صفحه 18 از 21 نخستنخست ... 89101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

دوستان کسی تابحال از ایتالی استادی اقدام کرده؟
    ریزنمرات رو که‌ می فرستیم پستی پس چیو تحویل سفارت بدیم؟ دوسری ترجمه کنیم؟

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام وقت همه شما دوستان بخیر. من ترم آخر کارشناسی روزانه هستم و دانشگاه ریزنمراتمو مهر نمی کنه که بتونم ترجمه کنم حتی ریزنمرات ترمی رو هم مهر نمی کنند. من ترجمه غیر رسمی رو برای دانشگاه پلی تکنیک میلان فرستادم اما قبول نکردن می گن حتما باید مهر دانشگاه داشته باشه. کسی می دونه باید چه کار کرد؟

با سلام و وقت بخیر
    توضیحاتتون برای مقطع کارشناسی ارشد کامل بود اما برای امثال بنده که قصد داریم برای لیسانس اقدام کنیم لطفا توضیحاتی بفرمایید.
    من فوق لیسانس عمران دارم و قصد دارم برای لیسانس معماری اقدام کنم. چقدر شانس پذیرش دارم و چه اقداماتی باید انجام بدم؟
    با سپاس

سلام
    از دوستان کسی برای لیسانس معماری این دانشگاه اقدام کرده؟

سلام من برای سکند کال اقدام کردم . کسی میدونه جوابا کی میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita_M67 نمایش پست ها
    سلام من برای سکند کال اقدام کردم . کسی میدونه جوابا کی میاد؟
    14th April 2019Deadlines to accept your admission and be considered for merit based scholarships

همین روزاست که بیاد. :-)

Junior Member

سلام دوستان گل
    امیدوارم خوب باشن.
    سوالی داشتم از خدمتتون:
    من چند هفته پیش با استادی در دانشگاه پلی تکنیک میلان تماس گرفتم و قرار مصاحبه گذاشتیم، دیروز زمان مصاحبه بود با 3 تا استاد، آخر مصاحبه به من گفتن که اپلای کن اگه بورس گرفتی که هیچ اگه نگرفتی ما از لحاظ مالی حمایتت می‌کنیم، دوستانی که این مدل و تجربه کردن، الان یعنی تمومه؟ یا بازم امکان داره پذیرش نگیرم؟
    خیلی خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at IUT

سلام دوستان
    می خواستم بدونم که دیر یا زود اقدام کردن برای پذیرش تاثیری بر روی اکسپت یا ریجکت کردن داره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان

این February 2020 INTAKE برای کال اول هستش؟
    منظورشون از semster1 و semester 2 چیه ؟
    من اگه بخوام اپلای کنم برای کال اول از همین February 2020 Intake اقدام کنم؟

ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

دوستان سلام ببخشید در مورد ecst من میخام بدونم تو کدوم سایت برم و کدو بخش ثبت نام کنم؟؟؟؟؟ اگر کسی میدونه راهنماییم کنه.

https://www.unina.it/documents
    ببخشید دوستان در این سایت قسمت اپلیکیشن برای کارشناسی ارشد اقتصاد رو کسی میدونه کمک کنه؟

https://cas.unimi.it/loginببخشید من رجیستر کردم ولی حالا که میخام log in کنم
    گزینه اول که ایمیله اخری هم پسورده میخاستم بدونم وسطی چیه
    ویرایش توسط behnamhg : July 8th, 2019 در ساعت 01:12 AM دلیل: ترکیب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)