنن یا نه و آیا لازم هست این پیام هم با مدیر فوروم هماهنگ کنم حذف بشه؟ و اینکه ایمیل های دیگم رو هم حذف کنم؟ دیگه کم کم دارم فوبیا جاسوسی میگیرم
    سلام دوست عزیز.

ریسرچ پلن کلی ارائه بدید و حدالامکان از نام بردن مقوله های حساس و جزئیات خودداری کنید.
    به نظر من اگر USER و PASS ایمیل تون رو خواستن ارائه ندید. چون این یک مسئله ی شخصی هستش. در ضمن فکر نمی کنم که بیان و کامنت های شما رو توی این سایت بخونن، چون اون قدر متقاضی زیاده که اگر بخوان این کار رو بکنن، سال ها دادن ویزا طول می کشه البته شاید موردی هم بررسی کنند. به طور کلی روند گرفتن ویزا خیلی بستگی به آفیسر داره. اگر اون تشخیص بده که واجد شرایط هستید حتی اگر رشته ی حساس هم داشته باشید، می تونید پذیرش بگیرید.

موفق باشید

Junior Member

با سلام
    من مدرکم Pharm-D که در حقیقت دکتری حرفه ای یک چیزی معادل فوق لیسانس کیست رو کامل توضیح بده شاید بتونم کمکت کنم ولی توصیه من الان انکاراست واسه شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdor نمایش پست ها
    با سلام
    من مدرکم Pharm-D که در حقیقت دکتری حرفه ای یک چیزی معادل فوق لیسانس کیست رو کامل توضیح بده شاید بتونم کمکت کنم ولی توصیه من الان انکاراست واسه شما
    سلام دوست عزیز منظورتون من بودم که من هم شرایطم مشابه شماست و دکتری حرفه ای هستم و کلی هم سوال دارم!یا دوست عزیز دیگه ای منطورتون بود؟
    باتشکر

سلام
    دوستان من هفته بعد توی دبی مصاحبه دارم (برای ویزای J1). از طرفی من تا الان سربازی نرفته ام چون به صورت پیوسته و بدون وقفه دانشجو بوده ام. حالا اگر روز مصاحبه از من درباره سربازی سوال کنند طبق چیزی که در فرم DS-160 نوشته ام باید بگویم هنوز سربازی نرفته ام. اگر برای اثبات این مدعا مدرکی از من خواست چه مدرکی باید نشان بدهم؟! دوستان تا حالا به چنین موردی برخورده اند؟!
    خواهش میکنم کمک کنید....

Junior Member

دوستان بعد از 29 روز ایمیل issue شدن ویزام رسید شنیه پاس رو میفرستم واسه پیکاپ

سلام
    کسی هست وقتهای ازاد برای ویزای بازدید رو داشته باشه که اینجا به اشتراک بذاره؟ من با اکانت قبلی ام رفتم نتونستم ببینم وقت ها رو
    مرسی

Junior Member

سلام
    دوستان سوالی دارم وقتی / وقت سفارت را انتخاب کردیم خوب بعدا میتونیم کنسل کنیم و دوباره تاریخش را عوض کنیم به تاریخ دیگری
    و فقط میخواهم بدونم آیا محدودیتی در تعداد دفعات داره ؟
    مثلا میشود 10 بار تاریخ را عوض کنیم به تاریخ دیگری ؟
    چون بعضی ها گفتن محدودیت داره مثلا حداکثر تا 5 بار
    لطفا اگر اطلاعی دارید بگید
    ممنوت

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghassempasandi نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست وقتهای ازاد برای ویزای بازدید رو داشته باشه که اینجا به اشتراک بذاره؟ من با اکانت قبلی ام رفتم نتونستم ببینم وقت ها رو
    مرسی
    نمیتونم عکس بزارم ولی از 14,15 جولای تا 5 سپتامبر باز هست
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)