صفحه 17 از 36 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

سلام دوستان. کسی می تئنه من رو راهنمایی کنه چطور می تونم اکانتی که برای دوبی ایجاد کردم و هزینه ان را برای دو نفر پرداخت کردم به سفارت های دیگه مثل ترکیه یا ارمنستان منتقل کنم و هزینه ای که دادم سوخت نشه و بتونم باهاش وقت بگیرم.؟ خیلی ممنون از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط applybabak نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می تئنه من رو راهنمایی کنه چطور می تونم اکانتی که برای دوبی ایجاد کردم و هزینه ان را برای دو نفر پرداخت کردم به سفارت های دیگه مثل ترکیه یا ارمنستان منتقل کنم و هزینه ای که دادم سوخت نشه و بتونم باهاش وقت بگیرم.؟ خیلی ممنون از کمکتون
    سلام
    دیگه این امکان وجود نداره . قبلا میشد !!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya77 نمایش پست ها
    با سلام. من به یک وقت دانشجویی تا 5 july تو ارمنستان احتیاج دارم . ممون میشم اگر کسی داشت اطلاع بده.
    با سلام، وقت سفارت قابل انتقال نیست ، من یک اکانت با ۱۶۰ دلار فی پرداخت شده دارم، منظورم اینه که ۱۶۰ دلار موجودی هست و شما وقتتون رو هر زمانی که بخواهید میتونین بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima87 نمایش پست ها
    با سلام، وقت سفارت قابل انتقال نیست ، من یک اکانت با ۱۶۰ دلار فی پرداخت شده دارم، منظورم اینه که ۱۶۰ دلار موجودی هست و شما وقتتون رو هر زمانی که بخواهید میتونین بگیرین.
    دوستان عزیز،

نه می تونید وقت رو از کسی بخرید نه می تونید وقت یک سفارت رو به سفارت دیگه ای انتقال بدید. دنبال خریدن وقت مصاحبه نباشید که سرتون کلاه میره.
    موفق باشید

سلام. من یک وقت دارم که اولین زمانی که بعد از پرداخت باز بود. اینجا دیدم که میگن آژانس ها وقت شکار می کنند. من هم مدام چک میکردم تا اینکه یهو یکی باز شد. رفتم اونجا روی Reschadule Appointment زدم و نوشت
    انجام شد. بعد چند ثانیه نوشت تغییر انجام نشد. حسابی داغونم کرد. فکر کردم شاید اول باید وقت قبلی را کنسل میکردم. یکی از دوستان بگه همینه. از طرفی اگه دفعه دیگه بخوام اول وقت قبلی را کنسل کنم و تا بیام جیدید بگیرم پر شده باشه چی؟ هم اینو نگرفتم و هم شکرچی ها وقت قبلی خودم را هم میگیرند. لطفا کمکم کنید.

سلام. من یک وقت دارم که اولین زمانی که بعد از پرداخت باز بود. اینجا دیدم که میگن آژانس ها وقت شکار می کنند. من هم مدام چک میکردم تا اینکه یهو یکی باز شد. رفتم اونجا روی Reschadule Appointment زدم و نوشت
    انجام شد. بعد چند ثانیه نوشت تغییر انجام نشد. حسابی داغونم کرد. فکر کردم شاید اول باید وقت قبلی را کنسل میکردم. یکی از دوستان بگه همینه. از طرفی اگه دفعه دیگه بخوام اول وقت قبلی را کنسل کنم و تا بیام جیدید بگیرم پر شده باشه چی؟ هم اینو نگرفتم و هم شکرچی ها وقت قبلی خودم را هم میگیرند. لطفا کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsentaghavi1 نمایش پست ها

نیازی به کنسل کردن نیست.
    reschedule کنید وقتتون نمیپره

Junior Member

سلام دوستان

من یه اکانت سفارت امریکا دارم با وقت مصاحبه 10 جولای (19 شهریور) واسه ایروان که برای 2 نفر 320 دلار پرداخت شده. (مشخصات رو میشه تغییر داد اما از اینکه بتونین همون وقت رو دوباره بگیرین مطمئن نیستم) اگر به درد کسی میخوره پیام بده با قیمت خوب میفروشم.
    ایشالا کار همه جور شه.

Junior Member

دوستان میشه یکی لطف کنه و توضیح بده چطوری میشه وقت ویزای توریستی برای پدر و مادر گرفت؟
    فرم دی-اس 160 پر کنم، آخرش پرداخت کنم، اون موقع میتونم وقتارو ببینم؟

Junior Member

سلام دوستان من یه اکانت تک نفره دانشجویی برای سفارت ارمنستان دارم تا وسطای آگوست اعتبار داره... اگه کسی نیاز داره بگه 150 تومن میتونم واگذار کنم.
    یک اکانت پرداخت شده برای سفارت آمریکا با قیمتی خوب واگذار می‌شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)