صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 119

موضوع: آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2017

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط baransaba نمایش پست ها
    با سلام،
    میخواستم نظرتتون را درباره انتخاب سفارت خانه بپرسم، هر کس میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    دکترا دارم برای J1 با فاند شخصی میرم. برادرم تو همون ایالت هست که تحصیلی رفت انجا ماند بعد گرفتن دکتراش گرین کارت گرفته. تا حالا از کشور خارج نشدم. یک کار فعلا دارم که بخواهم برم رهاش میکنم. فعلا جاب افر ندارم.
    1-با توجه به شرایطم کدام سفارت وقت بگیرم بهتره؟ با سرچی که کردم انکارا به شرایطم میخوره ولی وقت نمیده. قبرس هم وقت نمیده، تاشکند و دوشنبه چطوره؟ باید انی که احتمالش بیشتره برم.
    گران و درد سر سازه برام که هر جا باز بشه برم، بعد رد بشم برم یک جای دیگه!!!
    2-هنوز فرم ds 2019 صادر نشده. تو پستهای قبلی اشاره شده میتونم الان وقت بگیرم. سئوال اینه بعد از واریز پول و وقت گرفتن میشه تو پروفایل سفارت تغییرات داد؟
    خیلی ممنون از جوابتون.
    سلام. نمی خوام نا امید بشین ولی با این شرایط احتمال ریجکت شما بالاس. کاری که باید بکنین اینه که یک جاب آفر قوی و معتبر بگیرید. منابع مالی قوی داشته باشید و از همه مهمتر برای تمام نقطه ضعف های کیستون یعنی برادر در ایالت دانشگاهتون و نداشتن فاند و توجیه بازگشت هزینه تحصیل جواب های منطقی داشته باشید. خود من برای مستر سر نداشتن فاند و داشتن برادر در امریکا (در ایالت های دور از دانشگاه انتخابی) چند هفته پیش از ارمنستان ریجکت شدم.
    پیشنهاد می کنم دنبال فاند باشید (حتی شده پارشال فاند).

Junior Member

با سلام، دوستانی که پول واریز کردن برای انکارا لطف کنن وقت های باز را تو سایت بذارن. ممنون

با سلام،
    میخواستم نظرتتون را درباره انتخاب سفارت خانهـ آنکارا بپرسم، هر کس میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    شرکت اینترنتی دارم اصفهانبا ویزا توریستی میخواهم بروم
    .
    برادرم تو همونسانفرانسیسکو هست که تحصیلی رفت انجا ماند بعد گرفتن دکتراش سیتیزنی گرفته. تا حالا 18 بار از کشور خارج شدم و شنگن دارم. و سه سال پیش برای گرین کارتم اقدام کرد 3 بار به سفارت ارمنستان ایروان رفتم و ریجکت شدم.....1-با توجه به شرایطم کدام سفارت وقت بگیرم بهتره؟ با سرچی که کردم انکارا به شرایطم میخوره ؟؟؟؟

Junior Member

سلام. کسانی که پول واریز کردن لطفا بگن سپتامبر چه تاریخ هایی باز است؟ ممنون

Junior Member

سلام،
    خبری نیست از وقت نه توی آگوست نه توی سپتامبر. من از اول آگوست که دارم چک میکنم، همون روز اول آگوست، برای فرداش یعنی دوم آگوست باز بود که تا آخر شب هم باز موند و کسی نگرفت. فعلاً هم خبری نیست و ما منتظر...

Junior Member

سلام. منظورم وقت دانشجویی در سپتامبر هست. تو اگوست که بازه. الانم 9 اگوست بازه. ممنون میشم وقت های دانشجویی سپتامبر را بگذارید. موفق باشید

دوستان بر اساس تحقیقاتی که در طول دو هفته پیش انجام دادم میخوام چند نکته رو خدمتتون بگم .

۱- این وقتهایی که تو سایت مذکور(سه تا پرچم داره) نشون داده میشه تقریبا به هیچ دردی نمیخوره به خاطر اینکه تا شما وارد سایت خود سفارت میشید شخص دیگری اون وقت رو گرفته و وقت پرشده . تنها مورد استثنا دوبی هست که وقت زیاد باز میکنه . اما اون هم ... (بگذریم)

۲- تا شما پول رو پرداخت نکنید جدول وقتها رو نشون نمیده و در قبل پرداخت پول هم اولین وقت باز رو نشون میده که اگر موجود نباشه اصلا هیچی نشون داده نمیشه و حتی نمیشه پول پرداخت کرد . الان من یک هفته است از انکارا هی میرم میام میگه وقت نداریم برو بعدا بیا . حالا ممکنه چند دقیقه قبلش یک وقت باز بوده که صد نفر بهش حمله کردن و پر شده

۳-زنگ بزنید به آژانسها میگند تضمینی براتون وقت میگیریم . میگی چی داری ؟ میگن از یک هفته اینده تا یک ماه اینده برات میتونم بگیرم . میگی چند ؟ میگه ناقابل ۴۰۰ تا ۵۰۰ دلار نفری . دزد سر گردنه .

۴- روش دیگه نصب نرم افزار هست که تا وقت آزاد بشه براتون بوق میزنه اما ظاهرا اخیرا اکانت ها رو به دلیل رفرش کردن زیاد بلاک میکنند . نمیدونم کسی اینجا اخیرا از این نرم افزار ها استفاده کرده ؟ لطفا اطلاع بدید

۵- حالا من موندم این آژانسها چیکار میکنند . احتمالا دستشون با سفارت تو یک کاسه هست . واقعا شورش در اومده . خلاصه دوستان اگر کسی اخیرا تونسته از ترکیه یا ارمنستان وقت بگیره یک ندایی بده .

نقل قول نوشته اصلی توسط baransaba نمایش پست ها
    سلام. منظورم وقت دانشجویی در سپتامبر هست. تو اگوست که بازه. الانم 9 اگوست بازه. ممنون میشم وقت های دانشجویی سپتامبر را بگذارید. موفق باشید
    سلام دوست عزیز،

من هم منتظر وقت های باز سپتامبر و اگر بشه انتهای آگوست هستم. سفارت دوبی بهتر هست یا آنکارا (از هر لحاظ)؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

سپاس

Junior Member

سلام. بستگی به شرایط شما داره. بهتره پست های قبلی درباره فاند و social tie, ....., و کلا 3 شهر اصلی برای ایرانیا کامل را بخونید. مثلا میگن ارمنستان به سلف فاند حساس تره. من سلف فاندم و انکارا را انتخاب کردم. مسائل دیگه مثل گرفتن ویزای کشور (دوبی) یا .... هست. الان هر سه جا در سپتامبر دانشجویی و ترکیه و دوبی توریستی سپتامبر بازه.
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام به همه عزیزان.
    دوستان مگه الان ایرانیها با ممنوعیت شش کشور که هست میتونند ویزای تحصیلی بگیرند؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)