صفحه 192 از 252 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

1- کارشناسی: مهندسی کشاورزی/ خاکشناسی/ رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: مهندسی کشاورزی / فیزیک و حفاظت خاک/ صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- نمره زبان ایلتس رو در بهار 97 خواهم گرفت (بالای 6.5).
    4- 2 مقاله ISI چاپ شده در Springer و Elsevier با ایمپکت های 1.7 و 2.5 و همچنین 2 مقاله سابمیت شده در Elsevier با ایمپکت های 4 و 3.6.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی چاپ شده.
    6- 2 مقاله در کنفرانس­های بین المللی.
    7- 1 مقاله همایشی و در نهایت 2 مقاله کنگره ای.
    8- در تمامی مقالات بعنوان نویسنده اول هستم.
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه.
    10- اولیت های تحصیل به ترتیب در کاندا و استرالیا
    با توجه به رزومه شانس پذیرش من در دانشگاه های کاندا و استرالیا و همچنین دانشگاه های سطح اول این دو کشور به چه صورتی است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

1- کارشناسی: مهندسی کشاورزی/ خاکشناسی/ رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: مهندسی کشاورزی / فیزیک و حفاظت خاک/ صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- نمره زبان ایلتس رو در بهار 97 خواهم گرفت (بالای 6.5).
    4- 2 مقاله ISI چاپ شده در Springer و Elsevier با ایمپکت های 1.7 و 2.5 و همچنین 2 مقاله سابمیت شده در Elsevier با ایمپکت های 4 و 3.6.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی چاپ شده.
    6- 2 مقاله در کنفرانس­های بین المللی.
    7- 1 مقاله همایشی و در نهایت 2 مقاله کنگره ای.
    8- در تمامی مقالات بعنوان نویسنده اول هستم.
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه.
    10- اولیت های تحصیل به ترتیب در کاندا و استرالیا
    با توجه به رزومه شانس پذیرش من در دانشگاه های کاندا و استرالیا و همچنین دانشگاه های سطح اول این دو کشور به چه صورتی است

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_JT نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 13/5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شیمی

دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-

تعداد مقالات : یک مقاله ی کنفرانسی در حوزه ی انرژی خورشیدی

سابقه کار: یک سال سابقه ی کار در بخش مدیریت شرکت حاضر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :ترجمه ی یک کتاب در زمینه ی انرژی خورشیدی تا پایان سال با همکاری دانشیار دانشگاه تهران در حوزه ی انرژی خورشیدی

نمره زبان انگلیسی: هنوز آزمون نداده ام ولی برنامه ی 6/5 - 7

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای دو رشته میخواستم بدونم یکی انرژی تجدیدپذیر در مقطع ارشد ، دوم هم رشته ی MBA در یکی از بیزینس اسکول های دانشگاه های استرالیا

اسکلارشیپ مد نظرتون :
    بهترین شرایط ممکن چون تا حدودی از نظر مالی محدودیت دارم

توضیحات : من با خانمم شرکتی رو تاسیس کردیم که در حوزه ی انرژی تجدید پذیر و ممیزی انرژی فعالیت داره و شرکت ما عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران هستش ، همسر من هم مهندسی صنایع از دانشگاه تهران با معدل 15/80 داره ، تو دوران دانشجویی هم نشریه ی علمی دانشجویی رو سردبیر بودم و رتبه ی یک کشوری هم با این نشریه دارم ، فارغ التحصیل های مهندسی دانشگاه تهران هم ویزای 476 رو داریم میخوام بدونم با این شرایط میتونیم امید داشته باشیم که پارشیال یا در حالت خوشبینانه فول فاند رو در هر کدوم از رشته ایی که گفتم با اولیت MBA داشته باشم یا نه ؟!
    چون بیشتر هزینه ها باعث ترس شده که مستقیم از ویزای 476 استفاده نمیکنیم برای اینکه بتونیم پذیرشی داشته باشیم تا شرایطمون رو بهتر کنه .

اگر اطلاعاتی یا تجربه ای دارید که میتونه کمک کنه لطفا بگید . ممنون
    سلام دوست خوب
    واقع بینانه شما فقط امکان پذیرش گرفتن از دانشگاه های غیر گروه هشت را دارید ولی شهریه سنگین و هزینه زندگی بالا با توجه به داشتن همسر را هم باید در نظر بگیرید
    من جای شما بودم یا تحصیل در مقطع فوق در ایران ولی با معدل بالا تمام کردن و یا ادامه تحصیل فوق لیسانس در یکی از دانشگاه های رایگان اروپا را مد نظر قرار می دادم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :پیام نور
    معدل کارشناسی :15.0
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:زیست شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علوم تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی ارشد :16.93 معدل 25 واحد آخر 18.48
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک
    تعداد مقالات :4 تا مقاله ISI تو ژورال های الزیویر با ایمپکت های2.8 ( اسم اول و مستخرج از پایان نامه ) و 2.7 و2 تای دیگه تو ژورنال springer با ایمپکت 0.6 و یک مقاله داخلی تو ژورنال علوم پزشکی اورمیه ( اسم اول). (همه مقاله هام چاپ شدن)و 3 تا کنگره بین المللی (پوستر) و یک پروپوزال در مورد درمان سرطان نوشتم که به روز و ناول هست در ضمن کارهای ارشدم هم درمان سرطان بود
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: اذر ماه امتحان میدم انشالله 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری پاییز یا بهمن سال بعد. دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فو ل فاند
    ویرایش توسط poonehchb : September 27th, 2017 در ساعت 11:39 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineer

سپاس از پاسخ شما ، یعنی حتی با داشتن سابقه ی کاری شانس پذیرش از بیزینس اسکول های دانشگاه های استرالیا رو هم ندارم ، چون در سایت این دانشگاه ها پذیرش را همراه با اسکالرشیپ عنوان کردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوست خوب
    واقع بینانه شما فقط امکان پذیرش گرفتن از دانشگاه های غیر گروه هشت را دارید ولی شهریه سنگین و هزینه زندگی بالا با توجه به داشتن همسر را هم باید در نظر بگیرید
    من جای شما بودم یا تحصیل در مقطع فوق در ایران ولی با معدل بالا تمام کردن و یا ادامه تحصیل فوق لیسانس در یکی از دانشگاه های رایگان اروپا را مد نظر قرار می دادم

- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی مکانیک جامدات -دانشگاه صنعتی شاهرود-15.94

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی- صعنتی شاهرود-16.64(با پروژه)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز نگرفتم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله isi از springer با ایمپکت 1.1
    یک مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه آزاد اراک که jsc هست
    یک مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه ازاد خمینی شهر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترای مکانیک - برحسب اولویت سنگاپور- اروپا- استرالیا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    نظر خاصی ندارم

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    شاگرد ممتاز دوره لیسانس بوده ام لذا بدون کنکور وارد ارشد شدم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    ترجیحا full fund و یا حداقل partial fund
    11-ملبورن .سيدني ،آدلايد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

باسلام
    ممنون ميشم شرايطم رو براي پذيرش با فاند و بدون فاند بررسي كنيد.
    كارشناسي: مديريت صنعتي/ دانشگاه غيرانتفاعي ارشاد دماوند/ معدل ١٧.٢٢
    كارشناسي ارشد: مديريت صنعتي- توليد/ دانشگاه علوم و تحقيقات/ معدل ١٧.١٨
    سابقه كار ٤ سال مرتبط
    زبان درحد آيلتس ٦.٥
    ١ مقاله در كنفرانس داخلي
    كشور مورد نظرم استراليا/ آلمان

Junior Member

سلام

بشرط داشتن مینیمم زبان شانس متوسطی خواهید داشت. برای دانشگاه های مقاله محور اپلای کنید شانس خواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط poonehchb نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :پیام نور
    معدل کارشناسی :15.0
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:زیست شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علوم تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی ارشد :16.93 معدل 25 واحد آخر 18.48
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک
    تعداد مقالات :4 تا مقاله ISI تو ژورال های الزیویر با ایمپکت های2.8 ( اسم اول و مستخرج از پایان نامه ) و 2.7 و2 تای دیگه تو ژورنال springer با ایمپکت 0.6 و یک مقاله داخلی تو ژورنال علوم پزشکی اورمیه ( اسم اول). (همه مقاله هام چاپ شدن)و 3 تا کنگره بین المللی (پوستر) و یک پروپوزال در مورد درمان سرطان نوشتم که به روز و ناول هست در ضمن کارهای ارشدم هم درمان سرطان بود
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: اذر ماه امتحان میدم انشالله 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری پاییز یا بهمن سال بعد. دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فو ل فاند

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط monamin نمایش پست ها
    باسلام
    ممنون ميشم شرايطم رو براي پذيرش با فاند و بدون فاند بررسي كنيد.
    كارشناسي: مديريت صنعتي/ دانشگاه غيرانتفاعي ارشاد دماوند/ معدل ١٧.٢٢
    كارشناسي ارشد: مديريت صنعتي- توليد/ دانشگاه علوم و تحقيقات/ معدل ١٧.١٨
    سابقه كار ٤ سال مرتبط
    زبان درحد آيلتس ٦.٥
    ١ مقاله در كنفرانس داخلي
    كشور مورد نظرم استراليا/ آلمان
    فکر میکنم برای UNSW اگه کاری به نام دانشگاه شما نداشته باشن -ازونجا که معدل محور هست- شانس دارید. برای بقیه دانشگاه های استرالیا هم شانس دارید ولی بنظرم کمه. اگه یکی دو مقاله isi بدید شانستون خیلی زیاد میشه.. رشته تون هم که مقاله خورش خوبه.. میشه راحت مقاله داد و اگه برای سال بعد قصد اپلای دارید به اندازه کافی فرصت برای نوشتن هست..

- مقالات کنفرانسی داخلی (/بین المللی) و بطور کلی اونایی که peer-reviewed نیستن میشه گفت در فرآیند ارزیابی تاثیری ندارن..
    - زبان هم دقت کنید بعضی از دانشگاه های g8 در رشته های مدیریت و بیزینس نمره 7 (با ایچ بند حداقل 6.5) میخواد..
    - اینا که گفته شد برای پذیرش همراه با فاند هست..

موفق باشید..

Junior Member

سلام
    من با یه استاد از دانشگاه ملبورن مصاحبه کردم. بهم اوکی رو داد و گفت تنها مشکلت ممکن فاندت باشه و سعی کن مقالات تحت داوریت زودتر به نتیجه برسن. البته تو زمان مصاحبه من یه مقاله ISI با IP 1.5 و یه مقاله کنفراسی IEEE داشتم. الان هم دارم فرم ها رو پر میکنم. من یه خورده نگران خود استاد هستم و نیاز به مشورت دارم. اگه کسی از دوستان هست که تو دپارتمان Florey باشه لطفاْ پیام بده تا با هم صحبت کنیم.
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)