صفحه 7 از 36 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 351

موضوع: ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsenqassemi نمایش پست ها
    آقا من یه اشتباهی کردم برای ویزای توریستی برای ایروان پول ریختم. الآن تقویم رو نشون میده و تا ظهور امام زمان همه‌ش خاکستریه. دبی همه‌ش جا میده. کاش برای اونجا ریخته بود. حالا چه خاکی به سرم بریزم؟ چه رنگی باشه؟ خاک رس خوبه؟ از هزینه‌های دبی ترسیدم. اما بعداً دیدم میتونم با یک و دویست برم دبی و برگردم از مشهد.

میتونین فرم دی اس 160 جدید بسازین و برای سفارت در دبی اقدام کنین بدون نیاز به پرداخت مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    میتونین فرم دی اس 160 جدید بسازین و برای سفارت در دبی اقدام کنین بدون نیاز به پرداخت مجدد
    جدی میشه شهرام جان؟!!‌ خدایت در بهشت کناد!!
    ولی چطور؟ حساب ارمنستانم رو پاک کنم؟ من الآن برای دوبی هم ساختم اما پرداخت رو تشخیص نمیده. پرداختم با کارت اعتباری (مستر کارت) بوده

Junior Member

دوستان اکانت من اصلا وقت ها رو نشون نمیده و هیچ جایی هم برای پرداخت نداره. فکر میکنم بهتره یا برم جای دیگه (مثلا دبی) یا اینکه وقت یکی از کسانیکه منصرف شده رو خریداری کنم. لطفا به من خبر بدین. ضمنا من الان در آمریکا هستم و این وقت رو برای ویزای توریستی والدین میخواستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

سلام دوستان
    بنده مقطع دکتری عمران پذیرش گرفتم به نظرتون کدوم کشور راحت تر ویزای دانشجوی می ده.

سلام. ارمنستان بالآخره برای آوریل وقت باز کرد. الآن اولین تاریخ موجود رو زده 5 آوریل. بدویین!

سلام، برای ویزای دانشجویی منظورتونه؟ میشه لطفا اسکرین شات ماه های آپریل و می رو بذارید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط parsamhr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده مقطع دکتری عمران پذیرش گرفتم به نظرتون کدوم کشور راحت تر ویزای دانشجوی می ده.
    سلام،‌ بستگی به رزومه شما داره، اگر فول فاند هستید و سابقه کار حساس ندارید ارمنستان گزینه مناسبی بوده توی این چند سال.
    روی سربازی مثل اینکه حساسیتشون زیاده. تجربیات دوستان در سال های قبل رو تو فروم های مرتبط بخونید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه تربیت مدرس

سلام دوستان
    من سابقه ی کار در وزارت نفت رو دارم یعنی هنوز هم مشغول به کارم و فکر می کنم که حساس به حساب میاد. ولی از اونجایی که این سابقه کار به رشته ایه که الان اپلای کردم مربوط نیست، (بایو اپلای کردم) اصلن تو رزومم به دانشگاه ننوشتمش. حالا اینا ممکنه بتونن تو خود سفارت امارشو در بیارن؟

Junior Member

اگه تو هیچ رزومه ای ننوشتید و تو اینرتنت با سرچ کردن پیدا نمیشه این سابقه کار، نمیفهمن.

سلام
    دوستان میشه هرکس دسترسی داره وقت باز سفارت رو عکسش رو بزاره؟ وقت ماه جون و جولای باز شده؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)