صفحه 10 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of Systems Engineering - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط soudehsue نمایش پست ها
    یکی از بچه ها بالاتر گفته که دیگه نمیشه اکانت رو منتقل کرد. من اطلاعات دقیقی ندارم . لطفا قبل از واگذاری مطمین شید که امکان انتقال وجود داره. مرسی
    دوستان توجه داشته باشید که امکان انتقال حساب که پرداخت سفارت در اون انجام شده به نفر یا نفرات دیگر برای همون سفارت خونه امکان پذیره. تنها امکان انتفال وجه از یک سفارت خونه به سفارت خونه دیگه امکان پذیر نیست.

به طور مثال من در حال حاضر یک حساب ویزا برای دو نفر در ارمنستان دارم که هزینه اش پرداخت شده و مایلم به کسی که وقت فوری نیاز داره بفروشمش. هزینه اش هم 200 دلار (یا معادلش به ریال) برای هر دو نفر (نفری 100 دلار) هست. دلیل اینکه دارم ارزون می فروشم هم اینه که تنها تا 2 می (May 2) فرصت دارید تا از هزینه پرداخت شده استفاده کنید. از این حساب نمی توان برای سفارتهای دیگه به غیر از ارمنستان استفاده کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان ، من جولای گذشته یک 160 دلار پرداخت کردم برای وقت دانشجویی از ارمنستان که از آمریکا برگردم ایران و دوباره ویزا بگیرم ، ولی نتونستم برم و الان میخوام در صورت امکان این وقت رو به وقت مصاحبه ویزیتینگ برای مادر یا پدرم تغییر بدم و یه نفر رو هم اضافه کنم ( یعنی بشه وقت توریستی برای پدر و مادرم) و حتی الامکان سفارت رو به دبی تغییر بدم. میشه لطفا راهنمایی کنید که کدوم یکی از این تغییرات امکان پذیره و اگر هست چطور؟ من در حال حاضر هیچ وقتی رزرو ندارم و هزینه رو با کردیت کارد پرداخت کردم. ممنونم.

Junior Member

يه اكانت ارمنستان خريدارم اگه كسي داره و ميتونه انتقال بده لطفا تماس بگيره

Junior Member

يك اكانت دانشجويي ارمنستان لازم دارم اگه كسي داره لطفا خبر بده

سلام، شما به graduate office بگو ویزا بن ممکنه برقرار شه و Administrative Processing ایرانی ها طول میکشه، بنابراین میخوای زودتر اقدام کنی تا به ترم برسی حتماً کمکت میکنن. روی این مسایل خیلی حساسند. I20 رو هم که درست شد ایمیل بزن SEVIS ID بگیر تا با همون وقت مصاحبتو بگیری.

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز استاد به من گفته که اصل نامه آی توئنی حدود 1 ماه دیگه آماده میشه.که حتما یک هفته هم پستش طول میکشه. اونوقت من یک ماه دیگه برای مصاحبه سفارت اقدام کنم دیر نیست؟ از یک دانشگاه دیگه هم با 3000 دلار فاند کمتر و رنک دانشگاه بالاتر (یعنی ضعیفتر) پذیرش دارم که فردا با پست میرسه دستم آی توئیش و نمیدونم صبر کنم یک ماه دیگه یا با همین اقدام کنم.

#فروش_اكانت #ارمنستان
    با سلام، به علت منصرف شدن از رفتن، من يك اكانت پرداخت شده سفارت ارمنستان اضافه دارم كه با تخفيف مى فروشم.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamaraghi نمایش پست ها
    #فروش_اكانت #ارمنستان
    با سلام، به علت منصرف شدن از رفتن، من يك اكانت پرداخت شده سفارت ارمنستان اضافه دارم كه با تخفيف مى فروشم.

سلام
    رنگش مهم نیست. مال زمان ما صورتی بود که همون کلیرنس بود.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

من به یک اکانت برای یک نفر ویزای B2 احتیاج دارم اگه داشنین به من لطفا پیغام بدید ممنون میشم.
    و اینکه چطور میشه هزینه ویزا رو پرداخت کرد؟ من اکانت باز کردم اما مرحله ی پرداخت جایی برای پرداخت نداره، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
    ویرایش توسط mahshid_mm : April 27th, 2017 در ساعت 10:19 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid_mm نمایش پست ها
    من به یک اکانت برای یک نفر ویزای B2 احتیاج دارم اگه داشنین به من لطفا پیغام بدید ممنون میشم.
    و اینکه چطور میشه هزینه ویزا رو پرداخت کرد؟ من اکانت باز کردم اما مرحله ی پرداخت جایی برای پرداخت نداره، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
    سلام
    تا موقعی که وقت جدید باز نشده باشه نمیتونین پول رو پرداخت کنین

Junior Member

سلام،

دوستانی که دسترسی به وقتها دارن لطفاً یه اسکرین شات بگیرن ببینم چه تاریخ هایی وقت خالی موجوده.

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)