صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیگر کشورها - وقت گرفتن در سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. به نظرم میتونین از میلان اقدام کنین. دقیقا برای اینکه نمیشه از یه ایرانی خواست ثابت کنه برمیگرده ایتالیا مشکل social tie پیش میاد. برای اثبات وابستگی میشه از دارایی و اموال در ایران یا جاب افر استفاده کرد. شاید دیگران بهتر بدونن. اون موقعی که من رفتم هیچی برای اثبات نداشتم ب جز حضور خانواده در ایران و البته از من هیچ چیزی هم نخواست خوشبختانه.
    ممنونم
    پس اگه من ترجمه سند خونه از ایران داشته باشم، به عنوان مدرک تای قبول می کنند؟
    یه سوال دیگه، شما برای گرفتن وقت سفارت بهشون ایمیل زدین؟ هزینه هارو چه جوری پرداخت کردین؟ چون با سیستم اصلی فقط برای ایرانیا میشه همون سه سفارت اصلی رو انتخاب کرد.
    بازم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara2017 نمایش پست ها
    ممنونم
    پس اگه من ترجمه سند خونه از ایران داشته باشم، به عنوان مدرک تای قبول می کنند؟
    یه سوال دیگه، شما برای گرفتن وقت سفارت بهشون ایمیل زدین؟ هزینه هارو چه جوری پرداخت کردین؟ چون با سیستم اصلی فقط برای ایرانیا میشه همون سه سفارت اصلی رو انتخاب کرد.
    بازم ممنون
    من توی صفحه اصلی کشور رو ایتالیا انتخاب کردم. با اینحال به نظر من بهشون ایمیل هم بزنین. در مورد سوشال تای هم مشکل اینه وابستگی شما به کشوری که توش مصاحبه میشین بررسی میشه( بر اساس تجربیات دوستان مبگم) مگر در اون سه سفارت اصلی برای همین نمیدونم سند به دردتون میخوره یا نه. شاید مثل من شانس بیارین ازتون چیزی نخواد. حالا شاید سایر دوستان بیشتر بتونن کمک کنن.

*** فوری ***

سلام دوستان.

اگر برای یک همایش بخوایم بریم کشور اروپایی به بهانه اینکه می خوایم تو هزینه های سفرمون صرفه جویی کنیم می تونیم از سفارت آمریکا تو همون کشور به این دلیل وقت بگیریم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    *** فوری ***

سلام دوستان.

اگر برای یک همایش بخوایم بریم کشور اروپایی به بهانه اینکه می خوایم تو هزینه های سفرمون صرفه جویی کنیم می تونیم از سفارت آمریکا تو همون کشور به این دلیل وقت بگیریم؟
    سلام
    میشه وقت گرفت ولی چون خودشون مشخص کردن سفارت های مد نظر برا ایرانیان رو، ممکنه سوال پیچ کنه یا خیلی طول بکشه بررسی کنن. قطعا اونا به این سادگی نیگا نمیکنن که هزینه سفر زیاد بشه یا کم! بیشتر شک میکنن

Junior Member

سلام
    دوستان من می خوام واسه سفارت امریکا از کانادا (تورنتو یا اتاوا و...) وقت بگیرم. چطوری می شه وقت های خالی و ببینم؟ لطفا راهنمایی کنین. ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    من رشتم موسیقیه و الان 8 ماهه که اومدم فرانسه و دارم درس میخونم (ویزای دانشجویی دارم). برای سال بعد از یکی از کنسرواتوار های امریکا پذیرش گرفتم و بورس شدم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. میخواستم بدونم ایا من میتونم از سفارت امریکا تو فرانسه اقدام کنم برای ویزا ؟ من شنیدم اگه بخوایم از کشور های دیگه (بجز اون سه تای اصلی) اقدام کنیم باید حداقل 3 سال تو اون کشور زندگی کرده باشیم. درسته این حرف؟
    (تو سایت سفارت امریکا تو پاریس هیچ اشاره ای به این موضوع نشده. ایمیل هم نداره رو سایتش که بپرسم. فقط یه فرمی هست برای پرسش که هیچ کدوم از گزینه هاش به من مربوط نمیشه و حتی یه چیزی مثل other هم نداره که بتونم با سفارت در ارتباط باشم !!! )

ممنون

سلام دوستان
    من میخاستم برای اواخر july از قبرس شمالی وقت بگیرم.تقریبا 21 روز هستش که سایت سفارت رو چک میکنم ولی برای قبرس شمالی اصلا وقت نیست.میخاستم ببینم کسی از دوستان
    اگر وقت گرفته که نیاز نداره لطفا به من پیام بده. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط asheybani نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من رشتم موسیقیه و الان 8 ماهه که اومدم فرانسه و دارم درس میخونم (ویزای دانشجویی دارم). برای سال بعد از یکی از کنسرواتوار های امریکا پذیرش گرفتم و بورس شدم و میخوام برای ویزا اقدام کنم. میخواستم بدونم ایا من میتونم از سفارت امریکا تو فرانسه اقدام کنم برای ویزا ؟ من شنیدم اگه بخوایم از کشور های دیگه (بجز اون سه تای اصلی) اقدام کنیم باید حداقل 3 سال تو اون کشور زندگی کرده باشیم. درسته این حرف؟
    (تو سایت سفارت امریکا تو پاریس هیچ اشاره ای به این موضوع نشده. ایمیل هم نداره رو سایتش که بپرسم. فقط یه فرمی هست برای پرسش که هیچ کدوم از گزینه هاش به من مربوط نمیشه و حتی یه چیزی مثل other هم نداره که بتونم با سفارت در ارتباط باشم !!! )

ممنون

هیچ ربطی نداره. شما مقیم اون کشور باشید کافیه. زمانش مهم نیست. یکی از دوستهای من از استرالیا در حال تحصیل اقدام کرد ( 9 ماه استرالیا بود ) و ویزای مالتی بدون کلیرنس گرفت
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

دوستان من اواحر جولای وقت مصاحبه در قبرس جنوبی را دارم سپاسگزار می شوم از دوستانی که تجربه ی مصاحبه در این سفارت را داشته اند در مورد افیسرهایش و نوع سوالات اگر راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط asheybani نمایش پست ها
    سلام دوستان.

ممنون

سلام،

میتونید از فرانسه اقدام کنید. مشکلی نیست. باری اطلاعات بیشتر سایت سفارت مجازی ایلالت متحده در ایران رو ببینید (لینک)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)