صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh_da نمایش پست ها
    دوستان من بعد از ساختن اکانت این مرحله رو پیدا نمیکنم
    CLICK ON “APPLY TO A LAUREA MAGISTRALE (EQUIVALENT TO A MASTER OF SCIENCE) PROGRAMME (ONLY FOR INTERNATIONAL AND ITALIAN CANDIDATES GRADUATED ABROAD)
    که کلیک کنم و بقیه مدارکو اپلود کنم.
    چکار باید بکنم؟ممنون
    قربانت.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2405979
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ناپیوسته معماری تو دانشگاه آزاد خوندم معدل کاردانی 19.28 معدل کارشناسیم 19.26 بود با تافل 75(اکسپایر شده) که تو فروم "شانس پذیرش..." پاسخ دادن که پذیرشم حتمی هست من چند تا سوال داشتم:
    _ من الان SOP و پرتفولیوی خیلی خوبی در دستم ندارم و اینکه مدرک زبانم هم آماده نیست, از اونجایی که الان اپلیکشن آنلاین برا فوریه 2018 و سپتامبر 2017 برا دانشگاه میلان باز هست, بهتره که تو این مدت کوتاه همه مدارک رو با کیفیت پایین آماده کنم اقدام کنم یا برا بالا بردن شانس گرفتن فاند بهتره که منتظر بمونم برا ترم اول سال بعد؟ یعنی کیفیت پرتفولیو و انگیزه نامه برا دانشگاه های ایتالیا در پروسه ی پذیرش چقدر مهمه یا معدل من فاکتور چشم گیر تری میتونه باشه؟
    _ من کارشناسی ناپیوسته دارم این مشکل ساز نمیشه؟ باید مدارک کاردانی و کارشناسیمو هم زمان آپلود کنم یا فقط کارشناسی رو بذارم؟
    _ اگر الان اقدام کنم و پذیرش بدون فاند بگیرم و نرم , امکانش هست که برا ترم بعدی هم اقدام کنم؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط katayn نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ناپیوسته معماری تو دانشگاه آزاد خوندم معدل کاردانی 19.28 معدل کارشناسیم 19.26 بود با تافل 75(اکسپایر شده) که تو فروم "شانس پذیرش..." پاسخ دادن که پذیرشم حتمی هست من چند تا سوال داشتم:
    _ من الان SOP و پرتفولیوی خیلی خوبی در دستم ندارم و اینکه مدرک زبانم هم آماده نیست, از اونجایی که الان اپلیکشن آنلاین برا فوریه 2018 و سپتامبر 2017 برا دانشگاه میلان باز هست, بهتره که تو این مدت کوتاه همه مدارک رو با کیفیت پایین آماده کنم اقدام کنم یا برا بالا بردن شانس گرفتن فاند بهتره که منتظر بمونم برا ترم اول سال بعد؟ یعنی کیفیت پرتفولیو و انگیزه نامه برا دانشگاه های ایتالیا در پروسه ی پذیرش چقدر مهمه یا معدل من فاکتور چشم گیر تری میتونه باشه؟
    _ من کارشناسی ناپیوسته دارم این مشکل ساز نمیشه؟ باید مدارک کاردانی و کارشناسیمو هم زمان آپلود کنم یا فقط کارشناسی رو بذارم؟
    _ اگر الان اقدام کنم و پذیرش بدون فاند بگیرم و نرم , امکانش هست که برا ترم بعدی هم اقدام کنم؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    قربانت.
    شما معدلتون خیلی خوبه و ضعف های دیگه اگه داشته باشید با اون کاور میشه. ولی کلا sop و بخصوص پرتفولیو برا رشته ایی مثل معماری در پذیرش تاثیر زیادی داره. برا ترم 2 باز فاند تخصیص میدن ولی تعدادش نسبت به ترم 1 کمتر هست. کلا ترم دو پذیرش گرفتن و رفتن زیاد توصیه نمیشه.
    نه مشکلی نیست. فقط کارشناسیتون مورد ارزیابی قرار میگیره و با کاردانیتون کاری ندارن. حالا اگه دوست دارید که اونم آپلود کنید.
    پذیرشتون رزرو نمیمونه ولی بله میتونید دومرتبه اقدام کنید.
    البته الان شما فقط مشکلتون به قول خودتون sop یا پرتفولیو نیست. شما باید زبان رو هم حداقل نمره 78 تافل یا 6 آیلتس رو تا تاریخ 10 اکتبر به دانشگاه ارائه بدید.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربانت.
    شما معدلتون خیلی خوبه و ضعف های دیگه اگه داشته باشید با اون کاور میشه. ولی کلا sop و بخصوص پرتفولیو برا رشته ایی مثل معماری در پذیرش تاثیر زیادی داره. برا ترم 2 باز فاند تخصیص میدن ولی تعدادش نسبت به ترم 1 کمتر هست. کلا ترم دو پذیرش گرفتن و رفتن زیاد توصیه نمیشه.
    نه مشکلی نیست. فقط کارشناسیتون مورد ارزیابی قرار میگیره و با کاردانیتون کاری ندارن. حالا اگه دوست دارید که اونم آپلود کنید.
    پذیرشتون رزرو نمیمونه ولی بله میتونید دومرتبه اقدام کنید.
    البته الان شما فقط مشکلتون به قول خودتون sop یا پرتفولیو نیست. شما باید زبان رو هم حداقل نمره 78 تافل یا 6 آیلتس رو تا تاریخ 10 اکتبر به دانشگاه ارائه بدید.
    موفق باشید.
    بی نهایت ممنونم از پاسختون
    یعنی نیازی نیست که مدرک زبان در آنلاین اپلیکیشن آپلود شه؟چون ددلاینش 25 جولای هست.
    مساله مدرک زبانم قابل حل هست یعنی میتونم تا اکتبر تهیه کنم مشکلم پورتفولیو و انگیزه نامه هست که نمیدونم با شرایطی که دارم شانس پذیرشم با فاند در ترم دوم چقدره آیا می ارزه که اپلای کنم یا نه بهتره بمونم برا سامستر بعدی.
    من یه سوال دیگه هم داشتم, پست کردن مدارک اصلی (هارد کپی) چه زمانی باید انجام بگیره؟ دقیقا بعد از انجام اپلای آنلاین تا ددلاین باید فرستاده شه؟
    ویرایش توسط katayn : June 24th, 2017 در ساعت 01:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط katayn نمایش پست ها
    بی نهایت ممنونم از پاسختون
    یعنی نیازی نیست که مدرک زبان در آنلاین اپلیکیشن آپلود شه؟چون ددلاینش 25 جولای هست.
    مساله مدرک زبانم قابل حل هست یعنی میتونم تا اکتبر تهیه کنم مشکلم پورتفولیو و انگیزه نامه هست که نمیدونم با شرایطی که دارم شانس پذیرشم با فاند در ترم دوم چقدره آیا می ارزه که اپلای کنم یا نه بهتره بمونم برا سامستر بعدی.
    من یه سوال دیگه هم داشتم, پست کردن مدارک اصلی (هارد کپی) چه زمانی باید انجام بگیره؟ دقیقا بعد از انجام اپلای آنلاین تا ددلاین باید فرستاده شه؟
    خواهش میکنم.
    نیاز هست ولی ددلاینش متفاوته و همونطور که گفتم تا 10 اکتبر فرصت دارید. در اصل نمره زبان تاثیری در ارزیابی اپلیکیشنتون نداره. ولی باید تا 10 اکتبر آپلودش کنید.
    http://www.polinternational.polimi.i...-eea-students/
    کسی نمیتونه بهتون بگه شانس فاند دارید یا نه. خیلی رقابتیه و شانس هم دخیله. همونطور که آقا بهنام گفتن بستگی به تعداد و رزومه کسانی که با شما دارن اقدام میکنن داره. ترم 2 تعداد فاندا کم میشه ولی از طرفی تعداد متقاضی ها هم کمتر هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2409647
    خواستید این ترم هم اقدام کنید، چیزی از دست نمیدید. اگه فاند گرفتید برید.
    بله پست رو هم باید تا 25 جولای انجام بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

سلام

من هنوز سربازی رو نرفتم و به خاطر همینم دانشگاه حتی مدرک موقت رو هم می گه بهت نمی دم, می گه باید اول از دانشگاه پذیرش بگیری , بعد بری نظام وظیفه وثیقه بذاری, بعد نامه بیاری این جا تا ما مدارک رو بهت بدیم.

همچین چیزی درسته ؟ و اگه این جوری باشه من باید توی سیستم به جای مدرک از دانشگاه نامه بگیرم که تموم شده دوره کارشناسی و اون رو آپلود کنم ؟؟

سوال دوم : اصل مدرک رو بعدش باید بگیرم و واسه سفارت ببرم؟

سوال سوم : من پی دی اف مدرک تافل رو آپلود کردم ولی اصل مدرک هنوز نیومده دم خونه, تافل رو تاریخ 27 ماه می 2017 دادم. واسه سفارت باز باید اصل مدرک تافل رو ببرم ؟

ممنون می شم جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام

من هنوز سربازی رو نرفتم و به خاطر همینم دانشگاه حتی مدرک موقت رو هم می گه بهت نمی دم, می گه باید اول از دانشگاه پذیرش بگیری , بعد بری نظام وظیفه وثیقه بذاری, بعد نامه بیاری این جا تا ما مدارک رو بهت بدیم.

همچین چیزی درسته ؟ و اگه این جوری باشه من باید توی سیستم به جای مدرک از دانشگاه نامه بگیرم که تموم شده دوره کارشناسی و اون رو آپلود کنم ؟؟

سوال دوم : اصل مدرک رو بعدش باید بگیرم و واسه سفارت ببرم؟

سوال سوم : من پی دی اف مدرک تافل رو آپلود کردم ولی اصل مدرک هنوز نیومده دم خونه, تافل رو تاریخ 27 ماه می 2017 دادم. واسه سفارت باز باید اصل مدرک تافل رو ببرم ؟

ممنون می شم جواب بدید.
    قربان شما.
    1 بله شما نیاز به نامه نظام وظیفه دارید برا آزاد کردن مدرک موقت یا دانشنامه تون. بله با یه گواهینامه پایان تحصیلات هم میتونید اپلای کنید.
    2 بله برا سفارت اصلش لازمه.
    3 همون pdf یی که از سایت برمیدارید کفایت میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

با سلام به همه دوستای گرامی. کسی اخیرا مدرک فرستاده واسه دانشگاه میلان ؟؟ یا کسی می خواد مدرک بفرسته ؟؟
    من روز دوشنبه 18 جولای مدارکم رو ترجمه شده تحویل می گیرم که پست کنم. ددلاین پست مدارک 25 جولای هست و به نظرتون من 18 جولای اینارو تحویل بدم به پست dhl تا 25 جولای می رسه به دستشون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستای گرامی. کسی اخیرا مدرک فرستاده واسه دانشگاه میلان ؟؟ یا کسی می خواد مدرک بفرسته ؟؟
    من روز دوشنبه 18 جولای مدارکم رو ترجمه شده تحویل می گیرم که پست کنم. ددلاین پست مدارک 25 جولای هست و به نظرتون من 18 جولای اینارو تحویل بدم به پست dhl تا 25 جولای می رسه به دستشون ؟
    قربانت.
    بله، نگران نباشید.

Junior Member

سلام دوستان عزیز من واقعا به راهنمایی احتیاج دارم ممنون می شم کمکم کنید
    من از دانشگاه siena پذیرش گرفتم و پذیرشمو بردم سفارت اما چون دانشگاه سینا امسال تصمیم گگرفته که آزمون بذاره و هنوز هم تکلیفش روشن نیست سفارت بهم گفت دو هفته دیگه برای ویزای توریستی برم تا امتحان بدم. حالا دوروز پیش برام پذیرش از دانشگاه میلان اومده که قطعی هم هست و آزمون نداره و رشته ای هم که قبول شدم بهتره. حالا نمی دونم باید چه کار کنم. چه جوری می تونم این پذیرش جدیدم ر جایگزین پذیرش قبلی کنم چیکار کنم سفارت قبول کنه که پذیرش جدیدم رو جایگزین قبلی کنه؟ دوباره وقت بگیرم برم سفارت یا کار دیگه ای باید بکنم؟ خیلی ممنون می شم راهماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)