صفحه 27 از 37 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 370

موضوع: اطلاعات سفر به قبرس (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در قبرس در سال ۲۰۱۰

ممنون بهنام عزیز .خوب هتل رو کجا باید بگیرم لارناکا یا نیکوزیا؟ اینجور که شنیدم میگن نیکوزیا هیچی نداره لطفا دوستانی که میدونن و رفتن قبرس جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    ممنون بهنام عزیز .خوب هتل رو کجا باید بگیرم لارناکا یا نیکوزیا؟ اینجور که شنیدم میگن نیکوزیا هیچی نداره لطفا دوستانی که میدونن و رفتن قبرس جواب بدن
    لارناکا چون ساحلی و ارزانتر است انتخاب اصلی دوستان است. من نشنیدم کسی بره نیکوزیا هتل بگیره.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    خواهش دوست عزیز. همونطور که جناب سفیر فرمودن. شما همون لارناکا هتل میگیرین. رفت و برگشت هم اتوبوس هست ار خیابان کنار ساحل و هم تاکسی (Traveller and express!) - اتوبوس 5 یورو و تاکسی 9 یورو (فقط رفت) واسته برگشت دو برابر! یعنی 10 و 18 یورو! نیکوزیا (یا لفکوزیا) اونطور که من متوجه شدم بیشتر مکان های اداری قرار داره و کارهای اداری انجام میشه! شما به لارناکا فکر کن! بهتره

پیش فرض پاسخ : آنچه درباره سفر به قبرس باید بدانیم

منون بهنام و سفیر عزیز بله گویا از هر نظر لارناکا بهتره اما چوزن من هتل رو کس دیگه برام گرفت تو نیکوزیا هتل گرفته.دیگه چه کنم اشکال نداره.البته اگرم لارناکا بگیره ادم هم باید یه رفتو برگشت برا پرداخت پول بری و یکیم برا رفتن به سفلارت که میشه 4 بار پس نیکوزیا هم گزینه بدی نیست.فقط دوستان من با چی و چطور از فرودگاه برم نیکوزیا هتلم؟! و اینکه این بانکه که باید پول بریزیم اسمش چیه و کجا هست؟ همون 131 دلاره یا گرون شده؟
    شرمنده سوال زیاد کردم لازمه حتما بدونم اینارو اگر راهنماییه دیگم دارید خیلی ممنون میشم بگید

Junior Member

سلام

كسي مي دونه هتل livadhiotis بهتره يا Frangiorgio Hotel Apartments ؟ اگه كسي براي هتل پيشنهادي داره بگه لطفا. (براي من تميزي و location هتل از هر چيز ديگه اي مهمتره)
    ویرایش توسط negina : April 3rd, 2011 در ساعت 05:11 PM

سلام برای قبرس باید سند خانه را ترجمه کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negina نمایش پست ها
    سلام

كسي مي دونه هتل livadhiotis بهتره يا Frangiorgio Hotel Apartments ؟ اگه كسي براي هتل پيشنهادي داره بگه لطفا. (براي من تميزي و location هتل از هر چيز ديگه اي مهمتره)
    پارسال مادر من هتل Amargos بود. درست چسبیده به مک دونالد و مرکز شهر. خیلی هم تمییز بوده. امسال آژانس Livadhiotis رو بهمون معرفی کرده و مدعی که اینجا از Amargos هم بهتره! دیگه راست و دروغشو نمیدونم. شما فهمیدی به منم بگو.

بلیط قبرس و من 819 قیمت گرفتم..اینجوری که با آزانس ها بریم به صرفه تره...کسی آژانس مطمئن سراغ داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_ra نمایش پست ها
    بلیط قبرس و من 819 قیمت گرفتم..اینجوری که با آزانس ها بریم به صرفه تره...کسی آژانس مطمئن سراغ داره؟
    قیمت ها بسته به روز و تاریخ و زمان رزرو فرق میکنن. من دوماه زودتر از زمان مسافرتم گرفتم 650 شده.

اگر کسی ویزای شینگن داشته باشه بار هم ویزای قبرس می خواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)