نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: راهنمایی جهت تعیین مناسبترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به توانایی و رزومه افراد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Food technology

پیش فرض راهنمایی جهت تعیین مناسبترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به توانایی و رزومه افراد

خیلی از افردای که به اینجا مراجعه میکنند ، روش خاصی مهاجرت رو دنبال میکنند، اما هستن کسانی ک تو انتخاب روش مهاجرت دچار سردرگمی هستن ، فکر کنم افراد بتونن در نقش مشاور اینجا هم کمک کنند .

Junior Member trojan99 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی جهت تعیین مناسبترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به توانایی و رزومه ا

با سلام اين به نظر تاپيك خيلي خوبيه ولي متاسفانه نميدونم چرا شركت كننده نداره دقيقا اين بكي از سوالات من هم هست لطفا افراد با تجربه شركت كنند

پیش فرض پاسخ : راهنمایی جهت تعیین مناسبترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به توانایی و رزومه ا

دوستان خواهشا توی این تاپیک شرکت کنید.سوال خوبیه.

Junior Member

با سلام
    من برای مستر معماری دانشگاه میلان پذیرش گرفتم و آیلتس 6آکادمیک دارم . سابقه کار 3سال -سن 27 و اقوامی هم در کانادا ندارم .
    میخواستم تو این مدت 6 ماه قبل رفتن آیلتس بالاتر بگیرم .
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید از چه روشی باید اقدام کنم و چه آیلتس و یا مدرک دیگه ای لازم دارم
    و همین طورآیا میتونم از سفارت ایتالیا اقدام کنم تا در مدت تحصیل پروندم در جریان باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)