صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyares67 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای ویزای توریستی چرا هیچ وقتی موجود نیست. من الان بیشتر از یک ماهه که هر روز سر میزنم و مبلغ رو هم پرداخت کردم برای همینه که میتونم کل کلندر رو ببینم. ولی هیچ خبری نیست. آیا ساعت خاصی داره در هفته که وقت ها باز میشه؟
    اگر فقط پاسپورت ایرانی دارید و یا فرزند زیر 21 سال مقیم آمریکا ندارید، بی خودی خودتون رو خسته نکنید. از زمان دستور دیوان عالی هیچ ویزای توریستی برای ایرانی ها صادر نشده و حتی کسایی که اپروو شده بودن و پاسپورتشون رو فرستادن برای مهر ویزا، ریجکت شدن
    موفق باشید
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من برای فال 2018 اپلای کردم و نامه ادمیشن برام اومده ، کسی میتونه مراحل دقیق گرفتن وقت از سفارت ارمنستان رو بهم بگه ؟ و اینکه اگر کسی اکانت پرداخت شده داشته باشه و بخواد بفروشه ممنون میشم یه پیغام برام بزاره

سلام دوستان
    برادر من امریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره میخواد واسه پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کنه
    من و خواهرم هم در تورنتو کانادا زندگی میکنیم و تا حالا دوبار پدر و مادرم اومدن کانادا و چند ماه اینجا بودن
    سوالم اینه که بهتره برای وقت سفارت از ایران اقدام کنن مثلا برای دبی یا ارمنستان
    یا بیان تورنتو از اینجا اقدام کنن برای امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational Science - SDSU

به نظر من شانس پیشتری دارید که از کانادا اقدام کنین، مادر خانوم یکی از دوستانم از استرالیا اقدام کرده بود و بهش درجا ویزا دادن (حدود 1.5 ماه پیش) و الان راحت اومدن اینجا. البته مورد به مورد فرقی می کنه و نمشه جواب قطعی داد. صرفا به اشتراک گداشتن تجربه است.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasamani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برادر من امریکا زندگی میکنه و گرین کارت داره میخواد واسه پدر و مادرم درخواست ویزای توریستی کنه
    من و خواهرم هم در تورنتو کانادا زندگی میکنیم و تا حالا دوبار پدر و مادرم اومدن کانادا و چند ماه اینجا بودن
    سوالم اینه که بهتره برای وقت سفارت از ایران اقدام کنن مثلا برای دبی یا ارمنستان
    یا بیان تورنتو از اینجا اقدام کنن برای امریکا

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من از دانشگاهی به تازگی پذیرش فول فاند برای فال 2018 گرفتم ولی هنوز اکسپ نکردم و منتظر جواب بقیه هستم. خواستم ببینم از الان وقت سفارت بگیرم یا اینکه عجله نکنم و نگرانی از بابت پر شدن وقت ها نداشته باشم، درصورتی که باید وقت بگیرم برای کی بگیرم که خیلی دیر نباشه و هم اینکه بدونم I-20 به دستم رسیده.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام.

من نظره خودمو میگم شما از بقیه هم بپرسین. با فرض اینکه ترم فال اواخر آگوست یا اوایل سپتامبر شروع میشه چهار ماه زودتر اقدام کنین برای ویزا.
    برای وقت ویزا شما باید حتماً فرم DS-160 پر کرده باشین. فعلاً فرم رو شروع کنین ولی سابمیت نکنین تا مشخص شه با I-20 کدوم دانشگاه میخواین برین سفارت و جوابه تمام قسمت ها رو قطعی بدونین. اگر گرفتن جواب از تمامه دانشگاه ها بیش اندازه طول کشید میتونین با همین پذیرش برین. بد فکری نیست از الان به فکر وقت سفارت باشین، درسته که کمی زوده ولی بدون استرس کار میکنین و در آینده محتاج شرکت هایی که وقت ویزا میگیرن نمیشین!

ایام بکام.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashafiei نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من از دانشگاهی به تازگی پذیرش فول فاند برای فال 2018 گرفتم ولی هنوز اکسپ نکردم و منتظر جواب بقیه هستم. خواستم ببینم از الان وقت سفارت بگیرم یا اینکه عجله نکنم و نگرانی از بابت پر شدن وقت ها نداشته باشم، درصورتی که باید وقت بگیرم برای کی بگیرم که خیلی دیر نباشه و هم اینکه بدونم I-20 به دستم رسیده.
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام. کسی میدونه برای اپریل هنوز وقت هست تو این سفارت؟

سلام، برای اپریل و مارچ وقت دانشجویی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام. کسی میدونه برای اپریل هنوز وقت هست تو این سفارت؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1.jpg (35.8 کیلوبایت, 45 views)

سلام،
    من فروردین ماه 97 ایروان هستم. اگر دوستان کمکی خواستن(مثلاً پرداخت هزینه سفارت یا دریافت I-20) میتونن بگن.
    ایام بکام

سلام.اگه کسی وقت سفارت ماه می داره و نمیخواد. من میتونم ازش بخرم. خیلی لازم دارم.ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)