صفحه 23 از 36 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

سلام. من دو تا وقت مصاحبه توریستی B2 ارمنستان برای هفته آینده، 2 اکتبر دارم. اما نمی تونم ازش استفاده کنم. چطور می تونم به کسی منتقلش کنم؟
    کسی هست که بخواد؟

سلام دوستان. من نیاز به وقت فوری سه نفره دارم. اگه کسی هست که لازم نداره اطلاع بده

آیا کسی اطلاع داره اخرین زمانی که وقت جدید اعلام کردند کی بوده؟ من بیشتر از دو هفته است که سایت رو هر 2 ساعت چک می کنم ولی هیچ وقتی باز نشده. آیا با قانون جدید، سفارت تغییر در رونده مصاحبه هاش انجام داده؟ کسی ایمیلی از سفارت دریافت کرده توی این چند روز؟

Junior Member

سلام دوستان. لطفا اگه کسی میتونه جواب بده ثواب داره به خدا !!!!!
    کسی به جدول وقتهای باز سفارت ارمنستان دسترسی داره بذاره اینجا.

Junior Member

سلام دوستان. من حدول زمانبندی رو دارم ولی متاسفانه هر کاری میکنم آپلود نمیشه اگه کسی خواست پیام بده.

Junior Member

سلام دوستان، من یه اکانت سفارت امریکا در ایروان دارم که برای 2 نفر 320 دلار پرداخت شده. اگه كسي نیاز داره لطفا پيغام بده با قيمت پايينتر واگذار می كنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramf نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حدول زمانبندی رو دارم ولی متاسفانه هر کاری میکنم آپلود نمیشه اگه کسی خواست پیام بده.
    میشه برای من بفرستید جدول وقت دهی رو ممنون میشم. در ضمن من یه وقت فوری دانشجویی برای سفارت امریکا در ارمنستان میخام

Junior Member

سلام دوستان الان که سفارت آمریکا توی آنکارا بسته هست به نظرتون سفارت ارمنستان خوبه یا قبرس؟
    من پذیرش از مقطع فوق لیسانس برای زمستان 2018 دارم وقتم خیلی کمه. باید زود یه وقت جدید از بین این 2 تا سفارت بگیرم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vvd نمایش پست ها
    میشه برای من بفرستید جدول وقت دهی رو ممنون میشم. در ضمن من یه وقت فوری دانشجویی برای سفارت امریکا در ارمنستان میخام
    سلام، وقتتون بخیر

شما وقت سفارت توی ارمنستان گرفتید؟
    به جدول زمان بندی دسترسی داری؟ ممنون میشم اینجا بذارید یا برای بنده ارسال کنید چون به شدت نیاز دارم.

بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zanbaghi نمایش پست ها
    سلام دوستان الان که سفارت آمریکا توی آنکارا بسته هست به نظرتون سفارت ارمنستان خوبه یا قبرس؟
    من پذیرش از مقطع فوق لیسانس برای زمستان 2018 دارم وقتم خیلی کمه. باید زود یه وقت جدید از بین این 2 تا سفارت بگیرم
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین.
    سلام
    اگر فاند دارید که ارمنستان بهترین گزینه است اما اگر سلف فاندید قبرس بهترین گزینه است. البته ارمنستان به سلف فاندها هم ویزا می دهد اما نه به خوبی قبرس. البته رشته هم خیلی مهم است. در کل قبرس سختگیری های سفارت ارمنستان را ندارد در مورد رشته و...اما بازهم یک سرچی بکنید بویژه کسانی که وضعیت مشابه شما را (از نظر رشته و فاند و مقطع) داشته اند ببینید کدام سفارت خوب جواب گرفته اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)