صفحه 35 از 36 نخستنخست ... 252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط davudmodarres نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من میخوام وقت سفارت بگیرم از ایروان، اما به مرحله پرداخت که میرسم به من اجازه داده نمیشه تا پول رو واریز کنم و هیچ وقتی هم موجود نیست! در حالی که چند صفحه قبلش نوشته شده بود که اولین وقت برای ویزای دانشجویی 23 اپریل هست.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدین و راهنمایی کنین.
    شاید چون وقت آژاد نداره نمی ذارن پرداخت کنید یا مشکل از سرور ! حالا توی روز چندین بار سر بزنید و امتحان کنید انشالا وقت آزاد میشه می تونید بگیرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

نقل قول نوشته اصلی توسط davudmodarres نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من میخوام وقت سفارت بگیرم از ایروان، اما به مرحله پرداخت که میرسم به من اجازه داده نمیشه تا پول رو واریز کنم و هیچ وقتی هم موجود نیست! در حالی که چند صفحه قبلش نوشته شده بود که اولین وقت برای ویزای دانشجویی 23 اپریل هست.
    ممنون میشم اگه پاسخ بدین و راهنمایی کنین.
    سلام به شما. اون صفحه ای که وقت سه تا سفارت رو با هم نشون میده، به روز ترین نیست. به روز ترینش همون داخل اکانتیه که لاگین میفرمایید و واردش میشید (در حالت بدتر، سایت تهران پیمنت هم وقت ها به روز با چند دقیقه تاخیر میاره). باید همونجا رفرش کنی اما زیاد هم نکن چون اکانتت قفل میشه. هر 5 دقبقه یه بار کنی مشکل پیش نمیاد. من خودمم میخوام وقت بگیرم و درگیرم .

سلام به همگی
    من باید 7 جولای آمریکا باشم و تا الان نتونستم از ایروان وقت سفارت بگیرم. خواهش میکنم اگه کسی هست که میخواد توی may وقتش رو کنسل کنه بهم اطلاع بده...

Junior Member

سلام دوستان
    اگه کسی برای May سفارت ایروان وقت کنسلی داره ممنون میشم به من اطلاع بده. فوری فوتیه شرایطم، ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

کنسل کردن وقت هیچ کمکی به شمایی که دنبال وقت هستی نمیکنه. چون وقت بلافاصله آزاد نمیشه و همینطور قابل انتقال نیست.

Junior Member

من فکرمیکردم بلافاصله بعد از کنسلی (بیشتر منظورم ری اسکیجول بود) وقت آزاد میشه و میشه اون جای خالی رو با هماهنگی فیکس کرد، به هر حال با یه روز کشیک دادن 23 می جای خالی گیرم اومد (البته تو آنکارا) و کیسم رفت کلیرنس، با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط chelcheragh نمایش پست ها
    کنسل کردن وقت هیچ کمکی به شمایی که دنبال وقت هستی نمیکنه. چون وقت بلافاصله آزاد نمیشه و همینطور قابل انتقال نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSE

نقل قول نوشته اصلی توسط samannima نمایش پست ها
    من فکرمیکردم بلافاصله بعد از کنسلی (بیشتر منظورم ری اسکیجول بود) وقت آزاد میشه و میشه اون جای خالی رو با هماهنگی فیکس کرد، به هر حال با یه روز کشیک دادن 23 می جای خالی گیرم اومد (البته تو آنکارا) و کیسم رفت کلیرنس، با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.
    بله یکی از مشخصاتش اینه که سریع وقت آزاد نشه بعد از کنسلی (به منظور جلوگیری از سو استفاده ی احتمالی آژانس ها و افراد پول دوست ). من هم حدود یه 20 روزی کشیک دادم تا گیرم اومد. امیدوارم کلیرنس هم بگذره و ویزا رو سر موقع بگیرید. شما که رفتید آنکارا بعد نتیجه اتونو به اشتراک بذارید. خیلی کمک میکنه به بعدیا ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chelcheragh نمایش پست ها
    بله یکی از مشخصاتش اینه که سریع وقت آزاد نشه بعد از کنسلی (به منظور جلوگیری از سو استفاده ی احتمالی آژانس ها و افراد پول دوست ). من هم حدود یه 20 روزی کشیک دادم تا گیرم اومد. امیدوارم کلیرنس هم بگذره و ویزا رو سر موقع بگیرید. شما که رفتید آنکارا بعد نتیجه اتونو به اشتراک بذارید. خیلی کمک میکنه به بعدیا ...
    بله حتما به اشتراک میذارم، امیدوارم ویزای همه به موقع بیاد، موفق باشید

سلام من چند روزه دارم وقت چک میکنم هیچی خالی نمیشه تو June.

چه کار باید کرد ? آژانس گفت 600 میگیره وقت بگیره

راهه بهتری سراغ دارین ؟

ممنون
    Qui ne risque rien n'a rien

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icicle نمایش پست ها
    سلام من چند روزه دارم وقت چک میکنم هیچی خالی نمیشه تو June.

چه کار باید کرد ? آژانس گفت 600 میگیره وقت بگیره

راهه بهتری سراغ دارین ؟

ممنون
    سلام، بنظرم اون آژانس هم همین کارو میکنه و هر 10 دقیقه یا بوسیله کارمنداش یا با نرم افزار سایت رو چک میکنه، من الان چک کردم برای جون خالی داشت!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)