صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 257

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

سلام دوستان
    من یه وقتی برای دوبی گرفتن که بنابر دلایلی نشد برم و در حال حاضر اکانت با هزینه پرداخت شده برای 1 نفر دارم که این قابلیت رو داره که کاملا از نو اکانت خودتون رو بسازید. هزینه اش هم خیلی کمتر از هزینه مورد نیاز 160 دلار هست اگه کسی خواست پ خصوصی بده.

Junior Member

دوستان کسی برای مصاحبه سفارت عازم دوبی هست من I20دخترم اونجاس و این هفته باید از انکارا ویزامو پیک اپ کنم.ممنون میشم اگر بتونه تو برگشت به تهران برای من بیاره.با پست خیلی دیر میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE

من یه اکانت دو نفره دوبی دارم برای ویزای توریستی و هزینه اش هم پرداخت شده. لطفا اگر کسی نیاز دازه خبر بده بهم با قیمت پایینتر واگذارش کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh2527 نمایش پست ها
    من یه اکانت دو نفره دوبی دارم برای ویزای توریستی و هزینه اش هم پرداخت شده. لطفا اگر کسی نیاز دازه خبر بده بهم با قیمت پایینتر واگذارش کنم

سلام آیا هنور وقت رو دارین ؟ من برای مادر و پدرم می خوام ؟ میشه بگین تاریخش کی هست ممنوننم

Junior Member

سلام. خواستم بگم بر خلاف نوشتها، نیازی به پرداخت پول به هیچ بانکی در دوبی نیست. بعضی جاها نوشته که باید پول واریز کنید قبل رفتن به سفارت که اصلا درست نیست.

Mo:
    دوستان بر اساس تحقیقاتی که در طول دو هفته پیش انجام دادم میخوام چند نکته رو خدمتتون بگم .

۱- این وقتهایی که تو سایت مذکور نشون داده میشه تقریبا به هیچ دردی نمیخوره به خاطر اینکه تا شما وارد سایت میشید شخص دیگری اون وقت رو گرفته و وقت پرشده . تنها مورد استثنا دوبی هست که وقت زیاد باز میکنه . اما اون هم ... (بگذریم)

۲- تا شما پول رو پرداخت نکنید جدول وقتها رو نشون نمیده و در قبل پرداخت پول هم اولین وقت باز رو نشون میده که اگر موجود نباشه اصلا هیچی نشون داده نمیشه و حتی نمیشه پول پرداخت کرد . الان من یک هفته است از انکارا هی میرم میام میگه وقت نداریم برو بعدا بیا . حالا ممکنه چند دقیقه قبلش یک وقت باز بوده که صد نفر بهش حمله کردن و پر شده

۳-زنگ بزنید به آژانسها میگند تضمینی براتون وقت میگیریم . میگی چی داری ؟ میگن از یک هفته اینده تا یک ماه اینده برات میتونم بگیرم . میگی چند ؟ میگه ناقابل ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار نفری . دزد سر گردنه .

۴- روش دیگه نصب نرم افزار هست که تا وقت آزاد بشه براتون بوق میزنه اما ظاهرا اخیرا اکانت ها رو به دلیل رفرش کردن زیاد بلاک میکنند . نمیدونم کسی اینجا اخیرا از این نرم افزار ها استفاده کرده ؟ لطفا اطلاع بدید

۵- حالا من موندم این آژانسها چیکار میکنند . احتمالا دستشون با سفارت تو یک کاسه هست . واقعا شورش در اومده . خلاصه دوستان اگر کسی اخیرا تونسته از ترکیه یا ارمنستان وقت بگیره یک ندایی بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط alifilm2002 نمایش پست ها
    Mo:
    دوستان بر اساس تحقیقاتی که در طول دو هفته پیش انجام دادم میخوام چند نکته رو خدمتتون بگم .

۱- این وقتهایی که تو سایت مذکور نشون داده میشه تقریبا به هیچ دردی نمیخوره به خاطر اینکه تا شما وارد سایت میشید شخص دیگری اون وقت رو گرفته و وقت پرشده . تنها مورد استثنا دوبی هست که وقت زیاد باز میکنه . اما اون هم ... (بگذریم)

۲- تا شما پول رو پرداخت نکنید جدول وقتها رو نشون نمیده و در قبل پرداخت پول هم اولین وقت باز رو نشون میده که اگر موجود نباشه اصلا هیچی نشون داده نمیشه و حتی نمیشه پول پرداخت کرد . الان من یک هفته است از انکارا هی میرم میام میگه وقت نداریم برو بعدا بیا . حالا ممکنه چند دقیقه قبلش یک وقت باز بوده که صد نفر بهش حمله کردن و پر شده

۳-زنگ بزنید به آژانسها میگند تضمینی براتون وقت میگیریم . میگی چی داری ؟ میگن از یک هفته اینده تا یک ماه اینده برات میتونم بگیرم . میگی چند ؟ میگه ناقابل ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار نفری . دزد سر گردنه .

۴- روش دیگه نصب نرم افزار هست که تا وقت آزاد بشه براتون بوق میزنه اما ظاهرا اخیرا اکانت ها رو به دلیل رفرش کردن زیاد بلاک میکنند . نمیدونم کسی اینجا اخیرا از این نرم افزار ها استفاده کرده ؟ لطفا اطلاع بدید

۵- حالا من موندم این آژانسها چیکار میکنند . احتمالا دستشون با سفارت تو یک کاسه هست . واقعا شورش در اومده . خلاصه دوستان اگر کسی اخیرا تونسته از ترکیه یا ارمنستان وقت بگیره یک ندایی بده .
    ];
    چک کنید مداوم باز میشه دوست من ده روز پیش ارمنستان برای اکتبر گرفت و اژانس ها هم مرتب چک می کنن و من یکبار بهشون سپردن من خودم دیدم وقتها باز شده تازه آژانس زنگ می ره می گه وقت هست بگیرم پول واریز کن و من چون دیده خودم گرفتم و من شخصی می شناسم که با استفاده ار نرم افزار وقت می گیره و فکر کنم 60 دلار می گرفت خواستید معرفی کنم - خواستم بگم که کسی وقتی نداره همه چک می کنن دنبال کنسلی هستن

دوستان وقت مصاحبه ماه سپتامبر براى دوبى كل ماه باز هست الان ولى اكتبر پره و نوامبر باز نشده هنوز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmadadi نمایش پست ها
    دوستان وقت مصاحبه ماه سپتامبر براى دوبى كل ماه باز هست الان ولى اكتبر پره و نوامبر باز نشده هنوز.
    چطور ممکنه ؟؟یعنی میشه الان با وجود اون بحث ممنوعیت شش کشور ویزای تحصیلی گرفت؟!
    دوستان یکی راهنمایی کنه لطفا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad34 نمایش پست ها
    چطور ممکنه ؟؟یعنی میشه الان با وجود اون بحث ممنوعیت شش کشور ویزای تحصیلی گرفت؟!
    دوستان یکی راهنمایی کنه لطفا!
    بله مشکلی نداره میشه گرفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)