صفحه 23 از 28 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

دوستان ابن فرم مربوط به سوابق ١٥ سال گذشته رو خود سفارت ايميل ميكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط der نمایش پست ها
    دوستان ابن فرم مربوط به سوابق ١٥ سال گذشته رو خود سفارت ايميل ميكنه؟
    بله معمولا در انتهای مصاحبه اگر کیس شما نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد خود آفیسر به این نکته اشاره خواهد کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    بله معمولا در انتهای مصاحبه اگر کیس شما نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد خود آفیسر به این نکته اشاره خواهد کرد.
    کیس رفته برای کلیرنس، ولی افیسر چیزی راجع به فرم سوابق ۱۵ سال گذشته نگفته.
    ایمیل به سفارت بزنم در این مورد به نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط der نمایش پست ها
    کیس رفته برای کلیرنس، ولی افیسر چیزی راجع به فرم سوابق ۱۵ سال گذشته نگفته.
    ایمیل به سفارت بزنم در این مورد به نظرتون؟
    خب پس نیازی نیست که ایمیل بزنید! چون راستش همه ی کسانی که می روند کلیرنس نیازی نیست که به این پرسشها پاسخ دهند در ضمن برای هر سفارتی هم فرق می کند برای قبرس چهار پنج تا سوال هست برای سفارت دیگر 16 تا! اگر نیاز بود حتما خودشان به شما می گویند! ولی حالا اگر خیلی نگران هستید می توانید یک ایمیلی بزنید و بپرسید آیا مدرکی چیزی نیاز هست که به سفارت ارائه بدهید بویژه مدارکی در مورد سوابق شغلی و تحصیلی .. ولی مستقیم نگویید که این پرسشهای مربوط به 15 سال پیش را چرا به من ایمیل نکردید!

Junior Member

با سلام به همه عزیزان.
    دوستان مگه الان ایرانیها با ممنوعیت شش کشور که هست میتونند ویزای تحصیلی بگیرند؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam2017a نمایش پست ها
    سلام دوستان حدودا یک ماه و نیم پیش من به همراه خانوادم وقت سفارت در دبی داشتم . باتوجه به این موضوع که ما قبلا ویزای توریستی آمریکا رو گرفته بودیم و یک بار به آمریکا رفته و برگشتیم و همینطور ویزای توریستی کانادا رو هم داریم در همان روز به همسر و بچه هام برگه صورتی دادند و به من برگه بنفش و گفتند از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود. در همان روز برای من فرم ds-5535 ارسال شد( فرم 15 سال گذشته) و من دو روز بعد فرم رو پر کردم و ارسال کردم و تاییدیه دریافت هم از سفارت دریافت کردم. آیا کسی میداند معمولا چقدر بعد از ارسال فرم جواب میدهند؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    دوست عزیز شما در آمریکا اقوامنزدیک داشتید؟ دعوت نامه بردید شرایط من هم مثل شماست فقط من ویزای مولتی کانادا دارم تا 2021 ولی هنوز نرفتم که توی فرم بنوسم و توی اکتبر وقت دارم

Junior Member

بله دعوت نامه داشتم و همچنین اقوام نزدیک. اما اصلا دعوتنامه را نخواست.

Junior Member

سلام به دوستان
    خیلی این اواخر بحث های فروم رو دنبال کردم ولی کمتر می بینم کسی از تجربه والدین برای ویزای توریستی بنویسه. این هست که دوست دارم تجربه خودم رو با شما به اشتراک بذارم:
    پدر و مادر من روز 18 سپتامبر وقت سفارت داشتن در دبی. کل فرایند مصاحبه کمتر از یک ساعت طول کشید که به نظرم خیلی سریع بود.
    آفیسر خوش برخورد و مودبی چند تا سوال کوتاه کرد ( مثلا چرا می روید به امریکا و فرزندی در ایران دارید؟). از بین کوه مدارکی که والدینم برده بودن تنها اکتفا کرد به دیدن دعوت نامه ای که من نوشته بودم و کارت پایان خدمت پدرم (ارتش شاهنشاهی). در انتها برگه بنفش داد و گفت کلیرنس کوتاه ولی نمی تونیم بگیم چقدر طول میکشه وبهتون ایمیل می زنیم. چند ساعت بعد هم ایمیلی داشتیم از سفارت که ده تا سوال برای 15 سال اخیر و اطلاعات بیشتری رو تقاضا کرده بود.
    پدر و مادرم خیلی از مصاحبه و نحوه برخورد راضی بود. به غیر اونها گویا چند تا زوح دیگه هم بود. یک زوج، مادر صورتی گرفت و پدر رفت برای کلیرنس. یک زوج دیگه سفید گرفتن ولی مطمئن نیستیم که ریجیکت شدن. در کل جو سفارت خوب و مثبت بود. چند روز پیش ها هم والدین دوستم رفتن سفارت دبی. مادر درجا گرفتن و پدرشون رفتن برای کلیرنس.

به امید شنیدن خبرهای خوب برای همه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AnahitaS نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    خیلی این اواخر بحث های فروم رو دنبال کردم ولی کمتر می بینم کسی از تجربه والدین برای ویزای توریستی بنویسه. این هست که دوست دارم تجربه خودم رو با شما به اشتراک بذارم:
    پدر و مادر من روز 18 سپتامبر وقت سفارت داشتن در دبی. کل فرایند مصاحبه کمتر از یک ساعت طول کشید که به نظرم خیلی سریع بود.
    آفیسر خوش برخورد و مودبی چند تا سوال کوتاه کرد ( مثلا چرا می روید به امریکا و فرزندی در ایران دارید؟). از بین کوه مدارکی که والدینم برده بودن تنها اکتفا کرد به دیدن دعوت نامه ای که من نوشته بودم و کارت پایان خدمت پدرم (ارتش شاهنشاهی). در انتها برگه بنفش داد و گفت کلیرنس کوتاه ولی نمی تونیم بگیم چقدر طول میکشه وبهتون ایمیل می زنیم. چند ساعت بعد هم ایمیلی داشتیم از سفارت که ده تا سوال برای 15 سال اخیر و اطلاعات بیشتری رو تقاضا کرده بود.
    پدر و مادرم خیلی از مصاحبه و نحوه برخورد راضی بود. به غیر اونها گویا چند تا زوح دیگه هم بود. یک زوج، مادر صورتی گرفت و پدر رفت برای کلیرنس. یک زوج دیگه سفید گرفتن ولی مطمئن نیستیم که ریجیکت شدن. در کل جو سفارت خوب و مثبت بود. چند روز پیش ها هم والدین دوستم رفتن سفارت دبی. مادر درجا گرفتن و پدرشون رفتن برای کلیرنس.

خیلی ممنون از به اشتراک گذاشتن تجربه خانوادتون.
    پدر و مادر من هم ۱۵ می وقت سفارت داشتن و هر دو بنفش گرفتن ولی هنوز خبری از ویزاشون نشده. کسی رو می شناسید که بنفش گرفته باشه و کلیر شده باشه؟
    من هیچ اطلاعی از مدت زمان کلیر شدن برگه بنفش ندارم.

Junior Member

سلام به دوستان

پدر و مادر من روز 19 سپتامبر، امروز، وقت سفارت داشتن در دبی.

آفیسر خوش برخورد و مودبی چند تا سوال کوتاه کرد ( مثلا دلیل سفر به امریکا؟ و فرزندی در ایران دارید؟ چند وقت قصد موندن در آمریکا رو دارید). از بین کوه مدارکی که والدینم برده بودن تنها اکتفا کرد به دیدن دعوت نامه ای که من نوشته بودم و کارت پایان خدمت پدرم (ارتش شاهنشاهی). آنها ذلیل آمدنشون رو شرکت در عروسی من مطرح کرده بودن و اینکه سه ماه قصد موندن دارن و باید بخاطر دو فرزند مجردشون در ایران، برگردن. من اولین فرزنشون هستم که ازدواح کی خواد بکنه و پدر مادر من که 65 سال سن دارن آرزوی دیدن عروسی من و دارند، آفیسر ازشون پرسیده در 5 سال گدشته کدوم کشورها رفتید و گفتنذ کربلا برای زیارت رفتند و در نهایت آفیسر خوش برخورد آنها رو ریجکت کرد. گویی بیشتر یا تمام!! مراجعه کننگان امروز ریجکت شده بودند از حمله مادری که قصد اومدن برای زایمان دخترش رو داشت و دلیل ربجکت رو نداشتن وابستگی خانوادگی در ایران نوشته بودند!

دوستان اگر شرایط مشابه قبلا داشتند ممنون میشم اطلاع بدید از کدوم سفارت و بعد از چه مدت موفق به دریافت ویزای توریستی شدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)