صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 257

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

وقت من رو هم واسه ی وقت توریستی کنسل کردند. پول رو که پس نمی دهند. اگر وارد اکانتت بشی، میبینی که میتوانی وقت بگیری (هرچند تو ایمیل ارسالی تاکید کرده وقت نگیرید). سیستم وقت دهی هنوز فعاله، منتها وقت های اون 7 تا کشور رو لغو کردند. باید صبر کرد بعد از 90 روز دوباره وقت گرفت و یا اگر واسه همیشه ممنوع شدند ایرانیان (مثلا) اونوقت میشه پول رو پس گرفت.

به هر حال من بهشون ایمیل ردم گفتند (تو یه جمله) "تا اطلاع بعدی باید صبر کنید".

نقل قول نوشته اصلی توسط betocheh نمایش پست ها
    سلام
    من برای مادروخواهرم وقت گرفته بودم برای 23 مارچ. امروز ایمیل زدند و وقت رو به خاطر اردر ترامپ کنسل کردند! کسی از شما میدونه چطوری میشه پولو ازشون پس گرفت؟؟!کسی هس مشکل مشابه داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadee88 نمایش پست ها
    وقت من رو هم واسه ی وقت توریستی کنسل کردند. پول رو که پس نمی دهند. اگر وارد اکانتت بشی، میبینی که میتوانی وقت بگیری (هرچند تو ایمیل ارسالی تاکید کرده وقت نگیرید). سیستم وقت دهی هنوز فعاله، منتها وقت های اون 7 تا کشور رو لغو کردند. باید صبر کرد بعد از 90 روز دوباره وقت گرفت و یا اگر واسه همیشه ممنوع شدند ایرانیان (مثلا) اونوقت میشه پول رو پس گرفت.

به هر حال من بهشون ایمیل ردم گفتند (تو یه جمله) "تا اطلاع بعدی باید صبر کنید".
    سلام
    دوست عزیز چه ربطی داره که اگه برای همیشه ممنوع شدن پولو پس بدن خوب خیلی ها برنامه ریزی کردن برا سفرشون حالا اونا خودشون یکطرفه وقتو کنسل کردن خوب باید هر کسی که دیگه نمیخواد بره پولش هم پس بدن دلیل نمیشه که همش حرف زور بزنن کشوری که خودش ویزای خودشو که تازه اونم با عبور از این همه *****های امنیتی صادر کرده قبول نداره اصلا ارزش رفتن نداره منتها الان فعلا دارن به امور اونایی که تو فرودگاهها گیر کردن رسیدگی میکنن هنوز فرصت پرداختن به این موضوع که هیچ اشاره ای هم تو دستورات صادر شده اشون بهش نکردن نشده حالا اینکه چرا از دو سه هفته پیش سفارت به شکل خیلی عجیب و بی سابقه ای تمام وقتهای ماههای اتی رو بصورت 24 ساعته ازاد گذاشته بود خودش پر از ابهامه بماند

من خودم هم پولم و برنامه ریزی هام خراب شده. از اینکه حرف زور هم می زنند بدم میاد. ولی، وقتی داشتیم MRV fee پرداخت می کردیم، نوشته و تاکید کرده بود که این پول غیر قابل استرداد هستش. یعنی امکان بازگشت پول وجود نداره و باید حتما باهاش وقت بگیرید. اگر وقت جدید نگیریم، بعد از یکسال از تاریخ اولیه ی پرداخت، پول هدر می رود.

علاوه بر Dispute کردن با صادر کننده ی کارت اعتباری واسه بچه های مقیم خارج ایران، من فکر کنم بهترین گزینه واسه ی افرادی که می خواهند پولشون رو پس بگیرن و از گرفتن وقت سفارت منصرف شدند، این هستش که اکانت رو به افراد (حتی آژانس های مسافرتی) داخل ایران واگذار کنند. (اونجوری سایر افراد داخل ایران مجبور نیستند که کارمزد به این شرکت های دلال پرداخت کنند و پول شما هم پس داده می شود).

پ.ن.: من به شخصه (تو این مورد) با صادر کننده ی کارت اعتباری وارد Dispute نمی شوم و از خیر این پول می گذرم. اگر الان باهاشون Dispute بکنیم و تا بفهمن ایرانی هستیم و می خواهیم پول رو از Department of State پس بگیریم، هزار تا داستان واسمون اجرا می کنند. Bank of America همین جوری، ماهی یه بار گیر میده و نامه میفرسته که مطمئن بشه آمریکا هستم و پولشویی نمی کنم. سایر بانک ها هم که اوضاع مشابهی دارند. اینا میلیارد دلار پول دولت رو بلوکه کردن، حالا چند صد هزار دلار پول ویزا که چیزی نیست. از دکتر ترامپ بعید نیست که بیانیه نده و بگه "تمامی هزینه های تعیین وقت سفارت از این 7 کشور به دلیل حمایت از ترو-ریسم، بلوکه می شود"

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز چه ربطی داره که اگه برای همیشه ممنوع شدن پولو پس بدن خوب خیلی ها برنامه ریزی کردن برا سفرشون حالا اونا خودشون یکطرفه وقتو کنسل کردن خوب باید هر کسی که دیگه نمیخواد بره پولش هم پس بدن دلیل نمیشه که همش حرف زور بزنن کشوری که خودش ویزای خودشو که تازه اونم با عبور از این همه *****های امنیتی صادر کرده قبول نداره اصلا ارزش رفتن نداره منتها الان فعلا دارن به امور اونایی که تو فرودگاهها گیر کردن رسیدگی میکنن هنوز فرصت پرداختن به این موضوع که هیچ اشاره ای هم تو دستورات صادر شده اشون بهش نکردن نشده حالا اینکه چرا از دو سه هفته پیش سفارت به شکل خیلی عجیب و بی سابقه ای تمام وقتهای ماههای اتی رو بصورت 24 ساعته ازاد گذاشته بود خودش پر از ابهامه بماند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadee88 نمایش پست ها
    من خودم هم پولم و برنامه ریزی هام خراب شده. از اینکه حرف زور هم می زنند بدم میاد. ولی، وقتی داشتیم MRV fee پرداخت می کردیم، نوشته و تاکید کرده بود که این پول غیر قابل استرداد هستش. یعنی امکان بازگشت پول وجود نداره و باید حتما باهاش وقت بگیرید. اگر وقت جدید نگیریم، بعد از یکسال از تاریخ اولیه ی پرداخت، پول هدر می رود.

علاوه بر Dispute کردن با صادر کننده ی کارت اعتباری واسه بچه های مقیم خارج ایران، من فکر کنم بهترین گزینه واسه ی افرادی که می خواهند پولشون رو پس بگیرن و از گرفتن وقت سفارت منصرف شدند، این هستش که اکانت رو به افراد (حتی آژانس های مسافرتی) داخل ایران واگذار کنند. (اونجوری سایر افراد داخل ایران مجبور نیستند که کارمزد به این شرکت های دلال پرداخت کنند و پول شما هم پس داده می شود).

پ.ن.: من به شخصه (تو این مورد) با صادر کننده ی کارت اعتباری وارد Dispute نمی شوم و از خیر این پول می گذرم. اگر الان باهاشون Dispute بکنیم و تا بفهمن ایرانی هستیم و می خواهیم پول رو از Department of State پس بگیریم، هزار تا داستان واسمون اجرا می کنند. Bank of America همین جوری، ماهی یه بار گیر میده و نامه میفرسته که مطمئن بشه آمریکا هستم و پولشویی نمی کنم. سایر بانک ها هم که اوضاع مشابهی دارند. اینا میلیارد دلار پول دولت رو بلوکه کردن، حالا چند صد هزار دلار پول ویزا که چیزی نیست. از دکتر ترامپ بعید نیست که بیانیه نده و بگه "تمامی هزینه های تعیین وقت سفارت از این 7 کشور به دلیل حمایت از ترو-ریسم، بلوکه می شود"
    سلام
    بله درست میفرمایید به قول معروف بعد از فروش پس گرفته نمیشود ولی اینا چیزی که فروحتن رو اصلا تحویل ندادن که بخوان پس نگیرن بعدش هم شما خیلی خوشبینی که میگی چند صد هزار دلار سفارت دبی تو دو سه هفته اخر همه ی وقتایی رو که مردم قبلش شبانه روزی پای کامپیوتر ثانیه هارو رو هوا میزدن تا موفق بشن وقت بگیرن رو بطور 24 ساعته نا محدود باز گذاشته بود که هر کس میخواد راحت وقت بگیره اصلا هم نمیشه باور کرد که اینا از موضوع اطلاع نداشتن که دارن وقتهای پوچی که همشون قراره از دم کنسل بشه رو میفروشن شما اگه حساب کنی هر 6000 نفر که وقت بگیرن میشه حدود یک میلیون دلار که به نظر من خیلی بیشتر از 6000 نفر وقت گرفتن فقط امیدوارم این دوستان وکلایی که همه وقتشونو تو فرودگاهها گذاشتن برای حل مشکل کسانی که گرین کارد دارن یه کمی هم نظرشونو به این طرف ماجرا معطوف کنن که این همه پدر و مادرایی که با مشکلات فراوان هزینه های زیاد اژانسهای هواپیمایی و سفر دبی هزار و یک مشکل دیگه الان تازه بهشون گفتن که ویزاتون اعتبار نداره کنن و از طریق دادگاه فدرال بخوان سفارتها امار واقتهایی که کنسل شده رو منتشر کنن تا حد اقل یه کم شفافتر بشه

دوبی وقت ها رو دوباره باز کرد، تا آخر فوریه الان بازه!

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

I checked now. All of them are gone. Does anyone know when they will open for March?
    نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها

یک اکانت پرداخت شده برای 2 نفر که قابل استفاده برای هر 3 سفارت برای ایرانیان میباشد
    به مبلغ یک میلیون تومان واگذار میشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    مگه میشه ویزا گرفت؟ مگه برای ایرانی ها ممنوع نکردند؟ من قبلاً وقت گرفتم برای مارس، بروم یا نروم؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

همه وقتا برای ایرانیان برای دوبی الان چک کردم و هنوز بسته هست. من برای February وقت داشتم و خود سفارت کنسل کرده و الانم هرچی چک میکنم وقت بازی نمیبینم من نمی دونم چه جوری دوستان می گن وقتا باز شده!! اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم اینجا به اشتراک بزاره برای همه...
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostad1394 نمایش پست ها
    مگه میشه ویزا گرفت؟ مگه برای ایرانی ها ممنوع نکردند؟ من قبلاً وقت گرفتم برای مارس، بروم یا نروم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    همه وقتا برای ایرانیان برای دوبی الان چک کردم و هنوز بسته هست. من برای February وقت داشتم و خود سفارت کنسل کرده و الانم هرچی چک میکنم وقت بازی نمیبینم من نمی دونم چه جوری دوستان می گن وقتا باز شده!! اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون می شم اینجا به اشتراک بزاره برای همه...
    برای ویزای دانشجویی چند روز قبل باز بوده الانو نمیدونم ولی برای ویزای بازدید هنوز هیچ وقتی باز نشده هیچ اطلاعیه ای هم صادر نکرده این درحالی که سفارت انکارا چند روز پیش طبق این لینک اعلام کرده که تمام وقتهایی که قبلا رزرو شده حتی اگه ایمیل کنسل دریافت کرده باشن میتونن برای مصاحبه مراجعه کنن

https://tr.usembassy.gov/new-informa...ecutive-order/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)