صفحه 217 از 252 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_space نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط hamed_space
    با سلام خدمت دوستان عزیز من دارای معدل کارشناسی 15.5 و ارشد هم 15 میباشم در رشته کشاوزی می باشم ایا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا را دارم ممنون

سلام
    دانشگاه های غیر گروه هشت بله و حتما می دانید شانس بورس شدن تقریبا محالهست برای این معدلها

سلام خیلی ولی ایا به هیچ وجه امکان گرفتن بورس از دانشگاههای استرالیا برای من وجود ندارد و با توجه به تجربه جنابعالی من برای گرفتن بورس چه کار باید بکنم و اگر هزینه سال اول را خودم بدم امکان بورس شدنم در سال بعد هست و کلا اگر شما به جای من بودید برای گرفتن بورس چه کار میکردید و چه راهنمایی برای من میکردید و اگر امکان داشته باشه دانشگاههای گروه هشت چیه در این موردم منو راهنمایی بفرمایید باز هم شرمنده با تشکر

سلام
    من معدل ارشدم حدود ۱۷بود ولی لیسانسم مثل شمابود من اخر سر اروپا را انتخاب کردم که هم دانشگاه رایگان وجود داشت و هم مستر دوم خوندم و بعد دکتری فاند خوبی گرفتم
    پیشنهاد من هم به شما همین هست البته هرجور خودتان هم فکر می کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahjoob1361 نمایش پست ها
    با سلام
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 14.62
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی آب
    دانشگاه کارشناسی ارشد(1) : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد(1) : 15.37
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (1) : مهندسی منابع آب

دانشگاه کارشناسی ارشد(2) : تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد(2) \: 17.63
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد (2) : مدیریت بازرگانی (بازاریابی بین الملل)
    در حال حاضر داشجوی سال 3 دکترا هستم :
    دانشگاه دکترا : تربیت مدرس
    معدل دکترا :18
    رشته تحصیلی در مقطع دکترا : مدیریت بازرگانی (بازاریابی)

تعداد مقالات :5 مقاله در زمینه مدیریت (مجلات معتبر ولی isi نیست) / 1 مقاله isi و 7 مقاله کنفرانسی در زمینه مهندسی
    افتخارت علمی : رتبه 2 کنکور ارشد مهندسی آب / رتبه 3 دانش اموختگی در ارشد مدیریت / رتبه 1 ورودی دکتری بازاریابی
    سابقه کار: بطور رسمی با سابقه بیمه 10 سال مهندسی و 3 سال بازاریابی
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: فعلا ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه های گروه 8 ، مقطع دکترا با گرایش بازاریابی
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فان
    دوست خوب
    شما اطلاع دارید برای دکتری مدیریت رشته لیسانس شما بسیار مهمتر از فوق لیسانس هست؟ بنظر من اگه دکتری مدیریت مد نظر دارید با مدارک لیسانس و فوق لیسانستون کووالیفاید نخواهید شد
    منم همین مشکل را داشتم و اخر سر مستر دوم خوندم و الان دکتری با فاند دارم می خونم
    در مورد شما پیشنهاد من این است دکتری در ایران را با معدل و رزومه خوب تموم کنید بعد برای پست داک اپلای کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام. من یه سوالی داشتم امیدوارم تاپیک مناسبیو انتخاب کرده باشم واسه سوالم. من قصدم رفتن به استرالیا با اسکولارشیپه اما خو یه سری مسائلی هستن که فعلا رفتن منو به تاخیر میندازن که مهمترین اونها مدرک ایلتسم هست و اینکه چون واسه اسکولارشیپ میخوام اقدام کنم میخوام تلاشمو بکنم و رزومه ی خوبی تو این مدتی که دارم مدرک زبانمو میگیرم درست کنم که حتما اسکولارشیپ بتونم بگیرم. ولی خو با مشاور صحبت کردم و اون پیشنهاد داد امسال در کنار کارایی که میکنم کنکور ارشد ایران رو هم جا بدم و واسه ارشد توی یه دانشگاه ازاد (بخاطر اینکه نمیخوام وقت زیادی صرف کنکور ارشد بکنم) مقطع ارشد اقدام کنم. خو اول اینکه من برنامم این نبوده که بعلاوه ی این مدت تا مهر که برم واسه ارشد ۲ سال اضافه تر هم بمونم و مدرک ارشد بگیرم و برنامم واسه مهر ۹۹ بود اما خو مشاور میگه تعداد اسکولارشیپای ارشد کمتر هستن و تو میتونی همونجوری که برنامه داشتی واسه مهر سال ۹۹ اقدام کنی اپلای کنی و اگه نتونستی بورس اخذ کنی سال بعدش برای دکترا اپلای کنی . خو یجورایی حرفش منطقی به نظر میاد اما دوتا سوال داشتم. اول اینکه اصن اینکه وقتی در حین تحصیل ارشد هستی میتونی اپلای کنی واسه ارشد ؟ و اینکه حالا فرضا من نتونستم واسه ارشد اپلای کنم و واسه دکترا بخوام فاند یا اسکولارشیپ بگیرم، اصن مدرک ارشد ازاد ارزشی داره که بتونم روش حساب کنم؟ و اینکه من رشتم معماریه خو یکم با بقیه رشته ها توی اپلای بخاطر پروتوفیلیو داشتن فرق میکنه. واقعا گیج شدم و نیاز به راهنمایی دارم. ممنون میشم کمکم کنید.
    و یه مسئله ی دیگه اینکه بخاطر رشتم خیلی ها بهم توصیه میکنن تا میتونی واسه ارشد از ایران برو چون معماری واسه دکترا تحقیقاتی میشه و شغل و اینده ی کمتری داره. بازم ممنون واقعا اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :
    آزاد تهران
    معدل کارشناسی :
    17/52
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:
    عمران-عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :
    تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد :
    15/40
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    سازه هیدرولیکی
    تعداد مقالات :
    2 علمی پژوهشی-1(isi) در soil dynamic
    سابقه کار:
    خیر
    سابقه دریافت بورس :
    خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    خیر
    نمره زبان انگلیسی:
    97
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:
    رشته خودم- دانشگاه خاصی مدنظر ندارم فاند مهمه که فول باشه
    اسکلارشیپ مد نظرتون :
    فول فاند

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    دانشگاه کارشناسی : تبریز
    معدل کارشناسی :18.88
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :تبریز
    معدل کارشناسی ارشد :18.42
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :سازه
    تعداد مقالات : 1 مقاله کنفرانس و 1 مقاله تحت داوری
    سابقه کار: کاراموزی دارم فقط بدون بیمه- 1 سال
    سابقه دریافت بورس :---
    تالیف و یا ترجمه کتاب :---
    نمره زبان انگلیسی: 7 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری سازه یا زلزله- دانشگاه های رنک کمتر از 250 یا 300
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

سلام دوستان من با رزومه زیر شانس بورسیه برای مقطع دکتری کامپیوتر در کدوم دانشگاه ها رو دارم. ممنونم
    کارشناسی: دانشگاه آزاد معدل 18.31
    ارشد : دانشگاه آزاد معدل 16.89
    مدرک زبان : آیلتس 6.5
    مقالات: 6 مقاله isi q1 ,q2 و 3 تا مقاله بین المللی

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. متاسفانه به دلیل مشکلاتم این ترم نتونستم برای استرالیا اقدام کنم برای پذیرش و گرفتن فاند. بعضی از بچه ها میگن فقط همین ترم به متقاضیان فاند تعلق میگیره.
    آیا این درسته؟نگرانم کرده
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. متاسفانه به دلیل مشکلاتم این ترم نتونستم برای استرالیا اقدام کنم برای پذیرش و گرفتن فاند. بعضی از بچه ها میگن فقط همین ترم به متقاضیان فاند تعلق میگیره.
    آیا این درسته؟نگرانم کرده
    ممنون
    تو استرالیا از نظر پذیرش که تقریبا هیچ محدودیت زمانی وجود نداره، ولی در رابطه با فاند، عمده ی دانشگاه های استرالیا تو طول سال چندین ددلاین مختلف برای فاند دارند. مثلا ملبورن 5 تا ددلاین داره که 3 تاش پشت سر هم و مرتبط با الان ها هست که تقریبا دیگه نمی رسید. ولی شانس کمتر برای 2 تا ددلاین دیگه هم هست. دانشگاه مدنظرتون رو بگردید ببینید ددلاینهای اسکالرشیپش چه تاریخ هایی هست.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

دانشگاه کارشناسی :سراسری سمنان
    معدل کارشناسی : 13.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :سراسری سمنان
    معدل کارشناسی ارشد :16.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی عمران
    تعداد مقالات : 1 مقاله ISI و 3 مقاله (امریکایی، بلژیکی، انگلیسی) غیر ISI، و 4 مقاله کنفرانس بین المللی به زبان انگلیسی
    سابقه کار: 2 سال سپاه (بصورت قراردادی با بیمه تامین اجتماعی و تمام وقت)، 7 سال پاره وقت در دو شرکت مخابراتی و عمرانی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه در دست چاپ
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ساوث استرالیا، سادرن کوئینزلند، تاسمانیا، ویکتوریا، سادرن کراس-------رشته دکترا عمران ژئوتکنیک
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شمابا این رزومه چرا پست داک اغدام نمی کنید؟ بنظر من درصورت یافتن گروه تحقیقاتی مرتبط با سیستم های مخابراتی شانس بالایی دارید حتی پیشنهاد می کنم دانشگاه های فنلاند نظیر التو را هم مد نظر قرار دهید
    در فنلاند شرکتهای مخابراتی و پروزه های مربوطه زیاد هست خصوصا در حال حاظر که نوکیا در حال ریکاوری هست

از یه طرف انصراف تصمیم فوق‌العاده سختیه و از طرف دیگه صحبت‌هایی که دور و بر هست حاکی ازینه که با دکتری ایران (مگر رزومهٔ خیلی خوب) نمیشه به پست‌داک توی سطوح بالا فکر کرد. کلا جریان از دانشگاه‌های بهتر به سمت پائین‌تر هست و برعکس این جریان سخت هست. این باوری هست که داشتم حالا شما ایدهٔ متفاوتی دارید که برام جالب بود.

اما ازون گذشته من روزمهٔ خودم رو چیز شاخصی نمیدونم بخصوص اینکه توجه کنید موضوعی که ازش مقاله دارم و مربوط به ارشدم هست الان بکل منسوخه. در ضمن توی زمینه‌های پردازشی و کامپیوتری کار میکنم تا مخابرات و شبکه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)