صفحه 4 از 28 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

سلام دوستان
    متاسفانه ترامپ دستور عدم صدور ویزا برای ایرانیان رو به مدت موقت 30 روز صادر کرد. جزییات و صحت خبر هنوز مشخص نشده. از دوستانی که از تاریخ 26 ژانویه 2017 به بعد برای مصاحبه به دبی رفتند خواهش میکنم تجربیاتشون رو اینجا به اشتراک بزارن. اینکه با توجه به این دستور آیا اصلا کسی ویزا گرفته یا نه؟
    ویرایش توسط hossein1985 : January 26th, 2017 در ساعت 08:55 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    متاسفانه ترامپ دستور عدم صدور ویزا برای ایرانیان رو به مدت موقت 30 روز صادر کرد. جزییات و صحت خبر هنوز مشخص نشده. از دوستانی که از تاریخ 26 ژانویه 2017 به بعد برای مصاحبه به دبی رفتند خواهش میکنم تجربیاتشون رو اینجا به اشتراک بزارن. اینکه با توجه به این دستور آیا اصلا کسی ویزا گرفته یا نه؟
    سلام دوستان.

شما حتما در جریان مصوبه ای که آقای ترامپ برای ایران و چند کشور دیگه صادر کرده، هستید.
    حالا این جا چندتا سوال پیش اومده، خوش حال می شم اگه راهنمایی کنید.

1-آیا سفارت دبی فقط این طوری ریجکت می کنه؟
    2-این طرح هنوز به تایید مجلس نرسیده، پس چرا از الان اجرایی اش می کنن؟
    3-این طرح شامل تمامی نوع ویزا ها می شه؟ (مثلا مهاجرتی و غیر مهاجرتی)
    4-افرادی هم که برای سرمایه گذاری می رن هم ریجکت می شن؟

منتظر پاسخ هاتون هستم

1. ربطی به سفارت نداره قانون هست و همه جا یکسانه
    2. نیازی به تصویب مجلس نداره، با دستور رئیس جمهور قابل اجراست
    3.شامل همه انواع ویزا میشه
    4. بله فرقی نمی کنه
    5. متاسفم
    نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

شما حتما در جریان مصوبه ای که آقای ترامپ برای ایران و چند کشور دیگه صادر کرده، هستید.
    حالا این جا چندتا سوال پیش اومده، خوش حال می شم اگه راهنمایی کنید.

1-آیا سفارت دبی فقط این طوری ریجکت می کنه؟
    2-این طرح هنوز به تایید مجلس نرسیده، پس چرا از الان اجرایی اش می کنن؟
    3-این طرح شامل تمامی نوع ویزا ها می شه؟ (مثلا مهاجرتی و غیر مهاجرتی)
    4-افرادی هم که برای سرمایه گذاری می رن هم ریجکت می شن؟

منتظر پاسخ هاتون هستم
    ویرایش توسط mayday : January 26th, 2017 در ساعت 12:15 PM
    *** Never Give Up ***

طبق آخرین خبری که من امروز خوندم " از زمانی قابل اجراست که وزارت امور خارجه آمریکا رسما این قوانین رو به سفارتخانه ها اعلام کرده باشه"
    نقل قول نوشته اصلی توسط mayday نمایش پست ها
    1. ربطی به سفارت نداره قانون هست و همه جا یکسانه
    2. نیازی به تصویب مجلس نداره، با دستور رئیس جمهور قابل اجراست
    3.شامل همه انواع ویزا میشه
    4. بله فرقی نمی کنه
    5. متاسفم

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوستان کسی الان وقت سفارت از دبی داشته بعد اینکه ترامپ دستور 30 روزه رو صادر کرده؟ الان دبی همه رو ریجکت می کنه؟؟؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه ممنون می شم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوستان کسی الان وقت سفارت از دبی داشته بعد اینکه ترامپ دستور 30 روزه رو صادر کرده؟ الان دبی همه رو ریجکت می کنه؟؟؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه ممنون می شم.
    پدر و مادر من روز 31 ژانویه وقت سفارت دارن دبی. من هم خیلی دوست دارم بدونم اگه کسی از دوستان تو این مدت وقت سفارت داشته آیا ویزا گرفته یا نه. واقعا نمی دونم حتی اگه تا اون روز آقای ترامپ قانون رو امضا نکنه، باز به صلاح هست که خانواده من برن برای مصاحبه یا نه. اما اگه تصمیم بر این شد که برن، حتما نتیجه مصاحبه اشون رو اینجا پست می کنم.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

خیلی ممنون می شم اگر اینکارو انجام بدین. من توریستی وقت سفارت دارم در دبی روز 15 فوریه و الان نمی دونم با این شرایط آیا برم مصاحبه یا به عقب بندازم. البته وقتارو که چک کردم هیچ وقت بازی وجود نداره در حال حاضر که عوض کنم. خلاصه دوستان هر راهنمایی دارن ممنون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط AnahitaS نمایش پست ها
    پدر و مادر من روز 31 ژانویه وقت سفارت دارن دبی. من هم خیلی دوست دارم بدونم اگه کسی از دوستان تو این مدت وقت سفارت داشته آیا ویزا گرفته یا نه. واقعا نمی دونم حتی اگه تا اون روز آقای ترامپ قانون رو امضا نکنه، باز به صلاح هست که خانواده من برن برای مصاحبه یا نه. اما اگه تصمیم بر این شد که برن، حتما نتیجه مصاحبه اشون رو اینجا پست می کنم.

Junior Member ehsan66 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا الان که این متن رو مینویسم هنوز امضا نشده و فقط در حد پیشنویس هست پس تغییری هنوز ایجاد نشده و روال سابق دنبال میشه.
    یکی از دوست هام با ویزایی که گرفته بود قبلا (F2) دیروز وارد آمریکا شد بدون مشکل.
    امیدوارم که امضا نشه در روزهای آینده!
    Live as if you were to die tomorrow
    Learn as if you were to live forever

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan66 نمایش پست ها
    تا الان که این متن رو مینویسم هنوز امضا نشده و فقط در حد پیشنویس هست پس تغییری هنوز ایجاد نشده و روال سابق دنبال میشه.
    یکی از دوست هام با ویزایی که گرفته بود قبلا (F2) دیروز وارد آمریکا شد بدون مشکل.
    این ایمیلو دیروز سفارت ارمنستان در پاسخ به یکی از متقاضی ها که ایمیل زده بود و پرسیده بود داده
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member ehsan66 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan66 نمایش پست ها
    گویا متاسفانه امضا کرد ...
    Live as if you were to die tomorrow
    Learn as if you were to live forever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)