صفحه 20 از 36 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

دوستان سلام. من یک اکانت وقت سفارت امریکا تو ایروان که هزینش برای 2 نفر پرداخت شده دارم که دیگه لازمش ندارم چون برای مصاحبه رفتم آنکارا. با قیمت کمتر میفروشم اگر کسی نیاز داره.

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه اکانت ایروان پرداخت شده برای دونفر دارم و میخوام با قیمت پایین تر واگذارش کنم. لطفا اگر مایل هستید به من مسیج بدید.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه چطوری میشه هزینه رو پرداخت کرد قبل اینکه وقتی باز بشه؟ ظاهرا تا زمانی که وقت موجود نباشه نمیشه پرداخت رو انجام داد اما یه راهی داشت که آدرس صفحه رو عوض می کردیم. کسی میدونه؟

Junior Member

سلام دوستان، من هزينه فرم رو براي ويزاي توريستي خانواده ام پرداخت كردم با يك وقتي كه باز بود ولي چون زمانش مناسب نبود فقط پرداخت رو انجام دادم، الان دنبال وقت براي حدود دو ماه ديگه هستم براي ارمنستان ولي هيچي باز نيست، تجربه خاصي داريد؟زمان خاصي باز ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mjbiazar نمایش پست ها
    دوستان سلام. من یک اکانت وقت سفارت امریکا تو ایروان که هزینش برای 2 نفر پرداخت شده دارم که دیگه لازمش ندارم چون برای مصاحبه رفتم آنکارا. با قیمت کمتر میفروشم اگر کسی نیاز داره.
    سلام. هنوز موجود هستند این وقتای سفارت؟

دوستان بر اساس تحقیقاتی که در طول دو هفته پیش انجام دادم میخوام چند نکته رو خدمتتون بگم .

۱- این وقتهایی که تو سایت مذکور(سه تا پرچم داره) نشون داده میشه تقریبا به هیچ دردی نمیخوره به خاطر اینکه تا شما وارد سایت میشید شخص دیگری اون وقت رو گرفته و وقت پرشده . تنها مورد استثنا دوبی هست که وقت زیاد باز میکنه . اما اون هم ... (بگذریم)

۲- تا شما پول رو پرداخت نکنید جدول وقتها رو نشون نمیده و در قبل پرداخت پول هم اولین وقت باز رو نشون میده که اگر موجود نباشه اصلا هیچی نشون داده نمیشه و حتی نمیشه پول پرداخت کرد . الان من یک هفته است از انکارا هی میرم میام میگه وقت نداریم برو بعدا بیا . حالا ممکنه چند دقیقه قبلش یک وقت باز بوده که صد نفر بهش حمله کردن و پر شده

۳-زنگ بزنید به آژانسها میگند تضمینی براتون وقت میگیریم . میگی چی داری ؟ میگن از یک هفته اینده تا یک ماه اینده برات میتونم بگیرم . میگی چند ؟ میگه ناقابل ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار نفری . دزد سر گردنه .

۴- روش دیگه نصب نرم افزار هست که تا وقت آزاد بشه براتون بوق میزنه اما ظاهرا اخیرا اکانت ها رو به دلیل رفرش کردن زیاد بلاک میکنند . نمیدونم کسی اینجا اخیرا از این نرم افزار ها استفاده کرده ؟ لطفا اطلاع بدید

۵- حالا من موندم این آژانسها چیکار میکنند . احتمالا دستشون با سفارت تو یک کاسه هست . واقعا شورش در اومده . خلاصه دوستان اگر کسی اخیرا تونسته از ترکیه یا ارمنستان وقت بگیره یک ندایی بده .

Junior Member

الان وقت ارمنستان تا چه تاریخی پر هست؟

سلام دوستان. من سال پيش يه اكانت دونفره پرداخت كردم. هنوز يك سال نشده ولى وقتى ميرم روى اكانت نيست پولم. كسى تا حالا چنين مشكلى داشته؟ چكار ميشه كرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط student2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من سال پيش يه اكانت دونفره پرداخت كردم. هنوز يك سال نشده ولى وقتى ميرم روى اكانت نيست پولم. كسى تا حالا چنين مشكلى داشته؟ چكار ميشه كرد؟
    برای منم این اتفاق افتاد بعد کنسل کردن وقت دیگه پولی به اکانتم برنگشت. کاری نمیشه کرد.میتونین ایمیل بزنین. من چندین بار ایمیل زدم و پیگیری کردم ولی جوابی نگرفتم.

سلام من يه اكانت ارمنستان پرداخت شده دارم براى دونفر كه تا ٢٠ سپتامبر وقت داره. اگر دانشجو باشيد ارمنستان وقت ميده زود. اگر كسى احتياج داره من با قيمت كمتر واگذار ميكنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)