صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 1112131415161718192021
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 209 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام دوستان، من میخوام برای پلی تکنیک میلان اقدام کنم ولی از اونجایی که هنوز فارغ التحصیل نشدم از دانشگاه ریز نمرات فارسی ولی با مهر رو گرفتم. برای آپلود توی سایت دانشگاه باید بدم مترجم رسمی یا اینکه خودم ترجمه کنم و توی یه پی دی اف با اسکن ریز نمره ها برای دانشگاه ارسال کنم؟

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط salehebr نمایش پست ها
    سلام دوستان، من میخوام برای پلی تکنیک میلان اقدام کنم ولی از اونجایی که هنوز فارغ التحصیل نشدم از دانشگاه ریز نمرات فارسی ولی با مهر رو گرفتم. برای آپلود توی سایت دانشگاه باید بدم مترجم رسمی یا اینکه خودم ترجمه کنم و توی یه پی دی اف با اسکن ریز نمره ها برای دانشگاه ارسال کنم؟
    سلام. باید توسط دارالترجمه مدارک ترجمه و اسکن کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

سلام دوستان.
    دو تا سوال داشتم.آیا مدارکی که سال قبل و بعضیهاش دو سال قبل ترجمه شده اند مورد تاییدشون هست؟
    آیا ریکامی که واسه اپلای سال قبل با تاریخ سال قبل نوشته شده قابل ارسال هست؟

از امروز ثبت نام کال دوم ترم اول شروع شده . مراحل ثبت نام رو تا آخر رفتم و تایید شد ولی رسید اپلیکیشن نیامد. چکار باید بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    از امروز ثبت نام کال دوم ترم اول شروع شده . مراحل ثبت نام رو تا آخر رفتم و تایید شد ولی رسید اپلیکیشن نیامد. چکار باید بکنم؟
    برای دانشگاه پیام فرستادم این جوابو دادن :
    you don't need to pos your docuemnts. In order to consider your application you have to pay the application fee of 50€.
    regards,
    Simona
    International Admissions Office

یعنی واقعا نیاز به پست کردن مدارک نیست؟ فقط اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم؟ به خاطر کرونا هست؟

Junior Member

سلام
    من نمیدونم این دانشگاه روندش چجوریه ولی من به اشتباه برای ترم دوم اپلای کردم، ۳ روزه وقت مصاحبه گرفتم و فقط می گفت بیا! ازش پرسیدم فاند دارید گفت قبل دسامبر دادیم همرو! منم دیدم که فاند استانیم نمی تونم بگیرم برای ترم ۲ بعد چند روز که ایمیل زد تصمیمت چی شد، گفتم نمیام
    فقط مثل اینکه پول بخوای بدی سریع پذیرش میدن

Junior Member

سلام اگه مدرک زبان بعد ار ددلاین 15 اپریل بهشون بدیم پذیررشمونو لغو میکنن؟چون نوشته ددلاین بورسیه مریت بیس و ما ار دی اس یو بیورسه تقاضا میکنیم اگه کسی از این موضع اطلاعی داره ممنون میشم راهتمایی کنه

سلام دوستان من تمام صفحه ها این بخش و خوندم ولی چند تا سوال دارم اگه کسی جواب بده ممنون میشم اول از همه academic transcript که از دانشگاه گرفتم ترم ها رو جدا نزده و به صورت لیست وار نوشته این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    cumulatgive gpa رو در موردش نمی دونم و سوال آخر course description رو از فروم های این سایت دانلود کنم کافیه ؟ مهری یا امضایی نمی خواد؟

Junior Member

سلام
    در فرآیند اپلای برای این دانشگاه گزینه cumulative gpa statement وجود دارد.
    میشه راهنمایی کنید این چی هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)