صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال 2017

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال 2017

کاربران گرامی
    با سلام

لطفاً از این موضوع برای پرسش و پاسخ در خصوص وقت گرفتن از سفارت دیگر کشورها در سال 2017 استفاده بفرمایید. جهت مشاهده تجربیات وقت گرفتن از سفارت دیگر کشورها در سال 2016، به این موضوع مراجعه کنید.

با تشکر
    تیم مدیریت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال 2017

سلام دوستان
    من ویزای J1 و سینگل انتری دارم. این ویزا رو از کنسولگری امریکا در ملبورن گرفتم و پرمننت رزیدنت استرالیا هم هستم. برای سپتامبر اینده باید برم سویس برای عروسی خواهرم. سوالم این هست که با توجه به اینکه ویزای اولم رو از ملبورن گرفتم ایا میتونم ویزای دوم رو از سویس بگیرم؟ ایا ممکنه ویزام ریجکت بشه و یا چندین ماه طول بکشه؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره به من اطلاع بده.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای J1 و سینگل انتری دارم. این ویزا رو از کنسولگری امریکا در ملبورن گرفتم و پرمننت رزیدنت استرالیا هم هستم. برای سپتامبر اینده باید برم سویس برای عروسی خواهرم. سوالم این هست که با توجه به اینکه ویزای اولم رو از ملبورن گرفتم ایا میتونم ویزای دوم رو از سویس بگیرم؟ ایا ممکنه ویزام ریجکت بشه و یا چندین ماه طول بکشه؟ ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره به من اطلاع بده.
    سلام
    طبق نقل قول هایی که از دوستان مشاهده میشه، بایستی از مرتبط ترین سفارت یا کنسولگری اقدام بشه. مثلاْ واسه اونایی که ساکن ایران هستند، خودشون آنکارا، دبی و ایروان رو معرفی می کنن. اگه مثلاْ شخصی از سفارت آمریکا در مالزی اقدام کنه، سفارت به راحتی میتونه درخواست ویزا رو رد کنه، از اونجایی که عنوان می کنن با پرونده های ایرانی ها آشنایی ندارن و شما باید به سفارت هایی مراجعه کنین که با امور ایرانی ها آشنایی دارن. از اونجایی که شما گذرنامه ایرانی دارین، شما باید به سفارتی که ازش درخواست روادید دارین، اثبات کنین که دوباره از آمریکا بر می گردین. قاعدتاْ اون مدارکی که نشون دهنده ی بازگشت شما به استرالیا هستش(مثل همون اقامت دائم، سابقه ی شغلی و...)، توجیه پذیرتر و قابل قبول تر خواهد بود واسه ی کنسولگری آمریکا در ملبورن تا سفارتشون در سویس.
    البته این گفته ها می تونه ایده آلی باشه، چرا که زیاد شنیدم از این و اون که ویزای آمریکا حساب و کتاب نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    طبق نقل قول هایی که از دوستان مشاهده میشه، بایستی از مرتبط ترین سفارت یا کنسولگری اقدام بشه. مثلاْ واسه اونایی که ساکن ایران هستند، خودشون آنکارا، دبی و ایروان رو معرفی می کنن. اگه مثلاْ شخصی از سفارت آمریکا در مالزی اقدام کنه، سفارت به راحتی میتونه درخواست ویزا رو رد کنه، از اونجایی که عنوان می کنن با پرونده های ایرانی ها آشنایی ندارن و شما باید به سفارت هایی مراجعه کنین که با امور ایرانی ها آشنایی دارن. از اونجایی که شما گذرنامه ایرانی دارین، شما باید به سفارتی که ازش درخواست روادید دارین، اثبات کنین که دوباره از آمریکا بر می گردین. قاعدتاْ اون مدارکی که نشون دهنده ی بازگشت شما به استرالیا هستش(مثل همون اقامت دائم، سابقه ی شغلی و...)، توجیه پذیرتر و قابل قبول تر خواهد بود واسه ی کنسولگری آمریکا در ملبورن تا سفارتشون در سویس.
    البته این گفته ها می تونه ایده آلی باشه، چرا که زیاد شنیدم از این و اون که ویزای آمریکا حساب و کتاب نداره
    ممنون از پاسخ شما. با سفارت آمریکا تماس میگیرم ببینم آیا اصلا میتونم از اونجا اقدام کنم.
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. با سفارت آمریکا تماس میگیرم ببینم آیا اصلا میتونم از اونجا اقدام کنم.
    خواهش میکنم.
    تونستنیش که میشه اقدام کرد، منتهی این که ویزا رو بگیرین یا نه مهمه

سلام دوستان.

کسی به وقتهای دانشجویی سفارت قبرس دسترسی داره؟ اولین وقت باز کی هست؟ ممنونم

Junior Member

سلام به دوستان
    من دانشجوی ارشد در میلان هستم (اقامت دانشجویی دارم). میخواستم بدونم برای ویزای F1 ،میتونم از طریق سفارت آمریکا در میلان اقدام کنم؟ مشکلی تاخیری پیش نمیاد؟ توی سایتشون پیشنهاد کردن که ایرانیهایی که انگلیسی یا ایتالیایی نمیدونن به همون سه سفارت مربوط به خودشون ترجیحا مراجعه کنند.کسی که میخواد بره آمریکا مطمینا انگلیسی بلده دیگه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دانشجوی ارشد در میلان هستم (اقامت دانشجویی دارم). میخواستم بدونم برای ویزای F1 ،میتونم از طریق سفارت آمریکا در میلان اقدام کنم؟ مشکلی تاخیری پیش نمیاد؟ توی سایتشون پیشنهاد کردن که ایرانیهایی که انگلیسی یا ایتالیایی نمیدونن به همون سه سفارت مربوط به خودشون ترجیحا مراجعه کنند.کسی که میخواد بره آمریکا مطمینا انگلیسی بلده دیگه!
    من دو سال پیش برای j1 از رم اقدام کردم (اون. موقع تازه phd مو تموم کرده بودم) و گرفتم ولی بعضی از دوستان میگن چون بحث social tie مطرحه بهتره از همون سه تای اصلی اقدام بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    من دو سال پیش برای j1 از رم اقدام کردم (اون. موقع تازه phd مو تموم کرده بودم) و گرفتم ولی بعضی از دوستان میگن چون بحث social tie مطرحه بهتره از همون سه تای اصلی اقدام بشه
    ممنون از جوابتون ولی به دلیل راحت تر و کم هزینه تر بودن ، منطقیه که از میلان اقدام کنم اول. درسته؟

مشکل من هم درباره همین social tie هست. چرا از یک دانشجویی ایرانی میخوان که ثابت کنه که برمیگرده ایتالیا؟!
    چه مداراکی لازمه برای اثبات tie به ایتالیا یا ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی به دلیل راحت تر و کم هزینه تر بودن ، منطقیه که از میلان اقدام کنم اول. درسته؟

مشکل من هم درباره همین social tie هست. چرا از یک دانشجویی ایرانی میخوان که ثابت کنه که برمیگرده ایتالیا؟!
    چه مداراکی لازمه برای اثبات tie به ایتالیا یا ایران؟

خواهش میکنم. به نظرم میتونین از میلان اقدام کنین. دقیقا برای اینکه نمیشه از یه ایرانی خواست ثابت کنه برمیگرده ایتالیا مشکل social tie پیش میاد. برای اثبات وابستگی میشه از دارایی و اموال در ایران یا جاب افر استفاده کرد. شاید دیگران بهتر بدونن. اون موقعی که من رفتم هیچی برای اثبات نداشتم ب جز حضور خانواده در ایران و البته از من هیچ چیزی هم نخواست خوشبختانه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)