صفحه 3 از 36 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

سلام دوستان.....ممنون میشم اگه کسی محبت کنه و بگه چظوری میشه یک اکانت رو شناور کرد..

Junior Member

سلام دوستان من برای مارچ وقت داشتم که بعد از این وقایع و دستور ترامپ ایمیل کنسلی اومد و بعد دوباره ایمیل اومد که وقت شما برگشته و میتونید بیاید حالا من میخام تاریخ وقتمو عوض کنم و دیرترش بکنم ولی هیچ وقتی باز نیست وقتی میرم توی اکانتم . در صورتیکه توی صفحه اول سایت یو اس ویزا ارمنستان وقت دانشجویی میزنه یک مارچ اولیشه. پس چرا هیچ وقته بازی توی اکانت من نیست؟ کسی میدونه ؟ آیا وقت کلا باز شده از بعد از این دستورات که اومد
    ممنون میشم اگر کسی میدونه اطلاعاتی تو این زمینه بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام
    من هم امروز چک کردم اصلا زمانی برا مصاحبه تو اکانت نشون نمیده ک انتخاب کنم! فکر کنم منتظر دستور جدیدش هستن

سلام
    فقط ایروان اینطور نیست از وقتی که دستور ترامپ معلق شد و وقتها دوباره برگشت گزینه زمانبندی مجدد تو دبی هم هنوز فعال نشده و فقط اونایی که میخوان پول پرداخت کنن اولین وقت مصاحبه که یک یا دو روز بعد از تاریخ روز هستش رو میتونن انتخاب کنن و بعد از پرداخت باید بلافاصله کنسل کنند در حالی که بعدش قادر به زمانبندی مجدد نیستن و این یعنی اجرای همون فرمان فقط به شکل نامحسوس

Junior Member

سلام دوستان
    من يه اكانت براي دونفر دارم كه هزينه رو پرداخت كردم و ميخوام وقتمو كنسل كنم، اگر كسي ميخواد وقت بگيره، هزينه سفارت رو با مبلغ توافقي ميتونم انقال بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يه اكانت براي دونفر دارم كه هزينه رو پرداخت كردم و ميخوام وقتمو كنسل كنم، اگر كسي ميخواد وقت بگيره، هزينه سفارت رو با مبلغ توافقي ميتونم انقال بدم.

من میخوام وقت بگیرم (فقط یک وقت). وقت شما برای کی هست؟ هنوز وقتهای گرفته شده اعتبار داره یا به خاطر دستور کذایی فعلا" وقتها کنسل شدن؟

سلام
    یک اکانت ۲نفره که هزینه ان پرداخت شده و برای هر۳ سفارت اصلی
    قابل استفاده میباشد به مبلغ یک میلیون تومان واگذار میگردد

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

سلام دوستان:
    سایت Official U.S. Department of State Visa Appointment Service اولین زمان موجود برای مصاحبه عیر دانشجویی رو 3 مارچ نشون میده (یعنی فردا) ولی بعد که میرم توی اکانتم میزنه که : No Appointments Available!
    کسی می دونه چه خبره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadshafiei نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    سایت Official U.S. Department of State Visa Appointment Service اولین زمان موجود برای مصاحبه عیر دانشجویی رو 3 مارچ نشون میده (یعنی فردا) ولی بعد که میرم توی اکانتم میزنه که : No Appointments Available!
    کسی می دونه چه خبره؟
    منم این مشکل رو داشتم. شما وقت گرفتین؟ هیچ وقت غیردانشجویی باز نیست. من واقعاً نمیدونم بقیه چطوری وقت میگیرن.

Junior Member

من نیاز به یه وقت برای ویزای کار از ایروان دارم. الانم ایروان هستم و حتی وقتی اگه برای فردا هم باشه میتونم خوذمو بهش برسونم. واقعاً نمیدونم چطور میشه وقتها رو خرید و فروش کرد. منظور خرید و فروش یوزرنیم و پاسورد یه اکانت هست؟ بهرحال اگه واقعاً میشه این کارو کرد، من به یه وقت در اسرع وقت نیاز دارم. هزینه MRV برای این ویزا 190 دلار هست. لطفاً خبر بدین هرکس که میتونه من تو شرایط خیلی سخت و بدی هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)