صفحه 167 از 252 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام. آیا تقدیرنامه قبولی در دانشگاه امتیاز داره برای بورس؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان .. من به یه استادی در یکی از دانشگاه های استرالیا ایمیل زده بودم و ایشون گویا از رزومم خوشش اومده بود و گفتش که یه ریسرچ پروپوزال بنویسم و واسش بفرستم من نوشتم و .. .حالا هم جواب ایمیل داده که "پروپوزال شما رو چک کردم .. مناسبه واسه اپلای برای گروه ما و اینکه میتونی با این ایمیل من که تایید میکنه "خوشحال میشم من سوپروایزرت بشم "و ریسرچ پروپوزالت خودت رسمی اپلای کنی ...

حالا میخواستم بپرسم این پاسخ چه برداشتی میشه کرد مبنی بر پذیرش و همچنین فاند !؟؟!؟
    آیا به استاد بگم که فاند من چی میشه آیا اصلا فاندی دارم یا ؟!؟!
    راستی جوابی به استاد بدم یا بعد اپلای کردن بگم که این چنین کردم !؟
    مراحل اپلای واسه استرالیا با امریکا یا کانادا چه فرقایی داره !؟؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام دوستان .. من به یه استادی در یکی از دانشگاه های استرالیا ایمیل زده بودم و ایشون گویا از رزومم خوشش اومده بود و گفتش که یه ریسرچ پروپوزال بنویسم و واسش بفرستم من نوشتم و .. .حالا هم جواب ایمیل داده که "پروپوزال شما رو چک کردم .. مناسبه واسه اپلای برای گروه ما و اینکه میتونی با این ایمیل من که تایید میکنه "خوشحال میشم من سوپروایزرت بشم "و ریسرچ پروپوزالت خودت رسمی اپلای کنی ...

حالا میخواستم بپرسم این پاسخ چه برداشتی میشه کرد مبنی بر پذیرش و همچنین فاند !؟؟!؟
    آیا به استاد بگم که فاند من چی میشه آیا اصلا فاندی دارم یا ؟!؟!
    راستی جوابی به استاد بدم یا بعد اپلای کردن بگم که این چنین کردم !؟
    مراحل اپلای واسه استرالیا با امریکا یا کانادا چه فرقایی داره !؟؟
    سلام
    این که استاد اوکی رو بده یعنی تقریبا 99درصد شما پذیرش رو میگیری. مگر اینکه مورد توی پرونده ت باشه که شامل تحریم بشه.
    معمولا استادا فاندی ندارن. باید توی دور های اصلی اسکالرشیپ شرکت کنید و اگر جز نفرات برتر باشید بهتون اسکالرشیپ تعلق میگیره. بعضی از دانشگاها جدا باید بری فرمی رو پر کنی و بگی اسکالرشیپ میخوای بعضیا هم توی همون مراحل ادمیشن ازت میپرسن که دوست داری برای اسکالرشیپ بررسی بشی یا نه.
    شما بعد از اینکه توی سیستم اپلای کردی یه ایمیل به طرف بزن. معمولا 2ماه طول میکشه که جواب بیاد. ولی ممکنه بیشتر هم طول بکشه.
    استرالیا استادا راحت دانشجو میگیرن چون خودشون پول نمیدن. از قبل هم اصلا مشخص نیست که شما اسکالرشیپ میگیری یا نه. ولی کانادا و امریکا از اولش میشه سر فاند بحث کرد ولی باز هم از اولش صددرصد چیزی قطعی نیست.

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    سلام. آیا تقدیرنامه قبولی در دانشگاه امتیاز داره برای بورس؟
    سلام
    نه چندان که ادم روش حساب کنه. در مقایسه با معدل بالا، دانشگاه برتر و مقاله بیشتر هیچ امتیازی نداره. ولی هرچی گیرتون میاد بدید. فقط حواستون باشه شامل مسائل تحریمی نشه.

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Deutschlanddd نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخير...
    من كارداني كامپيوتر از دانشگاه آزاد با معدل ١٧ دارم
    زبان هم تافل قراره امتحان بدم احتمالا ٨٠ - ٩٠ ميشم.
    به نظرتون شانسي براي گرفتن پذيرش دارم با شرايطي كه همه هزينه هارو خودم پرداخت كنم.
    ممنون ميشم اگر اطلاعاتي داريد راهنماييم كنيد
    یعنی کارشناسی میخواید بخونید؟ خیلی هزینه ش میشه و در مقابل هزینه ش اونقدرها فکر نمیکنم به نفع ادم باشه. ولی به هرحال بله. پذیرش کارشناسی توی همه دانشگاه های جهان راحته. فقط کافیه درخواست بدید.

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : شهید چمران اهواز
    معدل کارشناسی : 17/63
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد و متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : علم و صنعت تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17.47
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : شناسایی و انتخاب مواد فلزی
    تعداد مقالات : 1 مقاله
    سابقه کار:ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: فعلا ندارم( اما آیلس بالای 6 میگیرم )

Junior Member

سلام .. ممنون از پاسختون .... فقط یه چنتا نکته .. این استادی که ایمیل زدم تو دانشگاه سیدنی خیلی گروه به اصطلاح خودمون شاخیه (فاند داشتن یا نداشتن ربطی به این نداره ؟ ) و دانشگاهشم رنکش از خیلی از دانشگاه هایی که توی کانادا یا امریکا هست و میخواستم اپلای کنم بالاتره ... الان در جواب ایمیل استاد ازش بپرسم که فاندی به من تعلق میگیره یا همون طور که گفتین استاد هیچی نقشی در فاند ندارن .. و نکته دیگه اینکه من واسه مستر میخواستم اپلای کنم ( که تو جواب ایمیل به من گفت بهتره واسه Mphil اقدام کنی که ریسرچ بیسه ) حالا شما از این Mphil اطلاع دارین دقیقا چیه ؟ یعنی فقط و فقطریسرچه و هیچ کورسی نخواهد بود ؟ و سوال آخر اینکه اگر بخوام واسه اسکولارشیپ اقدام کنم چه فاکتورهایی تاثیر داره؟ ( ایا نمره زبان خیلی موثره تافل منظورمه ؟!)

ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    این که استاد اوکی رو بده یعنی تقریبا 99درصد شما پذیرش رو میگیری. مگر اینکه مورد توی پرونده ت باشه که شامل تحریم بشه.
    معمولا استادا فاندی ندارن. باید توی دور های اصلی اسکالرشیپ شرکت کنید و اگر جز نفرات برتر باشید بهتون اسکالرشیپ تعلق میگیره. بعضی از دانشگاها جدا باید بری فرمی رو پر کنی و بگی اسکالرشیپ میخوای بعضیا هم توی همون مراحل ادمیشن ازت میپرسن که دوست داری برای اسکالرشیپ بررسی بشی یا نه.
    شما بعد از اینکه توی سیستم اپلای کردی یه ایمیل به طرف بزن. معمولا 2ماه طول میکشه که جواب بیاد. ولی ممکنه بیشتر هم طول بکشه.
    استرالیا استادا راحت دانشجو میگیرن چون خودشون پول نمیدن. از قبل هم اصلا مشخص نیست که شما اسکالرشیپ میگیری یا نه. ولی کانادا و امریکا از اولش میشه سر فاند بحث کرد ولی باز هم از اولش صددرصد چیزی قطعی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    سلام .. ممنون از پاسختون .... فقط یه چنتا نکته .. این استادی که ایمیل زدم تو دانشگاه سیدنی خیلی گروه به اصطلاح خودمون شاخیه (فاند داشتن یا نداشتن ربطی به این نداره ؟ ) و دانشگاهشم رنکش از خیلی از دانشگاه هایی که توی کانادا یا امریکا هست و میخواستم اپلای کنم بالاتره ... الان در جواب ایمیل استاد ازش بپرسم که فاندی به من تعلق میگیره یا همون طور که گفتین استاد هیچی نقشی در فاند ندارن .. و نکته دیگه اینکه من واسه مستر میخواستم اپلای کنم ( که تو جواب ایمیل به من گفت بهتره واسه Mphil اقدام کنی که ریسرچ بیسه ) حالا شما از این Mphil اطلاع دارین دقیقا چیه ؟ یعنی فقط و فقطریسرچه و هیچ کورسی نخواهد بود ؟ و سوال آخر اینکه اگر بخوام واسه اسکولارشیپ اقدام کنم چه فاکتورهایی تاثیر داره؟ ( ایا نمره زبان خیلی موثره تافل منظورمه ؟!)

ممنون از پاسختون
    سلام. می تونید از استاد بپرسید که فاندی خودش داره اما معمولا ندارن و باید برای فاند های دولتی اقدام کنید که البته برای ارشد کار خیلی سخت تری نسبت به دکتری.
    استرالیا با آمریکا تا حدی متفاوته. تا جایی که من میدونم مواردی که در بورسیه تاثیر داره معدل، و مقالات و دانشگاه قبلی شما (معادل first class honor). برای استرالیا برای گرفتن بورسیه حتما احتیاج به مقاله دارید. حداقل نمره زبان رو باید داشته باشید که برای رشته های مهندسی عموما 6.5 و نمره بالاتر در شرایط یکسان بین متقاضیا ممکنه تاثیر مثبت داشته باشه اما جز موارد اصلی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی، دانشگاه لرستان

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

دانشگاه دکتری حرفه ای: لرستان
    معدل دکتری حرفه ای: 18.50
    رشته تحصیلی دکتری حرفه ای: دامپزشکی
    تعداد مقالات : 2 مقاله ISI اولی اسم اول با ایمپکت 0.7 و دومی اسم دوم با ایمپکت 1، دوتا هم کنگره
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه ی یک فصل از کتاب تکست دامپزشکی، ترجمه ی یک کتاب فیزیولوژی پزشکی به همراه دانشجوی دکتری تخصص فیزیولوژی، و ترجمه ی یک کتاب handbook درباره ی بیماری سیاه زخم (تقریبا مرتبط با رشته)
    نمره زبان انگلیسی: IELS 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ملبورن و سیدنی، دکتری تخصص دام کوچک، دکتری تخصص جراحی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند، فاند شهریه

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

این مشخصات جزئیات یکی از بچه هاست که ممنون میشم نظرتونو بفرمایید:

دانشگاه کارشناسی : سراسری نوشیروانی
    معدل کارشناسی : 12.9
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک- سیالات
    دانشگاه کارشناسی ارشد : امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد : 15.8
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مکانیک- تبدیل انرژی
    تعداد مقالات : 1 isi الزویر نفر اول با ایمپکت 2 ، 1 isi اشپرینگر نفر سوم با ایمپکت 1 ، دو کنفرانس آمریکا (ASME) نفر دوم و سوم.
    سابقه کار: 1 سال سابقه تدریس
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: هرجا که بشه فاند گرفت
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

با این معدل ها اساسن امکان گرفتن فاند از استرالیا هست؟ اگه تعداد مقالات بیشتر بشه (مثلن 8 تا isi با ایمپکت بالای 2) چطور.. میشه شانسی متصور بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)