نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: Texas A&M university-Kingsville

پیش فرض Texas A&M university-Kingsville

تاپیکی برای این دانشگاه وجود نداشت. می خواستم برای این دانشگاه اپلای کنم ولی اوضاع دانشگاه به نظر جالب نمی آد، گویا قبلن فقط یک نفر اینجا اپلای کرده بوده . دوستانی که اطلاعی از این دانشگاه دارند(به هر شکلی ، توی تگزاس درس می خونند یا ...) اینجا ارزش رفتن داره یا کلا بیخیال بشم .
    اوی ویکی پدیا زده بود زیر مجموعه دانشگاه اصلی تگزاس ای ان ام هست درسته یعنی مدرک رو اونجا صادر میکنه ؟

مرسی
    *** Never Give Up ***

پیش فرض پاسخ : Texas A&M university-Kingsville

نقل قول نوشته اصلی توسط mayday نمایش پست ها
    تاپیکی برای این دانشگاه وجود نداشت. می خواستم برای این دانشگاه اپلای کنم ولی اوضاع دانشگاه به نظر جالب نمی آد، گویا قبلن فقط یک نفر اینجا اپلای کرده بوده . دوستانی که اطلاعی از این دانشگاه دارند(به هر شکلی ، توی تگزاس درس می خونند یا ...) اینجا ارزش رفتن داره یا کلا بیخیال بشم .
    اوی ویکی پدیا زده بود زیر مجموعه دانشگاه اصلی تگزاس ای ان ام هست درسته یعنی مدرک رو اونجا صادر میکنه ؟

مرسی
    دوست عزیز این جا شهرش فوق العاده کوچیک هست، درباره مدرک هم میتونی زنگ یا ایمیل بزنی دانشگاه بپرسی داستان چیه، اگه میتونی بدون فاند بری یه گزینه ای هست بالاخره ولی شهر بسیار کوچیک هست، about رو بخون

پیش فرض پاسخ : Texas A&M university-Kingsville

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    دوست عزیز این جا شهرش فوق العاده کوچیک هست، درباره مدرک هم میتونی زنگ یا ایمیل بزنی دانشگاه بپرسی داستان چیه، اگه میتونی بدون فاند بری یه گزینه ای هست بالاخره ولی شهر بسیار کوچیک هست، about رو بخون
    مرسی از پاسختون، شهر که به نظر کوچک هست حدودا 26 هزار نفر. یک استاد تشویق به اپلای کرده وگرنه به فکر اپلای واسه اینجا نمی افتادم، فکر کنم فاند هم احتمال داره که جور بشه. رنک دانشگاه چندان جالب نیست ، دانشگاهش هم شناخته شده نیست اصلا (کلا گویا نفر دومی هستم که داره واسه اپلای این دانشگاه اقدام میکنه!).
    *** Never Give Up ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)