صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 119

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2017

سلام دوستان
    یه سووال: به جز هزینه 160$ برای گرفتن وقت مصاحبه (توریستی) آیا هزینه دیگه ای هم باید برای روز مصاحبه پرداخت کنم؟ من شنیدم که باید یه وجهی هم جدای اون 160$ به حساب یه بانکی تو ترکیه بریزم، درسته؟ می دونین چقدر و به کدوم بانک باید واریز کنم؟
    و اینکه الان وقتای سفارت هم دانشجویی هم توریستی بازه برا آنکارا اگه می خواین وقت بگیرین.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Avril22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سووال: به جز هزینه 160$ برای گرفتن وقت مصاحبه (توریستی) آیا هزینه دیگه ای هم باید برای روز مصاحبه پرداخت کنم؟ من شنیدم که باید یه وجهی هم جدای اون 160$ به حساب یه بانکی تو ترکیه بریزم، درسته؟ می دونین چقدر و به کدوم بانک باید واریز کنم؟
    و اینکه الان وقتای سفارت هم دانشجویی هم توریستی بازه برا آنکارا اگه می خواین وقت بگیرین.
    ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز میشه وقتای آزاد برای سفارت در انکارا برای ماه June را اینجا بگین.
    ممنون.

Junior Member

سلام،من اکانت پرداخت شده و اماده گرفتن وقت سفارت هم برای انکارا و هم برای ایروان دارم، اگه کسی نیاز داره به من پیام بده، مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Avril22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از راهنماییتون
    لازم نیست هزینه دیگری پرداخت بشه، در ضمن من یک ۱۶۰ دلار پرداخت کردم و میتونم اکانتم رو واگذار کنم اگه بخواین، مرسی

سلام دوستان
    من دو تا اکانت آماده برای وقت گرفتن دارم که هزینه ی 160 دلارشون پرداخت شده. اگه کسی نیاز داره بهم مسیج بده. (در ضمن اکانت ها پایینتر از 160 دلار فروخته میشه )
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان. کسی می تئنه من رو راهنمایی کنه چطور می تونم اکانتی که برای دوبی ایجاد کردم و هزینه ان را برای دو نفر پرداخت کردم به سفارت های دیگه مثل ترکیه یا ارمنستان منتقل کنم و هزینه ای که دادم سوخت نشه و بتونم باهاش وقت بگیرم.؟ خیلی ممنون از کمکتون

نقل قول نوشته اصلی توسط khaterehAhadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو تا اکانت آماده برای وقت گرفتن دارم که هزینه ی 160 دلارشون پرداخت شده. اگه کسی نیاز داره بهم مسیج بده. (در ضمن اکانت ها پایینتر از 160 دلار فروخته میشه )
    مرسی
    وقتی که اکانت رو درست کردید اسم و مشخصات و ایمیل و شماره دی اس 160 رو وارد کردید. میشه بگید اگر الان من اکانت های شما رو بخوام، چه طور میخواید این اطلاعات رو برای من تغییر بدید و اطلاعات من رو وارد کنید؟ ( در ابتدا که میخواین اکانت درست کنید ازتون تائید میگیره که اطلاعات رو درست وارد کرده باشید، چون دیگه نمیشه تغییرشون داد ).

Junior Member

سلام

از دوستان با تجربه ممنون میشم که به این سوال مهم من سریع جواب بدهند که: من بدلیل صدور دیروقت آی-بیست باید تا اواخر این ماه وقت بگیرم. به نظرتون سفارت انکارا تا آخر این ماه وقت باز در نظر می گیره؟ اگه کسی از وقت های باز این سفارت در این ماه خبری داره، لطفا اطلاع رسانی کنه.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mili1986 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال
    آنکارا به من اجازه پرداخت 160$ اصلا نمیده و گزینه پرداخت فعال نیست!
    کسی تجربه داره آیا؟
    سپاس

منم همین مشکل را دارم. کلا هیچ گزینه ای برای پرداخت وجود نداره و پایین صفحه هم نوشته فعلا وقتی برای استامبول و آنکارا موجود نیست. مگه نباید پرداخت را انجام بدیم تا تموم وقت ها برامون نشون داده بشه؟

Junior Member

با سلام. کسی آیا میدونه وقتی میخوایم برای کسی که پارسال اومده و اکانت داره، دوباره نوبت ویزای توریستی بگیریم باید چی کار کنیم؟ وارد اکانت پارسال که میشم، اطلاعات ویزای پارسال هست اما جایی نیست که بشه پول داد وقت ها رو داد. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)