صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 257

موضوع: دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/ University of Massachusetts Amherst

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - وقت گرفتن در سال 2017

من برای پدر مادرم قبلا واسه 21 فبریه وقت گرفته بودم از دبی که بعد از اون ماجراها خود سفارت خودبه خود وقتهت رو کنسل کرد . بعد از رای قاضی و لغو قانون ترامپ وقت دهی شروع شد. تا چند روز پیش فقط وقت واسه دانشجوها باز بود امروز من رفتم تو اکانت پدر مادرم دوباره وقتشون برگشته بود و خودشون تاریخ 21 فبریه رو دوباره رزرو کردن .... الان دارن بلیط میگیرند ... امیدوارم سخت گیری نکنند و بدن ویزا رو

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

بله درسته من همین الان چک کردم و وقت من رو هم برگردوندن واسه دبی! یعنی الان ایا باید بریم مصاحبه برای ویزای توریستی؟ من که کاملا گیج شدم!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط nariman_banaei نمایش پست ها
    من برای پدر مادرم قبلا واسه 21 فبریه وقت گرفته بودم از دبی که بعد از اون ماجراها خود سفارت خودبه خود وقتهت رو کنسل کرد . بعد از رای قاضی و لغو قانون ترامپ وقت دهی شروع شد. تا چند روز پیش فقط وقت واسه دانشجوها باز بود امروز من رفتم تو اکانت پدر مادرم دوباره وقتشون برگشته بود و خودشون تاریخ 21 فبریه رو دوباره رزرو کردن .... الان دارن بلیط میگیرند ... امیدوارم سخت گیری نکنند و بدن ویزا رو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/ University of Massachusetts Amherst

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    بله درسته من همین الان چک کردم و وقت من رو هم برگردوندن واسه دبی! یعنی الان ایا باید بریم مصاحبه برای ویزای توریستی؟ من که کاملا گیج شدم!!!
    خب اگه واسه واسه توریستس وقت گرفته بودین باید برای توریستی برید اگه برای تحصیلی ، تحصیلی ..... من که به مادر پدرم گفتم که حتما زودتر بلیط بگیرن و از این فزصت پیش اومده استفاده کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع - امیرکبیر

سلام
    هیچ وقتی برای سفارت دبی هنوز باز نشده. من هم خودم چک میکنم و هم از چند تا آژانس معتبر پرسیدم و شمارمم دادم که اگه باز شد خبر بدند. ولی الان خبری نیست. احتمالا با رای دادگاه دیروز به زودی باز بشه

Junior Member

سلام
    دوستان لطف میکنید ایمیل سفارت آمریکا در دبی را بدهید همان ایمیلی که سریع پاسخگو هستند
    ممنون

سلام
    من منتظر یازشدن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی دبی هستم. اما فعلا اجازه پرداخت نمیده سایت. لطفا اگه کسی اطلاع پیدا کرد ممنون میشم پیام بزاره. من نهایتا برای ماه مارچ وقت میخوام.
    Junior Member

سلام دوستان
    من يه اكانت براي دونفر دارم كه هزينه رو پرداخت كردم و ميخوام وقتمو كنسل كنم، اگر كسي ميخواد وقت بگيره، هزينه سفارت رو با مبلغ توافقي ميتونم انقال بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Islamic Azad University

سلام
    یه سوال داشتم که برای جوابش عجله دارم. من برای پدر و مادرم برا دوبی ۷ مارچ وقت گرفته بودم که کنسل شد و دورباره برگشت و ما کلی پول این وسط برای رزو پرواز و هتل از دست دادیم. با توجه به شرایط فعلی تصمیم گرفتیم که پدر و مادرم فعلا نرن. سوالم این هست که اگر وقت روالان کنسل کنم آیا همچنان میتونم با این پول بعدا وقت بگیرم؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_o نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم که برای جوابش عجله دارم. من برای پدر و مادرم برا دوبی ۷ مارچ وقت گرفته بودم که کنسل شد و دورباره برگشت و ما کلی پول این وسط برای رزو پرواز و هتل از دست دادیم. با توجه به شرایط فعلی تصمیم گرفتیم که پدر و مادرم فعلا نرن. سوالم این هست که اگر وقت روالان کنسل کنم آیا همچنان میتونم با این پول بعدا وقت بگیرم؟
    با سپاس
    بله تا یکسال میتونین‌از پولتون استفاده کنین و وقت بگیرین
    فقط برام سواله
    بلیطتون اگر چارتر بوده که ضرر کردین چطوری تونستین حداقل بیشتر از ۲ماه زودتر بگیرین؟و چرا با اینکه این همه وقت داشتین تا زمان پرواز بلافاصله کنسل کردین که کلی ضرر کنین؟؟اگر هم بلیط سیستمی گرفته بودین که پولی کم نمیکنن کنسل کنین!همینطور درمورد هتل تا ۳ ۴ روز مونده به تاریخ ورود در بدترین حالت فقط پول یک شب کم‌میکنن ویزا هم‌که تا ۲ماه اعتبار داره
    چطوری شما کلی پول از دست دادین؟

Junior Member

سلام.
    دوستان کسی بعد از یکماه ممنوعیت صدور ویزا اقدام به وقت گرفتن کرده؟
    اصلا میشه برای ویزای دانشجویی وقت گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)