صفحه 8 از 28 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 276

موضوع: دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی(امارات) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط nedAA367 نمایش پست ها
    سلام
    من پدر و مادرم ۲ روز پیش وقت سفارت داشتن، متاسفانه درجا ریجکت شدن.
    پدر من کارمند شرکت نفته و افیسر بهش گفته تو برای دولت ایران کار میکنی! مادرم خانه داره ولی اونم رد کردن! بعدم افیسر بهشون گفته که ویزا گرفتن سخت شده!
    من خودم دو ساله که امریکام و دانشجوی مستر مکانیک هستم.
    دوست عزیززمتاسفم بابت ریجکت شدنشون....
    میتونم بپرسم سابقه شنگن یا ویزای معتبر قبلی مثل انگلیس، کانادا، استرالیا داشتن؟ حدس میزنم نداشتن
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    دوست عزیززمتاسفم بابت ریجکت شدنشون....
    میتونم بپرسم سابقه شنگن یا ویزای معتبر قبلی مثل انگلیس، کانادا، استرالیا داشتن؟ حدس میزنم نداشتن
    سلام
    برای پدر مادرا که برای دیدن بچه هاشون میرن اصلا سابقه ی سفر مهم نیست پدر مادر ایشون فقط به دلیل شغل پدرشون که در شرکت نفت هستن رد شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    برای پدر مادرا که برای دیدن بچه هاشون میرن اصلا سابقه ی سفر مهم نیست پدر مادر ایشون فقط به دلیل شغل پدرشون که در شرکت نفت هستن رد شدن
    سلام دوست عزیز. میشه منبع این صحبتتون رو بفرمایید؟
    من به شخصه بسیاری از پدر مادرها که کارمند دولت (حتی در ارگانهای به مراتب حساس تر) هستن رو دیدم که ویزا گرفتن. کارمند بودن و اشتغال خودش یک جور سوشیال تای حساب میشه و دلیلی برای برگشت.
    به نظر میرسه این فقط بهانه آفیسر برای ریجکت بوده باشه
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. میشه منبع این صحبتتون رو بفرمایید؟
    من به شخصه بسیاری از پدر مادرها که کارمند دولت (حتی در ارگانهای به مراتب حساس تر) هستن رو دیدم که ویزا گرفتن. کارمند بودن و اشتغال خودش یک جور سوشیال تای حساب میشه و دلیلی برای برگشت.
    به نظر میرسه این فقط بهانه آفیسر برای ریجکت بوده باشه
    سلام
    کسانی که شغلشون با نفت و صنایع نفتی رابطه داره ویزا نمیدن اگه تایپیکهای دیگه رو یه مروری کنید مشابه تجربه ایشون رو زیاد میبینید حتی دانشجوهایی که رشته شون به نوعی به صنایع نفتی مربوط میشه هم همین وضعیت رو دارن علتش هم من نمیدونم چرا !

دوستان سلام
    میشه یه نفر تفسیر رنگ برگه های سفارت رو بگه؟
    صورتی سفید و زرد یعنی چی؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MSAN نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میشه یه نفر تفسیر رنگ برگه های سفارت رو بگه؟
    صورتی سفید و زرد یعنی چی؟
    سلام
    رنگ برگه ملاک نیست. هر زمان ممکنه یکی تموم بشه رنگ دیگه رو بدن.
    ولی به صورت سنتی صورتی برای ویزای درجا (بدون کلیرنس) - زرد برای کلیرنس و سفید برای ریجکت استفاده شده. هر برگه ای دادن توضیحات روش مشخصه چیه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    کسانی که شغلشون با نفت و صنایع نفتی رابطه داره ویزا نمیدن اگه تایپیکهای دیگه رو یه مروری کنید مشابه تجربه ایشون رو زیاد میبینید حتی دانشجوهایی که رشته شون به نوعی به صنایع نفتی مربوط میشه هم همین وضعیت رو دارن علتش هم من نمیدونم چرا !
    با سلام
    پدر و مادر من حدود ۲ هفته ی دیگه توی دوبی وقت مصاحبه دارن. پدرم بازنشته نیروی هوایی ارتش هست و الن حدود ۱۲و ۱۳ سال هست که بازنشسته شده. میشه لطفا بگی که آیا این موضوع میتونه باعث ریجکت شدن پدرم بشه یا نه؟
    با سپاس

یکی‌از دوستان ما که فقط چندسالی در نیروی هوایی بودن به همراه خانواده قصد دیدار فرزند دانشجوشونو داشتن که پیروز‌ ریجکت شدن با بند ۲۱۴
    شغل خودشون و خانومشون هردو بازنشسته
    دلیلشو خودشون نمیدونن و افیسر هم‌توضیحی نداده

با سلام
    من امروز وقت سفارت داشتم، برای ویزای j-research scholar. سلف فاند. دوره شش ماهه. سابقه یک بار ریجکت سه ماه پیش ارمنستان. دانشگاه هزینه رو تو دی اس برا یک سال نوشته بود. تو ارمنستان افیسر گفت منطقی نیست این همه پول خرج کنی برا شش ماه و ریجکت. با دانشگاه مکاتبه کردم و دی اس جدید با هزینه متناسب برا شش ماه، نصف مقدار دی اس قبلی، از سفارت دوبی وقت گرفتم. بعد قانون جدید، یه نوبت خود سفارت ایمیل زد و وقتم رو کنسل کرد و گفت فعلن اقدام نکنید. مجدد بعد دو هفته ایمیل زدن که وقتتون برگشته میتونید برای مصاحبه بیایین. امروز رفتم سفارت. افیسر یه خانم جوون. سوالات: برا جی میخای بری، نسبت به دفعه قبل چه تغییری کردی؟ این دوره چه فایده ای برات داره، اینچا بلند شد رفت با یه افیسر دیگه مشورت کرد برگشت. پرسید برادرت کجاست، گفتم امریکا محصله، یه ایالت دیگه. سربازی کجا بودی، گفتم ارتش. کارت پایان خدمت رو خواست. نگاش کرد و پس داد. باز پاشد رفت با یه افیسر دیگه مشورت کرد برگشت پرسید شغلت تو ایران دولتیه؟ گفتم اره. پزشکم و تو کلینیک دانشگاه کار میکنم. بعدش کیس نامبرم رو رو همون برگ زردای معروف نوشت و داد بهم و گفت تو سایت چک کن. هر زمان اماده شد پاسپورت رو بفرست تا ویزا رو بدیم بهت و به سلامت
    لازمه ذکر کنم که من قبلن تجربه یه نوبت ریجکت توریستی و یک نوبت ریجکت ویزای تحصیلی رو هم داشتم که چیزی در موردشون نپرسید.

سلام.
    کسی میدونه وقتای سفارت (در دبی) معمولا" چه زمان هایی باز میشه؟ الان چرا هیچ وقتی برای رزرو نداره؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)