صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2017

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2017

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از این موضوع برای پرسش و پاسخ در خصوص وقت گرفتن از سفارت باکو در سال 2017 استفاده بفرمایید. جهت مشاهده تجربیات وقت گرفتن از سفارت باکو در سال 2016، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    ویرایش توسط Simon : December 29th, 2016 در ساعت 05:42 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : باکو (آذربایجان) - وقت گرفتن در سال 2017

سلام دوستان. زمان های باز برای سفارت باکو در حال حاضر:

9 و 23 فوریه
    2 مارچ

لطفا اگر کسی از دوستان اطلاع پیدا کرد که زمان های دیگری باز شده خبر بده. متشکرم

Junior Member

من یکی دو ساعت پیش یه وقت برای ۱۶ فوریه برای پدر و مادرم گرفتم. کسی میدونه اوضاع باکو این چند وقت چطور بوده؟ ضمن اینکه هر کی یه چیزی میگه در مورد فارسی صحبت کردن آفیسر ها تو باکو. آیا کسی خبر داره هنوز اونجا فارسی مصاحبه میکنن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط toktammm نمایش پست ها
    سلام دوستان. زمان های باز برای سفارت باکو در حال حاضر:

9 و 23 فوریه
    2 مارچ

لطفا اگر کسی از دوستان اطلاع پیدا کرد که زمان های دیگری باز شده خبر بده. متشکرم
    سلام دوست عزیز
    من می خوام برای ویزای توریستی مادرم از باکو وقت بگیرم. تو سایتش اون اطلاعیه رو که دیگه ایرانی ها از اینجا اپلای نکنند رو دیدم. می خواستم ببینم شما خبر دارید که آیا از سال جدید ایرانی ها رو قبول می کنند یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من یه اکانت پرداخت شده دارم. واسه ۱۹۰ دلار که مربوط به ویزا های اچ میشه. نمیدونم که میشه باهاش واسه اف ۱ یا اف ۲ یا توریستی وقت گرفت یا نه. شنیدم که ظاهرا میشه برای همه سفارت ها ازش استفاده کرد . اگه کسی تمایل داشت به من اطلاع بده.
    ویرایش توسط masadoll : January 12th, 2017 در ساعت 07:09 PM

Junior Member

دوست عزیز jakeli1390
    من در سایت سفارت باکو خوندم که ایرانی ها بهتره از باکو وقت نگیرند و سفارت های دبی، ایروان و آنکارا را انتخاب کنند. اما فکر می کنم می تونیم 5 شنبه ها وقت بگیریم. اما هر روزی به غیر از 5 شنبه وقت بگیرین وقت شما به صورت خودکار و بدون دادن اطلاع بهتون حذف می شود. اما باز هم ایمیل بزنید به سفارت و بپرسید و لطفا جواب ایمیل هم اگر گرفتین در این فروم به اشتراک بگذارید. منم کنجکاوم این را بدونم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط toktammm نمایش پست ها
    دوست عزیز jakeli1390
    من در سایت سفارت باکو خوندم که ایرانی ها بهتره از باکو وقت نگیرند و سفارت های دبی، ایروان و آنکارا را انتخاب کنند. اما فکر می کنم می تونیم 5 شنبه ها وقت بگیریم. اما هر روزی به غیر از 5 شنبه وقت بگیرین وقت شما به صورت خودکار و بدون دادن اطلاع بهتون حذف می شود. اما باز هم ایمیل بزنید به سفارت و بپرسید و لطفا جواب ایمیل هم اگر گرفتین در این فروم به اشتراک بگذارید. منم کنجکاوم این را بدونم. مرسی
    فعلا تو ایمیل اتوماتیکشون این جواب رو بهم دادن:
    Please note that Baku is not a designated Iranian processing post. When able, the U.S. Embassy in Baku offers a limited number of appointments for third country nationals, including Iranian citizens, based on the availability of the staff. If you are requesting an expedited appointment, you must provide documentation of your need for urgent medical care or business travel.
    به نظر زیاد مطمئن نمی آد. پاسخ دقیقی نیست. حالا منتظر می شم ببینم جواب می دن!

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    فعلا تو ایمیل اتوماتیکشون این جواب رو بهم دادن:
    Please note that Baku is not a designated Iranian processing post. When able, the U.S. Embassy in Baku offers a limited number of appointments for third country nationals, including Iranian citizens, based on the availability of the staff. If you are requesting an expedited appointment, you must provide documentation of your need for urgent medical care or business travel.
    به نظر زیاد مطمئن نمی آد. پاسخ دقیقی نیست. حالا منتظر می شم ببینم جواب می دن!
    پاسخ سفارت آمریکا در باکو در مورد وقت گرفتن:

Thank you for your email. When resources permit, we do Iranian interviews at the U.S. Embassy in Baku on Thursdays. The best way to get a Thursday appointment at the U.S> Embassy-Baku is to call the appointments center, while making your online appointment, and request a Thursday appointment in Baku if one is available.

Junior Member

مرسی jakeli1390
    منم ایمیل زدم اما هنوز جوابی به من ندادند.
    من توی سایتشون خوندم که اولین 5 شنبه هر ماه، اما همین که تو ایمیل گفتن هر 5 شنبه می تونیم وقت بگیریم خیلی خوبه.

دوستان کسی اخیرا تونسته از باکو وقت مصاحبه توریستی بگیره؟لطفا تجربه هاتون رو اینجا شیر کنید واقعا یه سری نیاز به دونستن اونا دارند . مرسی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)