صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 119

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2017

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط hj22590 نمایش پست ها
    با سلام. کسی آیا میدونه وقتی میخوایم برای کسی که پارسال اومده و اکانت داره، دوباره نوبت ویزای توریستی بگیریم باید چی کار کنیم؟ وارد اکانت پارسال که میشم، اطلاعات ویزای پارسال هست اما جایی نیست که بشه پول داد وقت ها رو داد. ممنون
    تا جائیکه من می دونم باید یک اکانت جدید درست کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط spotlight نمایش پست ها
    منم همین مشکل را دارم. کلا هیچ گزینه ای برای پرداخت وجود نداره و پایین صفحه هم نوشته فعلا وقتی برای استامبول و آنکارا موجود نیست. مگه نباید پرداخت را انجام بدیم تا تموم وقت ها برامون نشون داده بشه؟
    تا زمانیکه حتی یک وقت هم برای گرفتن موجود نباشه، نمی تونید پولی پرداخت کنید چون سیستم میگه شما که نمی تونید وقت بگیرید، چرا باید پول پرداخت کتید؟ به محض اینکه حداقل یک وقت باز بشه، سیستم اولین تاریخ قرار مصاحبه رو نشون میده و امکان پرداخت هم برای شما محیا میشه و می تونید پرداخت کنید. مثلاً اگر دو وقت باز بشه، سیستم فقط تاریخ وقتی که نزدیکتر هست رو نشونتون میده و بعد از اینکه پول رو پرداخت کردید، وقت دوم رو هم نشونتون میده.

Junior Member

سلام دوستان میشه لطف کنید آخرین وقت های ازاد آنکارا رو اینجا بگین؟

من بین سفارت دبی و انکارا مطمئن نیستم کدام گزینه ی بهتری هست و کدام وقت باز نزدیکتری داره. ممنون میشم اگر نظری دارید اعلام کنید.

سپاس

Junior Member

سلام دوستان من هزینه مصاحبه 160دلار سفارت ترکیه رو دادم
    اگر کسی نیاز داره بگه منتقل کنم براشون.
    پیام خصوصی بدین.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از وقت های خالی آنکارا خبری داره؟
    ممنون میشم ی عکس از وقتای خالیش بذاره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

سلام
    من دنبال وقت سفارت برای ۲ سپتامبر و یا ۴تا۱۰ سپتامبر و برای ویزای جی ۱ هستم. اگر وقت دارین و با ازانسی میشناسد لطفا ‍پیام شخصی بدید. ممنون
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Junior Member

با سلام،
    میخواستم نظرتتون را درباره انتخاب سفارت خانه بپرسم، هر کس میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    دکترا دارم برای J1 با فاند شخصی میرم. برادرم تو همون ایالت هست که تحصیلی رفت انجا ماند بعد گرفتن دکتراش گرین کارت گرفته. تا حالا از کشور خارج نشدم. یک کار فعلا دارم که بخواهم برم رهاش میکنم. فعلا جاب افر ندارم.
    1-با توجه به شرایطم کدام سفارت وقت بگیرم بهتره؟ با سرچی که کردم انکارا به شرایطم میخوره ولی وقت نمیده. قبرس هم وقت نمیده، تاشکند و دوشنبه چطوره؟ باید انی که احتمالش بیشتره برم.
    گران و درد سر سازه برام که هر جا باز بشه برم، بعد رد بشم برم یک جای دیگه!!!
    2-هنوز فرم ds 2019 صادر نشده. تو پستهای قبلی اشاره شده میتونم الان وقت بگیرم. سئوال اینه بعد از واریز پول و وقت گرفتن میشه تو پروفایل سفارت تغییرات داد؟
    خیلی ممنون از جوابتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط baransaba نمایش پست ها
    با سلام،
    میخواستم نظرتتون را درباره انتخاب سفارت خانه بپرسم، هر کس میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    دکترا دارم برای J1 با فاند شخصی میرم. برادرم تو همون ایالت هست که تحصیلی رفت انجا ماند بعد گرفتن دکتراش گرین کارت گرفته. تا حالا از کشور خارج نشدم. یک کار فعلا دارم که بخواهم برم رهاش میکنم. فعلا جاب افر ندارم.
    1-با توجه به شرایطم کدام سفارت وقت بگیرم بهتره؟ با سرچی که کردم انکارا به شرایطم میخوره ولی وقت نمیده. قبرس هم وقت نمیده، تاشکند و دوشنبه چطوره؟ باید انی که احتمالش بیشتره برم.
    گران و درد سر سازه برام که هر جا باز بشه برم، بعد رد بشم برم یک جای دیگه!!!
    2-هنوز فرم ds 2019 صادر نشده. تو پستهای قبلی اشاره شده میتونم الان وقت بگیرم. سئوال اینه بعد از واریز پول و وقت گرفتن میشه تو پروفایل سفارت تغییرات داد؟
    خیلی ممنون از جوابتون.
    من اطلاعاتی راجع به اینکه با سلف فاند می تونید ویزای J1 بگیرید یا نه ندارم ولی با توجه به اینکه دارید میرید پیش برادرتون و سلف فاند هستید مسئله ریسکی هستش.
    نگید میخواید کارتون رو رها کنید، بگید برای مدت کمی مرخصی بدون حقوق گرفتید تا برید و برگردید و این پوزیشن خیلی در آینده شغلیتون موثر هستش.
    ضمناً وقتی پول رو پرداخت کنید، دیگه نمیشه سفارت رو عوض کنید. یعنی هزینه MRV fee رو نمیشه بین سفارت ها انتقال داد
    برای گرفتن وقت احتیاجی به فرم DS 2019 یا I-20 نیست
    وقتی رد بشید تنها چیزی که بی اهمیت میشه هزینه هستش. مراقب باشید ریجکت نشید چون به مراتب وضعیتتون از اینی که الان هست بدتر میشه.
    موفق باشید
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

درود دوستان
    کسی ایمیل سفارت امریکا در آنکارا را ندارد؟ می خواهم وقت اضطراری بگیرم.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. شهر برادرم و من تو یک ایالته ولی زمینی 8 ساعت فاصله هست. به عنوان پست داک میرم. داشتن فاند برا J1 هم یعنی مشکل 2 سال برگشت به ایران. الان کدام سفارت برای سلف فاند بهتره؟ لطفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط baransaba : July 6th, 2017 در ساعت 12:46 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)