صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 257

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    ویزاهای غیر دانشجویی همه با هم هستن و جدول مجزا نداره. فعلا هم متاسفانه وقتی نیست مگر کنسلی یهو باز شه

آخه مگه چند نفر از ایران اصلا" شانس ویزای غیر دانشجویی دارن که همه وقتا پره. ارمنستان بعضی وقتا مینویسه اولین وقت بعدی غیز دانشجویی اکتبره. اصلا" مگه از الان تا اون موقع رو برنامه ریختن که اولین وقت رو اون موقع نشون میدن. به خاطر اینکه نزدیکای شروع شدن ترم جدیده، همه وقتا رو دادن به دانشجوها؟ یعنی ممکنه تا چند هفته بعد وقت برای ویزای غیر دانشجویی زیاد باز بشه. معمولاً باید وقت دانشجویی سخت گیر بیاد. زمان ما که اینطوری بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    آخه مگه چند نفر از ایران اصلا" شانس ویزای غیر دانشجویی دارن که همه وقتا پره. ارمنستان بعضی وقتا مینویسه اولین وقت بعدی غیز دانشجویی اکتبره. اصلا" مگه از الان تا اون موقع رو برنامه ریختن که اولین وقت رو اون موقع نشون میدن. به خاطر اینکه نزدیکای شروع شدن ترم جدیده، همه وقتا رو دادن به دانشجوها؟ یعنی ممکنه تا چند هفته بعد وقت برای ویزای غیر دانشجویی زیاد باز بشه. معمولاً باید وقت دانشجویی سخت گیر بیاد. زمان ما که اینطوری بود.
    ویزای غیر دانشجویی اکثرا توریستی ها هستن. فکر کنم کلا سهمیه ایرانیها کمه. دو سال پیش که من رفتم وقتای دانشجویی خالی بود و توریستی پر. وقتای دوبی و ارمنستان دو سه ماه پیش باز شد. و در عرض یکی دو ساعت پر شد. منم واقعا نمیدونم یعنی ما این همه توریست داریم یا آژانسا وقتا رو میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaitalia نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه این شرایطو فقط آژانسها و دلالهای وقت سفارت بوجود اوردن که به مردم چون اطلاعات کامل از نحوه و شرایط صدور ویزارو ندارن مشاوره های غلط مثل اینکه اگه شینگن داشته باشید و یا حساب بانکی بالا یا سند ملک و از این قبیل میتونید راحت ویزا بگیرید میدن و چون متقاضی ها هم اکثرا ادمهای وضعیت مالی خوب هستن پولهای هنگفتی به جیب میزنن و چون سفارت محل استقرارش داخل ایران نیست دولت هم نمیتونه از نظر قانونی جلوشونو بگیره و سفارت هم بخاطر اینکه وقتها خرید و فروش نشه به طوری که کسی نتونه پیش بینی کنه وقتهارو ازاد میکنه ولی شما اگه ماه اکتبر رو خالی نشون میده اونو بگیر بعد سر فرصت میتونی با زمانبندی مجدد وقتتو عوض کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه این شرایطو فقط آژانسها و دلالهای وقت سفارت بوجود اوردن که به مردم چون اطلاعات کامل از نحوه و شرایط صدور ویزارو ندارن مشاوره های غلط مثل اینکه اگه شینگن داشته باشید و یا حساب بانکی بالا یا سند ملک و از این قبیل میتونید راحت ویزا بگیرید میدن و چون متقاضی ها هم اکثرا ادمهای وضعیت مالی خوب هستن پولهای هنگفتی به جیب میزنن و چون سفارت محل استقرارش داخل ایران نیست دولت هم نمیتونه از نظر قانونی جلوشونو بگیره و سفارت هم بخاطر اینکه وقتها خرید و فروش نشه به طوری که کسی نتونه پیش بینی کنه وقتهارو ازاد میکنه ولی شما اگه ماه اکتبر رو خالی نشون میده اونو بگیر بعد سر فرصت میتونی با زمانبندی مجدد وقتتو عوض کنی
    مشکل اصلی من اینه که برای ویزای کار، باید سفارتی رو که میرم از همین الان و قبل از پر کردن فرم DS مشخص کنم و تو فرم دیگه برای کارفرما بگم. اگه اون سفارت رو بگم ولی بعد مجبور بشم عوضش کنم، کل کار باید از اول شروع بشه و دوباره باید فرمی که میبرم سفارت درخواست بشه که هم زمان میبره و هم هزینه داره برای کارفرما. در این صورت میشه از جایی که من اسمشو الان میدم بعداً تقاضای وقت فوری یا expedited کنم؟ کسی تجربه ای درباره وقت فوری داره که چطور قبول میکنن و چقدر فوری هست؟ به نظر خودم این وضعیت باید واجد شرایط باشه برای این آپشن.

سلام همین الان یهویی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام همین الان یهویی
    ببخشید این وقتها توریستی هست؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mery123 نمایش پست ها
    ببخشید این وقتها توریستی هست؟؟
    بله اینم برای همین یک دقیقه قبل قابل توجه اونایی که معتقد هستن تا صفحه رو رفرش کنی وقتا همه تموم شده
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام دوستان
    من یه اکانت پرداخت شده دارم. واسه ۱۹۰ دلار که مربوط به ویزا های اچ میشه. نمیدونم که میشه باهاش واسه اف ۱ یا اف ۲ یا توریستی وقت گرفت یا نه. شنیدم که ظاهرا میشه برای همه سفارت ها ازش استفاده کرد . اگه کسی تمایل داشت به من اطلاع بده.
    ویرایش توسط masadoll : January 12th, 2017 در ساعت 07:08 PM

Junior Member

سلام دوستان، یک سوالی داشتم من فرم DS رو جولای سابمیت کردم و هفته بعد وقت مصاحبه ام هست،مشکلی از نظر فاصله زمانی بین سابمیت و قرار مصاحبه بوجود نمیاد؟البته شرایطم همونه هیچ تغییری نکرده

Junior Member

سلام دوستان. من یه اکانت پرداخت شده دارم که زیر قیمت واگذار میکنم. تو هر سه سفارت هم قابل استفاده است. دوستانی که تمایل دارند پیام بدهند در خدمتم.سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)