صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: مشکل decline شدن کارتهای اعتباری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل decline شدن کارتهای اعتباری

من هم ایمل از دانشگاه واسم اومده که کارتم decline شده . کارتم visa بود و 250 دلاری . به صورت offline هم پرداخت کردم . به نظر شما چرا مشکل پیدا کرده . مطمئنم اطلاعات رو درست وارد کردم .

البته با همین کارت واسه 2 جا دیگه ام همزمان فرستادم ولی جوابی از اونا نیومده هنوز . گفتم شاید با این کارت های Virtual نشه چند جا فرستاد یا offline فرستاد . نمیدونم . لطفا راهنمایی کنین.
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineer

اگه از این کارتهای travel ez card استفاده می کنید خوبه بدونید که حدود 2 هفته میشه که دیگه این کارتها برای پرداخت اینترنتی از داخل ایران قابل استفاده نیست البته شرکت مربوطه میگه تا اطلاع ثانویه که من زیاد خوش بین نیستم . کارتون رو معطل این کارتها نکنید. من برای پرداخت اینترنتی به یک صرافی توی خیابون دولت رفتم که 20 دلار دستمزد گرفتن .

خوب شده واسشون دیگه . اطلاعات کامل کارت رو می گیرن بعد می گن Decline . مرچانتشون درست درمون باشه باید به راحتی بشه پرداخت کرد

با سلام
    دوست عزیز، یکی از فاکتورهایی که کارت‌ها موقع خرید Decline یا Rejected میشن، این هست که شما از پراکسی یا همون VPN استفاده میکنی، آی‌پی ولید یکی از فاکتورهای پرداخت موفق هست کما اینکه الان اکثر مرچنت‌ها یک موردی رو به کارت اضافه کردن که باید کارت شما 3D Secure رو پشتیبانی کنه.
    توصیه میکنم، برای پرداخت از طریق ریموت به کامپیوتری در خارج از کشور متصل بشید و کار پرداخت رو انجام بدید.
    با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط BS_UT_MS_SUT_EHSAN نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    [size=10pt]من فقط خواستم هشدار بدم که به بلای من دچار نشید. [/size]
    حدود 4 ماه پیش از سایت www.zps.ir یه کارت گرفتم که باهاش Felloship خودم رو Accept کنم و بتونم برای ویزا اقدام کنم. ولی متاسفانه این کارت کار نکرد. پشتیبانی این شرکت هم اینقدر افتضاحه که هنوز که هنوزه نتونستن کارت رو راه بندازن و فقط من رو سر کار می زارن که شما 3 روز دیگه امتحان کنین درست شده. خلاصه مواظب باشین کلاهی که سر من زفت سر شما نره.
    برای اینکه فکر نکنین الکی میگم لیست سایتهایی که امتحان کردم رو می نویسم.
    1.Polytechnic Institute of New York
    2. Boston University
    3. Carnegie Mellon University
    4. University of Colorado Boulder
    5. George Washington University
    6. University of Minnesota
    7. US News
    8. US department of State

راستی همه اینهارو با VPN از آمریکا check کردم باز هم کار نکرد.
    آخر سر هم چون 1 ماه و نیم از زمان پرداختم گذشته بود مجبور شدم از جای دیگری کارت بگیرم و کارم رو راه بندازم باز خدا پدر دانشگاه رو بیامرزه که قبول کردن Deposit رو دیر تر بدم.

Junior Member

برای پرداخت توسط کردیت کارت توسط خودتون باید چند مورد رو مد نظر داشته باشید
    اولی اینکه کارتتون مطمن باشید شارژ به اندازه کافی داشته باشد و کمتر از مقدار مد نظر نباشد
    بعد اینکه اگر کارت شما دلاری هست و پرداخت یورو چند درصد کارت معمولا نرخ تبدیل ارز کم میکند پس باز دقت کنید کارتتون به اندازه مقدار پرداختتون شارژ داشته باشه
    در کل کمی بیشتر در کارت شارژ داشته باشید
    و اینکه سعی کنید اگر خودتون پرداخت رو انجام میدید از سرور استفاده کنید یا نرم افزار تغییر ای پی مطمن و غیر عمومی.
    مورد بعدی اینکه بعضی سایتها فقط کردیت کارت قبول میکنند و prepaid card یا کارتهای دیگه قبول نمیکنند
    مورد بعدی که بالا هم اشاره کردند پشتیبانی کارت از 3d secure هست که 99 دصد کارتها در ایران صادر میشوند پشتیبانی نمیکنند اما بعضی کارتها هم هستند که پشتیباتی کنند.
    اگر سوالی داشتید میتونید پیغام خصوصی ارسال کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alex_mb2001ir نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    کسی میذونه چرا کارتهای اعتباری توی سایت دانشگاهها decline میشه. چی کار میشه کرد؟
    باسلام
    اگر کارتی رد شد، ابتدا مطمئن شوید که اطلاعات کارت را درست وارد کرده باشید، در زمان های مختلف چک کنید، چون ممکن است که سایت پذیرنده دچار مشکل شده باشند اگر باز هم جواب نداد این پیام را برای دانشگاه مدنظر ارسال کنید تا پاسخ دهند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)