نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تحصیل در دانشگاه باند و مسائل مرتبط (Bond University Australia)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

پیش فرض تحصیل در دانشگاه باند و مسائل مرتبط (Bond University Australia)

سلام دوستان

من برای این دانشگاه اپلای کردم و متوجه شدم از دانشگاه های 5 ستاره استرالیا هست ولی توی اپلای ابراد کسی خیلی بهش نپرداخته. کسی هست که اونجا اپلای کرده یا در حال تحصیل باشه تو این دانشگاه؟

http://www.topuniversities.com/unive...university#wur
    ویرایش توسط ghanbaripour : January 9th, 2017 در ساعت 06:24 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه باند و مسائل مرتبط (Bond University Australia)

دانشگاه باند، اولین دانشگاه خصوصی استرالیا می باشد که در سال ۱۹۸۷ تأسیس گردیده و در روبینا، گلد کوست ایالت کوئینزلند استرالیا واقع شده است. خصوصی بودن این دانشگاه باعث ایجاد تفاوت هایی در ساختار آن با دانشگاه های دولتی شده است به طوری که رشته های تحصیلی در این مرکز علمی به صورت ۳ ترم تحصیلی در سال ارائه می شوند. به عبارت دیگر، دانشگاه هر سال در ماه های ژانویه، می و سپتامبر دانشجویان جدید را جذب می نماید و این در حالیست که برنامه ریزی دانشگاه به گونه ای می باشد که حجم برنامه درسی دانشجویان زیاد نگردد. پردیس این دانشگاه توسط داریل جکسون و با تأثیر از معماری های رابین گیبسون، معمار اهل کوئینزلند، طراحی و ساخته شده است.دانشگاه باند با تأکید و اهمیت بسیار بر ضرورت مطالعه و تحقیق، مؤسسات تحقیقاتی متعددی را در شاخه های تحقیقات کاربردی در آموزش و پرورش، تحقیقات انفورماتیک در سلامت و بهداشت، تحقیقات حقوق، تحقیقات ورزش و تربیت بدنی و نیز تحقیقات بهداشت جامعه در اختیار دارد. این مرکز علمی امکانات رفاهی و تفریحی ورزشی متعددی شامل بیش از ۷۰ کلوپ ورزشی، یکی از بهترین مراکز بدنسازی ایالت کوئینزلند، کافی شاپ، رستوران و بسیاری خدمات خاص حمایتی دانشجویان داخلی و بین المللی رادر اختیار ایشان قرار می دهد.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه باند و مسائل مرتبط (Bond University Australia)

سلام دوستان کسی می دونه این دانشگاه برای دکترا با بورس روی معدل لیسانس حساس هست یا خیر؟
    اگه اطلاعات بیشتری دارید ممنون میشم در اختیار من هم قرار بدید
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)