صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام
    کسی هست در رشته ارشد معماری دانشگاه پلی تکنیک
    اگه کسی هست ممنون میشم وقت بزارید راهنمایم کنید

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

ممنون دوست عزیز. یه سوال دیگه هم دارم 25 جولای رو که برای ددلاین اپلیکشن تعیین کرده به اینصورت نوشتهclosure of the online application/ last day to upload and provide required documents online and by post منظورش اینه که مدارک و رسیدی که باید پست کنیم تا این تا تاریخ بدستشون رسیده باشه یا این کلمه پست برای ثبت نامهاییه که کلا با پست و غیر آنلاین انجام میشن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    شروع ارزيابى بعد از ددلاين براى اپلاى شروع ميشه.
    در مورد سوال دومتون، من مدارك ترجمه شده تنها با مهر مترجم رسمى كه در ضميمه آنها كپى مدارك اصلى با مهر كپى برابر اصل بود به همراه ساير مدارك در پاكت دانشگاه فرستادم و مشكلى پيش نيامد.
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط nashmil_mlz نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. یه سوال دیگه هم دارم 25 جولای رو که برای ددلاین اپلیکشن تعیین کرده به اینصورت نوشتهclosure of the online application/ last day to upload and provide required documents online and by post منظورش اینه که مدارک و رسیدی که باید پست کنیم تا این تا تاریخ بدستشون رسیده باشه یا این کلمه پست برای ثبت نامهاییه که کلا با پست و غیر آنلاین انجام میشن؟
    بله منظورش این است که تا ددلاین باید فرایند اپلای آنلاین انجام داده باشید و مدارکی که به صورت Hard copy هستند هم فرستاده باشید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nsdido نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من میتونم برای پذیرش آگوست میلان مدارکمو ترجمه غیررسمی کنم و مهرنداشته باشه ارسال کنم تا ترجمه رسمیش آماده بشه برای سفارت ؟ (برای اپلای آنلاین و ارسال مدارک با پست )
    سلام بنظرم بشه این کار رو کرد اما برای اطمینان بیشتر از Graduate Office سوال کنید.

BSc Student, Biomedical Engineering

Junior Member

با سلام. من دانشجوی ترم 6 کارشناسی مهندسی پلیمر امیرکبیر هستم . معدل من تا این ترم 14 هست و میتونم تو 2 ترم اخر معدلمو تا 14.5 بالا بکشم. همچنین یک مقاله isi هم تا پایان تحصیلم ارائه بدم. 2تا سوال داشتم.
    اول اینکه با معدل 14.5 ومقاله isi و ielts 6.5 شانسی برای پذیرش در رشته مهندسی شیمی دانشگاه پلی تکنیک میلان دارم یا خیر ؟
    دوم اینکه وزرات علوم برای دانشگاه هایی مثل امیر کبیر و شریف یه ضریب سختی در نظر گرفته که در معدل ضرب میشه (این ضریب در دانشگاه امیر کبیر 1.05 است) میخواستم بپرسم معدل من برای پذیرش با احتساب این ضریب حساب میشه یا این ضریب تاثیری روی معدل من برای پذیرش نداره ؟
    با تشکر

ویرایش توسط behnamhg : August 21st, 2018 در ساعت 11:07 PM

سلام دوستان از بچه هایی که تو دانشگاه polimi مقطع ارشد یا همون مستر مشغول به تحصیل هستند سوال دارم. میخواستم ببینم ایا امکان عوض کردن رشته یا همون program بعد از ثبت نام وجود داره یا نه؟ ممنون

Junior Member nsdido آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رنگ چراغ‌ها - و پروسه‌های لازم جهت انجام بعد از تغییر رنگ چراغ‌ها

سلام دوستان نمیدونم جای سوال اینجا هست یا نه ولی ممنون میشم راهنماییم کنید
    من واسه فرست کال سپتامبر امسال میخوام اپلای کنم و مدارکم رو ترجمه رسمی نکردم هنوز . اطلاع دارین که میتونم برای اپلای آنلاین میتونم فعلا ترجمه غیررسمی رو بفرستم یا باید حتما رسمی باشه؟ اینو ازم قبول میکنه ؟

سلام دوستان.در صفحه اول نوشته معدل حتما باید بالای 14 باشه و پایین 14 رو بررسی نمیکنن.من معدلم 13.80 هست و بقیه رزومم خوبه.معدل ارشدم 18 هست ولی انگار نباید بهش اشاره بشه برای گرفتن بورس مستر مجدد. میخواستم ببینم با توجه به معدل کمتر از 14 من راهی هست یا خیر؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام دوستان.در صفحه اول نوشته معدل حتما باید بالای 14 باشه و پایین 14 رو بررسی نمیکنن.من معدلم 13.80 هست و بقیه رزومم خوبه.معدل ارشدم 18 هست ولی انگار نباید بهش اشاره بشه برای گرفتن بورس مستر مجدد. میخواستم ببینم با توجه به معدل کمتر از 14 من راهی هست یا خیر؟
    درود
    متاسفانه از امسال مینیمم معدل را 14.5 کردند که پست اول هم الان آپدیت شد. و کمتر از این معدل قابل قبول نیست.
    لینک مربوط به معدل
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام و روزتون به خیر من علاوه بر مدرکدانشگاه کلی مدارک آموزش جانبی مثل دوره های بین المللی و غیره دارم آیا نیاز هستکه اینها رو هم به پروسه ثبت نام اضافه کنم ؟ و اگر میشه اضافه کرد در کجا اضافهکنم ؟
    سوال دوم هم اینکهSTUDY PROGRAM همون شرح دروس دوره کارشناسی هست یا چیزدیگه اییه؟

پیشاپیش خیلی ممنون از وقتی که برایپاسخ میگذارید. ))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)