صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط noooshiiin10 نمایش پست ها
    دوستانی که تقویم وقتهای باز سفارت رو میبینن، میشه لطفا بگین سفارت دبی الان برای ماههای ژانویه، فوریه و مارچ وقت توریستی باز کرده؟ ممنون.
    یه سوال دیگه که ممکنه تکراری باشه، میشه mrv fee رو برای یک سفارت پرداخت کرد و بعد با همون در یک سفارت دیکه وقت گرفت؟ تو سایت نوشته که نمیشه ولی یکی ار دوستان امروز میگفت اینکارو انجام داده کسی هست که مطمین باشه؟
    بله دوست عزیز میتونید...اول باید اپلیکیشن مربوط به سفارتی که پرداخت کردید رو کاملا پاک کنید و بعد از اون وقتی هنگام پرداخت در سفارت دیگه یک گزینه اضافه میشه که میتونید از اعتباری که هنوز دارید استفاده کنید. سوال داشتید من در خدمتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    سلام. من بطور کاملا تصادفی تونستم برای 16 ژانویه وقت دو نفره بگیرم. از اونجایی که به شدت ذوق زده شدم موقع سابمیت فرم دی اس برای همسرم اون گزینه I certify that I read and understand... در صفحه آخر قبل از امضا رو تیک نزدم. آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟ یه فرم دیگه براش پر کنم و روز مصاحبه با خودمون ببریم؟ ممنونم.
    این سوال منو که کسی جواب نداد. من متوجه شدم یه قسمتی رو که برای آدرس autofill کردم اسم main applicant رو توی دی اس همسرم که بعنوان همراه من میاد تغییر داده بوده. من نمیتونم وقتم رو هم کنسل کنم چون تور دبی گرفتم و. فردا پرواز داریم. اگه من با دی اس جدید برم و اونجا بدم مشکلی پیش میاد؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    این سوال منو که کسی جواب نداد. من متوجه شدم یه قسمتی رو که برای آدرس autofill کردم اسم main applicant رو توی دی اس همسرم که بعنوان همراه من میاد تغییر داده بوده. من نمیتونم وقتم رو هم کنسل کنم چون تور دبی گرفتم و. فردا پرواز داریم. اگه من با دی اس جدید برم و اونجا بدم مشکلی پیش میاد؟ ممنون
    سلام

دوست عزیز من نمیدونم که مشکلت با دی اس به چه صورته ولی به هر حال اگه دی اس جدید پر کردی الان وقت برای 16 ژانویه خالی هست و فعلا هم پر نمیشه میتونی با خیال راحت وقتتو کنسل کنی و با دی اس جدید همون تاریخو دوباره بگیری

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

سلام دوستان. 1 سوال دارم. من الان وقت سفارت برای مادرم گرفتم برای دوبی و کتگوری B2 و دیدم که چندتا وقت باز هست برای ماه های February, March, April and May. نمیدونم من شانس آوردم و تازه وقتها باز شده یا اینکه اشتباهی در پروسه انجام دادم چون دانم شنیدم که وقت سفارت برای ویزای توریستی بسیار سخت پیدا میشه... کسی ممکنه راهنماییم کنه؟ ویزای توریستی B2 هست دیگه؟! شهر رو هم Dubai انتخاب کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    سلام دوستان. 1 سوال دارم. من الان وقت سفارت برای مادرم گرفتم برای دوبی و کتگوری B2 و دیدم که چندتا وقت باز هست برای ماه های February, March, April and May. نمیدونم من شانس آوردم و تازه وقتها باز شده یا اینکه اشتباهی در پروسه انجام دادم چون دانم شنیدم که وقت سفارت برای ویزای توریستی بسیار سخت پیدا میشه... کسی ممکنه راهنماییم کنه؟ ویزای توریستی B2 هست دیگه؟! شهر رو هم Dubai انتخاب کردم.
    نه مشکلی نسیتش. بعضی اوقات مردم وقت می گیرن و به دلایلی نمی تونن برن یا نظرشون عوض می شه و به سفارت خونه های دیگه می رن و وقت قبلی رو کنسل می کنن. این چیز ها ممکنه پیش بیاد

Junior Member

سلام. من در اکانتم فقط یک تاریخ میبینم که نوشته 24ژانویه و پرداخت هم فعاله. اگه پرداخت رو انجام بدم یعنی تاریخ 24ژانویه میشه روز مصاحبه من؟ یا جدول زمانها رو میاره که روز را انتخاب کنم؟

Junior Member

بله شما وقت رو اول بگيريد و بعد پرداختش رو انجام بديد
    گوشم به راه تا که خبر می دهد ز دوست........

Junior Member

من و همسرم 16 ژانویه مصاحبه داشتیم برای ویزای H و همراه. اول اینکه من فرم دی اس اشتباه پر کرده بودم ولی فرم جدید رو تحویل دادم و کسی هم چیزی نگفت، پس اگر فرم جدید سابمیت کردید اونو تحویل بدید چون تنها کاری که میکنن اینه که بارکد رو اسکن میکنن.
    با افیسر قد بلند مو بور مصاحبه شدیم. اول به فارسی پرسید برای چی میخوای بری که من به انگلیسی جواب دادم جاب آفر دادم که گفت آهان و رفت کلا تو فاز انگلیسی. توی کامپیوترش دید که من قبلا j1 داشتم گفت OH, you've been in the US on J1 visa now you want to immigrate? با پوزخند پرسید. من جواب دادم که نخیر من پارسال برگشتم ولی رییسم ازم راضی بوده و خواسته برگردم. گفت رییست کیه گفتم فلانی از بیمارستان فلان. اینجا رفت باجه بغلی و بعد از چند دقیقه با خانم جوان موبور برگشت. یکم با هم صحبت کردن و بعد پزسید که uslme داری؟ اولش متوجه نشدم چی میگه بعد گفتم نه من کارم ریسرچه نه پزشکی. دوباره پنجره رو بستن یه کم با هم صحبت کردن. اون خانم هم کلا وایساد همونجا. بعد شروع کرد از همسرم سوال کردن که دفعه قبل چی کار میکرد و این دفعه میخواد چی کار کنه. هیچ مدرکی ازمون نخواست بجز petition من و کارت معافی همسرم. نمیدونم این خوبه یا بد. بعدم برگه زرد داد و گفت خداحافظ. پاسپورتامون رو یادش رفت بده که من گفتم لطفا اونا رو هم بده که لبخند زد و داد. ما انتظار در جا داشتیم چون همسرم دو سال پیش از همین دوبی مالتیپل در جا گرفته بود.
    من ندیدم هیچ کس صورتی بگیره اکثرا زرد بودن و توریستی و یکی دو نفر هم که خانوادگی توریستی بودن سفید.
    خداییش ایرانیها هم شورش رو دراوردن. طرف با لباس مهمونی اومده و کفشای پاشنه داری که نمیتونه باهاشون راه بره. متاسفانه همه فکر میکنن اونجا هم مثل ایرانه که اگه بزگ دوزک کنی بیشتر تحویل گرفته میشی. خود عربا با شلوار گرمکن یا لباس محلی بودن. ما هم کاملا casual رفته بوذیم و برخورد همه پرسنل هم از کنترل دم در تا امگشت نگاری و مصاحبه عالی بود.
    فقط یه نکته در مورد هتل. ما چون برای ویزای امارات عجله داشتیم پروازمون با امارات بود که قیمت تور رو برد بالا برای همین رفتیم هتل فونیکس که فاجعه بود. به شدت کثیف با پرسنل بی ادب و غذای فاجعه. تور سه شب و چهار روز شد یک و ششصد. توصیه میکنم در انتخاب هتل دقت کنید.

Junior Member

من فکر میکنم همه رو کنسل میکنن یا در بهترین حالت همینطور توی کلیرنس نگه میدارن. امیدوارم که اشتباه کرده باشم. من الان بیشتر از سه ماه هست که منتظر ویزای توریستیم هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    من حدود ۲.۵ ساله که دانشجو هستم توی امریکا.
    پدر, مادر و خواهرم روز ۱ شنبه (برای بآر اول ) مصاحبه داشتن و درجا رجکت شدن هر سه !
    همه مدارکی که لازم بوده رو هم همراه داشتن ولی افسر گفته به شما ویزا ندادند.. به همین راحتی !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)