صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: نتايج پذيرش رشته‌های فنی مهندسی در سال 2017 (رعایت الگوی پست اول، الزامی است.)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Lightbulb نتايج پذيرش رشته‌های فنی مهندسی در سال 2017 (رعایت الگوی پست اول، الزامی است.)

دوستان گرامی

از این تاپیک می توانید برای اعلام نتایج پذیرش رشته های فنی-مهندسی در سال 2017 استفاده کنید. لطفاً از الگوی زیر برای ارسال پست استفاده کنید و از بحث های خارج از الگو در این تاپیک جداً خودداری کرده و توجه داشته باشید که این تاپیک تنها به منظور آرشیو شدن نتایج، ایجاد شده است.

1. نام دانشگاه مقصد
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن
    3. نام دانشگاه مقطع کاردانی، نام رشته، و معدل
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل
    6. نمرۀ GMAT یا GRE به تفکیک مهارت ها
    7. نمرۀ TOEFL یا IELTS به تفکیک مهارت ها
    8. تعداد مقالات انگلیسی ژورنالی ISI و غیر ISI
    9. تعداد مقالات انگلیسی کنفرانسی
    10. سابقۀ کار مرتبط با رشته
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA)
    12. نحوه و زمان اطلاع رسانی در مورد
    پذیرش و توضیحات مربوطه
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن

با تشکر از همکاری شما

پی نوشت: از دوستان گرامی تقاضا می کنم که علاوه بر وارد کردن اطلاعات خود در این تاپیک، نتایج پذیرش و ریجکت خود را جهت کمک به متقاضیان آینده، در قسمت نتایج پذیرش یا نتایج ریجکت هم وارد کنند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش رشته‌های فنی مهندسی در سال 2017 (رعایت الگوی پست اول، الزامی است.)

1. نام دانشگاه مقصد : Cleveland State University
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن : Electrical Engineering, Doctorate
    3. نام دانشگاه مقطع کاردانی، نام رشته، و معدل : انقلاب اسلامی ، 16.38 ، Electrical Engineering
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل : آزاد تهران جنوب ، 16.65 ، Electrical Engineering
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل : آزاد تهران جنوب ، 17.25 ، Electrical Engineering
    6. نمرۀ GMAT یا GRE به تفکیک مهارت ها : Q : 163 , V : 152 , W : 3
    7. نمرۀ TOEFL یا IELTS به تفکیک مهارت ها : R : 7.5 , L : 7.5 , W : 7 , S : 6.5
    8. تعداد مقالات انگلیسی ژورنالی ISI و غیر ISI :یک
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA) : فعلا مشخص نیست.
    پذیرش
    و توضیحات مربوطه : 29 نوامبر
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن : از اکتبر در تماس هستم.
    *** Never Give Up ***

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش رشته‌های فنی مهندسی در سال 2017 (رعایت الگوی پست اول، الزامی است.)

1. نام دانشگاه مقصد : University of Alabama
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن : Electrical Engineering, PhD
    3. نام دانشگاه مقطع کاردانی، نام رشته، و معدل : انقلاب اسلامی ، 16.38 ، Electrical Engineering
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل : آزاد تهران جنوب ، 16.65 ، Electrical Engineering
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل : آزاد تهران جنوب ، 17.25 ، Electrical Engineering
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA) : فعلا مشخص نیست.
    پذیرش
    و توضیحات مربوطه : اواسط دسامبر
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن : از اکتبر در تماس هستم.
    *** Never Give Up ***

1. نام دانشگاه مقصد : University of Nevada reno
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن : Electrical Engineering, PhD

پذیرش
    و توضیحات مربوطه : ۲۶ ژانویه
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن : تشویق به اپلای

شاید اعلام پذیرش امریکا الان مسخره باشه ولی حداقل به خودم افتخار میکنم که تا حدودی به چیزی که میخوام نزدیک شدم و حتمن بهش میرسم

*** Never Give Up ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University Of Tabriz

1. نام دانشگاه مقصد: Umass
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن: Computer Science - PhD
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل: دانشگاه تبریز - 15.15
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل: University Of Central Florida- 3.8
    6. نمرۀ GMAT یا GRE به تفکیک مهارت ها: V 147, Q 164, W 2
    9. تعداد مقالات انگلیسی کنفرانسی: 1
    10. سابقۀ کار مرتبط با رشته: 3 سال
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA): سی و دو هزار دلار برای سال اول
    پذیرش
    و توضیحات مربوطه: 8 فبریه از طریق ایمیل
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن: بله پس از دو جلسه مصاحبه گفت اپلای کن
    Resume: BS GPA: 15.15/20; MS GPA:3.85/4 ; GRE(Q164/V147) ; 1 publication ; PhD Applicant
    Admission Result: Applying,
    Rejected, Admitted but fund is undecided, Full fund, Partial fund, No Fund
    UMASS, UCONN, Yale, Brown, Northeastern, Tufts, WPI, Boston University

Junior Member

1. نام دانشگاه مقصد : Clemson University
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن: Environmental Engineering
    3. نام دانشگاه مقطع کاردانی، نام رشته، و معدل : -
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل: شیراز- مهندسی شیمی - 16.2
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل : شریف- مهندسی شیمی- 16.53
    6. نمرۀ GMAT یا GRE به تفکیک مهارت ها : Tot=316, V=150, Q=166, AW= 3.5
    7. نمرۀ TOEFL یا IELTS به تفکیک مهارت ها : Tot= 102, R= 29, L=28, S=23, W=22
    8. تعداد مقالات انگلیسی ژورنالی ISI و غیر ISI : یک (IF=1.1)
    9. تعداد مقالات انگلیسی کنفرانسی: 0
    10. سابقۀ کار مرتبط با رشته : 0
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA) : تی ای= 23000 Y/$
    پذیرش
    و توضیحات مربوطه: ایمیل استاد و بعدش ایمیل رسمی و پورتال
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن: ما با این استاده داستانی داشتیم! اولین ایمیلمو اوایل نوامبر زدم بهش گفت یه ماه دیگه درخواست ها رو بررسی میکنه. منم واستادم و اوایل دسامبر یه ریماند بهش زدم. شبش ایمیل زد گفت فردا بیا اسکایپ. منم اتفاقا همون روز اسهال گرفته بودم شدید! ولی گفتم عقب نندازمش که میپره. خلاصه با همون حال نشستم پای مصاحبه. خلاصه به نظر مصاحبه رو حسابی خراب کردم. کلی تپق زدم و اصلن هم خوب جواب ندادم به سوالش و یه جا اصن وسط صحبت کردن کلمه مورد نظرم یادم رفت کلا ساکت شدم! اول کارم وبکم لپتاپم از کار افتاده بود نمیتونستم فعالش کنم! یه 10 دقه ای الاف اون بودیم. استاده بنده خدا از پشت گوشی به من راهنمایی میکرد میکفت فلان دکمه رو بزن! من میگفتم نیست بابا غیب شده! خلاصه مصاحبه رو به فنا دادم. آخرش گفت بین تو و یکی دیگه یکی رو انتخاب میکنم حالا اپلای کن ببینم چی میشه. منم با خودم گفتم که این یه ریجکت محترمانه است. یه هفته بعد اپلای بهش ایمیل زدم که چی شد جواب داد متاسفانه اون یکی رو گرفتم! بعد دو هفته بعد خودش ایمیل زد گفت اونی که قرار بود بگیرم احتمالا فارغ التحصیل نمیشه، هنوز علاقه داری بیای؟ منم خوشحال گفتم نوکرتم حاجی با کله میام. بعد یه هفته دوباره ایمیل زد که متاسفانه یه اپلیکنت آمریکایی دارم (خودش آمریکییه استاده) و متاسفانه تقدم با آمریکاییاست! منم حسابی دپرس شدم. بعد یه هفته دوباره ایمیل زد که اون آمریکاییه کنسل شد میخوای بیای؟ منم گفتم این دفعه سرکارم بزاری وای به حالت!
    خلاصه اینکه بالاخره اکی رو داد من اولین جواب و اولین پذیرشم اومد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya1990 نمایش پست ها

5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل: University Of Central Florida- 3.8
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA): سی و دو هزار دلار برای سال اول
    1. نام دانشگاه مقصد : Northeastern University
    پذیرش
    و توضیحات مربوطه: 14 فبریه از طریق ایمیل
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن: بله پس از یک مصاحبه جلسه حضوری و یک جلسه اسکایپ که گفت اپلای کن

Resume: BS GPA: 15.15/20; MS GPA:3.85/4 ; GRE(Q164/V147) ; 1 publication ; PhD Applicant

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

1. نام دانشگاه مقصد : MIT
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن: Mechanical Engineering
    3. نام دانشگاه مقطع کاردانی، نام رشته، و معدل : -
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل: علم و صنعت-مکانیک-18.70
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل : شریف- مکانیک- 18.83
    6. نمرۀ GMAT یا GRE به تفکیک مهارت ها : Tot=316, V=152, Q=164, AW= 3.5
    7. نمرۀ TOEFL یا IELTS به تفکیک مهارت ها : Tot= 104, R= 29, L=25, S=22, W=28
    تعداد مقالات انگلیسی کنفرانسی: 3
    also 8 isi papers published + 5 in preparation
    10. سابقۀ کار مرتبط با رشته : 0
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA) : فعلا هیچی
    12. نحوه و زمان اطلاع رسانی : 15 Feb

13. مطلقا بدون تماس با اساتید ، MIT کاملا کمیته محور هست

Junior Member arash00 آواتار ها

1. نام دانشگاه مقصد : University of Calgary
    2. نام رشتۀ جدید و مقطع آن : Kinesiology, PhD
    4. نام دانشگاه مقطع کارشناسی، نام رشته، و معدل : دانشگاه تبریز مهندسی مکانیک، 3.34
    5. نام دانشگاه مقطع کارشناسی ارشد، نام رشته، و معدل : دانشگاه تبریز مهندسی مکانیک، 3.91

6. نمرۀ GMAT یا GRE به تفکیک مهارت ها : Q : 170 , V : 156 , W : 3.5، Overall: 326
    7. نمرۀ TOEFL یا IELTS به تفکیک مهارت ها : R : 27 , L : 28 , W : 26 , S : 26, overall: 107
    8. تعداد مقالات انگلیسی ژورنالی ISI و غیر ISI : پنج ISI، یه داخلی.
    9. تعداد مقالات انگلیسی کنفرانسی: دو تا بین المللی
    10. سابقۀ کار مرتبط با رشته : 8 ماه به عنوان مهندس تحقیق و توسعه که منجر به طراحی ده تا دستگاه تست و یه سیستم خودرو شد، دو سال سابقه TA.
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتیDoctoral Scholarship 25000/yr + TA position with seperate stipend (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA:
    12. نحوه و زمان اطلاع رسانی در مورد Oct. 2016

13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن : بله. دو مصاحبه ی اسکایپ با دو تا استادی که سوپروایزرم هستن.

نکته: این رو برای دوستانی مینویسم که خدایی نکرده مثل من یه دوره ای بدشانسی آوردن. من دو سال برای اپلای برنامه ریزی کردم. رزومه ام رو هم تا حد قابل قبولی بهبود دادم. ولی پارسال نتونستم اون پذیرش دلخواهمو بگیرم. در حالی که کاملا بی خیال اپلای شده بودم تفننی یه ایمیل به این استاد زدم. ایشون هم بعد از مصاحبه گفتن اپلای کنم. منظورم اینه که هیچ وقت تسلیم نشید. بیشتر فرآیند پذیرش بستگی به شانس داره، پس اونقدر ایمیل بزنید و پیگیری کنید تا دخالت فاکتور شانس رو به حداقل برسونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش رشته‌های فنی مهندسی در سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya1990 نمایش پست ها

1. نام دانشگاه مقصد: WPI
    11. مقدار و نوع کمک هزینۀ دریافتی (Scholarship / Fellowship / Award / TA / RA): بدون فاند
    پذیرش
    و توضیحات مربوطه: 9 مارچ از طریق ایمیل
    13. تماس با اساتید (قبل یا بعد از اپلای) و نتیجۀ حاصل از آن: خیر

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)