صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 257

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام همین الان یهویی
    سلام، الان که دو روز گذشته آیا هنوز وقتها در فوریه باز هست؟ من میخواستم برای پدر و مادرم وقت بگیرم برای فوریه اما نمیدونم که وضعیت وقتها چطوری هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.zar نمایش پست ها
    سلام، الان که دو روز گذشته آیا هنوز وقتها در فوریه باز هست؟ من میخواستم برای پدر و مادرم وقت بگیرم برای فوریه اما نمیدونم که وضعیت وقتها چطوری هست.
    سلام
    من امروز ظهر دیدم فوریه چند روز داشت ولی شما اکانت درست کن قبل از اینکه پولو پرداخت کنی اولین وقت موجودو که قاعدتا باید برای فوریه باشه نشونتون میده

Junior Member

بنده یه اکانت 160 دلاری پرداخت شده آماده فروش دارم کسی لازم داشت اطلاع بده ممنون میشم

Junior Member

سلام،
    من یه اکانت 160 دلاری دارم اگز کسی لازم داشت لطفا پیام بده. مرسی

سلام تا امروز وقتا اینجوریه
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام. یک سوال داشتم. برای دیدن جدول زمانبندی ، آیا لازمه که اول 160 دلار رو پرداخت کرده باشیم؟ یا اصلا کار ما نیست و باید به آژانس ها پول بدیم که وقت رو بگیرند ؟ فرم رو پر کردم و اکانت دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_mehr نمایش پست ها
    سلام. یک سوال داشتم. برای دیدن جدول زمانبندی ، آیا لازمه که اول 160 دلار رو پرداخت کرده باشیم؟ یا اصلا کار ما نیست و باید به آژانس ها پول بدیم که وقت رو بگیرند ؟ فرم رو پر کردم و اکانت دارم.
    سلام
    اگه اکانت ساختید و وقتها ازاد باشه فقط اولین وقت موجود رو بهتون نشون میده و بعد از پرداخت میتونید جدولو مشاهده کنید اصلا هم لازم نیست به اژانسها مراجعه کنید سایت خود سفارت هم اگه مطالعه کنید توصیه کرده که خودتون انجام بدید و به اژانسها مراجعه نکنید

Junior Member

ممنون از پاسختون . من اکانت رو برای سفارت ارمنستان ساختم و هنوز پرداخت نکردم. هیچ جدولی نشون نمیده . یعنی مدام باید لاگین کنم تا شانس بیارم ببینم؟ برای بهار وقت میخوام بگیرم کامنت ها رو که می خونم به نظر میاد تا اکتبر پر هست. وقت های دبی بهتره ؟ و یک سوال دیگه : توی اکانتم ،هیچ لینک یا روشی برای پرداخت وجه گفته نشده .

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_mehr نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون . من اکانت رو برای سفارت ارمنستان ساختم و هنوز پرداخت نکردم. هیچ جدولی نشون نمیده . یعنی مدام باید لاگین کنم تا شانس بیارم ببینم؟ برای بهار وقت میخوام بگیرم کامنت ها رو که می خونم به نظر میاد تا اکتبر پر هست. وقت های دبی بهتره ؟ و یک سوال دیگه : توی اکانتم ،هیچ لینک یا روشی برای پرداخت وجه گفته نشده .
    در حال حاضر فقط دبی حدود یک هفته ای میشه که وقتهای ماه فوریه تا ماه می رو به طور کم سابقه ای آزاد گذاشته ولی اونم فکر میکنم به زودی بسته بشه من از نحوه وقت ازاد کردن ارمنستان و انکارا رو اطلاعاتی ندارم ولی اگه میتونید دبی برای مصاحبه تشریف ببرید یه اکانت دیگه برای دبی بسازید و از اونجا وقت بگیرید چون بسته بشه دیگه باز شدنش با خداست

سلام

سوال من درمورد زمان گرفتن وقت سفارت برای ویزای F1 هست.
    در چه ماهی من باید اقدام کنم (که بشه گفت وقت خالی میشه پیدا کرد)(فوریه،مارچ،آوریل)؟
    وقت رو برای چه ماهی باید بگیرم؟(منظورم اینه که زودترین موعدی که میشه اقدام کرد کی هست که تا حدودی مشکل کلیرنس رو پیدا نکنم. و از اون طرف هم اگر درجا ویزا گرفتم دچار مشکل نشم از نظر ورود (تا جایی که خودم اطلاع دارم برای ترم پاییز که از سپتامبر شروع میشه و تاریخ I-20 هم باید همون حدود باشه ، نمیشه از نهایت یک ماه زودتر از اون تاریخ وارد شد(آگوست) و اعتبار خود ویزا هم که فکر میکنم سه ماه هست).

ممنون میشم از دوستان مطلع اگر لطف کنند و پاسخ بدند.
    *** Never Give Up ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)