صفحه 2 از 28 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط Simon نمایش پست ها
    سلام

من با توجه به اینکه فقط مورد سربزای رو از قلم انداختید و خیلی مهم گفتم فرم همراهتون باشه که البته با توجه به تجربه دوستان به احتمال زیاد جایزگین میکنه. ولی اگر خیلی از موارد تو فرم تغییر کنه دیگه برای توجیه کردنش نمیشه مثلا گفت یادم رفت یا جا انداختم. خلاصه با اینشرایط شاید بهتر باشه فرم اصلی برای گرفتن وقت استفاده بشه. البته تصمیم با شماست. میتونید با همین فرم هم مراجعه کنید اما کمی ریسک داره که به نحوه پاسخگویی شما مشکوک بشن. تو قسمت وقت گرفتن از دوستانی که دسترسی دارن بخواهید یک عکس ازجدول وقت ها بگذارند. دبی معمولا وقتشا نهایت تا دو هفته بعد پر هست و همیشه ظرفیت بالایی برای پذیرش داشته خصوصا که الان ایام شلوغی نیست و تعداد کمی برای ترم بهار اقدام میکنن.

ارادت
    سلام

ممنون از پاسختون بله همینطوره که شما میفرمایید و باید وقتو کنسل کنم من وقتم برای ماه می هستش و ظاهرا احتمال اینکه تا اونموقع بتونم برای همون حوالی ماه می وقت پیدا کنم هستش اما تا اونجایی که من متوجه شدم سفارت در بازکردن وقتها به گونه ای عمل میکنه که کسی نتونه پیش بینی کنه از طرفی هم نگران اینم که اگه اکانتمو زیاد رفرش کنم اکانتم قفل بشه امروز صبح چک کردم و با کمال تعجب دیدم فقط برای ژانویه 2017 یعنی 15-20 روز اینده وقت ازاد گذاشته عکسشو برا دوستان این پایین گذاشتم
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

با سلام. من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و 12 ژانویه وقت سفارت دارم. تو مطالب سایت یه چیزی خوندم برام عجیب بود (البته برای تجربیات 2016 بود) یکی از دوستان میگفتن افیسر با ایشون فارسی حرف میزدن و ایشون انگلیسی جواب میدادن میخاستم بپرسم اگر فارسی بپرسن باید حتما انگلیسی جواب بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3340 نمایش پست ها
    با سلام. من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و 12 ژانویه وقت سفارت دارم. تو مطالب سایت یه چیزی خوندم برام عجیب بود (البته برای تجربیات 2016 بود) یکی از دوستان میگفتن افیسر با ایشون فارسی حرف میزدن و ایشون انگلیسی جواب میدادن میخاستم بپرسم اگر فارسی بپرسن باید حتما انگلیسی جواب بدم؟
    سلام
    دوست عزیز شما که بعنوان دانشجو میخوای بری اونجا من فکر نمیکنم اصلا فارسی باهاتون مصاحبه کنن اون چیزی هم که تو مطالب خوندید احتمالا برای ویزای توریستی بوده به هر حال اگه خودش با میل خودش باهاتون فارسی صحبت کنه فکر نمیکنم شما مجبور باشی انگلیسی جواب بدی ولی اگه انگلیسی جواب بدی شاید بیشتر خوشش بیاد

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم دوستانی که تقویم وقتهای باز توریستی رو میبینن به من بگن سفارت دبی الان برای چه تاریخهایی داره وقت توریستی میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan3340 نمایش پست ها
    به نظرم بگید دوباره بفرستن. برای من هم همین مشکل بوده (البته مشکل نامه حمایت مالی نه اما تاریخ شروع دوره ام) ازشون خواستم دوباره فرستادن برام.
    دوباره به استادتون یا منشی یا کسی که در دانشگاه امریکا باهاش در ارتباطین ایمیل بزنین و بگین قضیه رو براتون احتمال خیلی زیاد دوباره میفرستن.
    ممنون از نظرتون. فقط یه سوال: مشکلی واسه فرم DS2019 مشکلی پیش نمیاد؟ چون داخل اونم همون تاریخ را زده.

Junior Member

سلام دوستان. من تاریخ مصاحبه سفارتم یه هفته قبل از تاریخ ورودم به امریکا (براساس فرمDS2019 ) هست. میخاستم بپرسم اینکه فاصله بین زمان مصاحبه و تاریخ ورود به امریکا یک هفته باشه نکته منفی روی افیسر مصاحبه کننده ایجاد میکنه؟

Junior Member

سلام. من بطور کاملا تصادفی تونستم برای 16 ژانویه وقت دو نفره بگیرم. از اونجایی که به شدت ذوق زده شدم موقع سابمیت فرم دی اس برای همسرم اون گزینه I certify that I read and understand... در صفحه آخر قبل از امضا رو تیک نزدم. آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟ یه فرم دیگه براش پر کنم و روز مصاحبه با خودمون ببریم؟ ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان، با توجه به این که من از مطالب این سایت خیلی استفاده کردم، تجربیات خودم از روز مصاحبه برای شما میزارم. امیدوارم مورد استفاده قرار بگبره.
    من دانشجویی دکترا هستم و هفته قبل برای گرفتن ویزا فرصت مطالعاتی J1 از دبی وقت داشتم. وقت من ساعت 8:5 بود، ولی ساعت 8 اونجا بودم و به محض رسیدن دم در سفارت پس از چک کردن پاسپورت وارد سفارت شدم. فگر میکردم نفر اول باشم ولی حدود 20 نفر جلوی من بودن و فکر میکنم ساعت مصاحبه توی سایت خیلی ملاک نباشه. اول توی یه باجه پاسپورت و کارت پایان خدمت چک کردن و سپس رفتیم توی صف انگشت نگاری. بعدش یه شماره دادن و نشستیم تا شماره بخونن و بریم باجه مصاحبه. برای ایرانیها 2 تا باجه بود. آفیسر یکی یک خانم جوان و یکی هم یک آقا جوان بود. معطلیش فقط نشستن منتظر مصاحبه بود. مصاحبه من افتاد با آفیسر خانم. اول پاسپورتم خواست. وقتی متوجه شد برای J1 اقدام کردم شروع کرد به انگلیسی صحبت کردن. رزومه خودم گرفت و بیشتر تمرکزش روی رزومه بود. در مورد اینکه چرا میخوام امریکا و پروژه بیشتر پرسید و همچنین کارت پایان خدمت گرفت و اینکه توی سربازی چی کار کردی. دیگه هیچ مدرکی نخواست . کلی مدارک ترجمه کرده بودم ولی هیچ کدوم به کار نیومد. کلا 7 الی 8 دقیقه مصاحبه طول کشید، آخرش رزومه پیش خودش نگهداشت. البته با بعضی ها حدود 20 دقیقه هم مصاحبه میشد. 2 تا خانم بودن دانشجویی که کلی مصاحبه شدن و لی آخرش ریجکیت شدن. به من برگه زرد داد با یه شماره و گفت سایت چک کن. کلا همه چی منظم و محترمانه بود و هیچ بی احترامی یا مورد بدی توی سفارت من ندیدم. فقط بعضی ها که ریجکت میشدن ناراحت میشدن. به نظرم من چندتا عامل خیلی مهمن. یکی حفظ خونسردی نه خودتون خیلی مشتاق نشون بدین و نه خیلی بی علاقه و دوم برای دانشجوها رزومه و دانشگاهی که پذیرش گرفتن از لحاظ اعتبار. امیدوارم مطالب بدردتون خورده باشه.
    راستی فرم DS 2019 که دانشگاه برام فرستاده بود هم خواست و در مورد اینکه کی هزینه فرصت مطالعاتی میده هم سوال کرد.
    ویرایش توسط sina_224 : January 12th, 2017 در ساعت 07:47 PM

دوستانی که تقویم وقتهای باز سفارت رو میبینن، میشه لطفا بگین سفارت دبی الان برای ماههای ژانویه، فوریه و مارچ وقت توریستی باز کرده؟ ممنون.
    یه سوال دیگه که ممکنه تکراری باشه، میشه mrv fee رو برای یک سفارت پرداخت کرد و بعد با همون در یک سفارت دیکه وقت گرفت؟ تو سایت نوشته که نمیشه ولی یکی ار دوستان امروز میگفت اینکارو انجام داده کسی هست که مطمین باشه؟

Junior Member

سلام دوستان، یک سوالی داشتم من فرم DS رو جولای سابمیت کردم و هفته بعد وقت مصاحبه ام هست،مشکلی از نظر فاصله زمانی بین سابمیت و قرار مصاحبه بوجود نمیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)