صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at petroleum university of technology

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

سلام دوستان
    من میخوام برا second call پلی تکنیک میلان اپلای کنم،3 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و ریزنمراتی که دانشگاه بهم داده مهر غیر رسمی خورده...بعد از فارغ التحصیلی به خاطر تعهدی که به صنعت نفت داشتیم یه برگه دادن بهمون که خطاب به سازمان وظیفه فارغ التحصیلیمون رو اعلام کرده بود...میخواستم ببینم با همین مدارک میشه اپلای کرد؟

Senior Member majjiid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam128 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برا second call پلی تکنیک میلان اپلای کنم،3 سال از فارغ التحصیلیم میگذره و ریزنمراتی که دانشگاه بهم داده مهر غیر رسمی خورده...بعد از فارغ التحصیلی به خاطر تعهدی که به صنعت نفت داشتیم یه برگه دادن بهمون که خطاب به سازمان وظیفه فارغ التحصیلیمون رو اعلام کرده بود...میخواستم ببینم با همین مدارک میشه اپلای کرد؟
    قربانت.
    همون طور که تو پست اول گفته شده، میتونید بدید یه دارالترجمه تا به طور غیر رسمی براتون ترجمش کنه. با همون کارا اپلایتون را انجام بدید. ولی بعد برا سفارت، ترجمه ها باید رسمی و با مهر دادگستری و وزارت خارجه باشه.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خواستم بدونم با فرض اینکه پذیرش بگیرم، چقدر وقت دارم مدارک اصلی رو برا دانشگاه بفرستم؟
    من تا اول اردیبهشت سربازیم طول میکشه؟ وقت کافی دارم که بتونم مدرکم رو آزاد کنم و برا دانشگاه و سفارت خونه بفرستم؟

خواستم بدونم با فرض اینکه پذیرش بگیرم، چقدر وقت دارم مدارک اصلی رو برا دانشگاه بفرستم؟
    من تا اول اردیبهشت سربازیم طول میکشه؟ وقت کافی دارم که بتونم مدرکم رو آزاد کنم و برا دانشگاه و سفارت خونه بفرستم؟
    همونطور که گفتم برا اپلای نیاز نیست و برا ثبت نام نهایی دانشگاه هم بعد از سفارت باید اقدام بفرمایید. این بیانیه رسمی سفارت ایتالیا برا سال پیش هست ، اردیبهشت وسط این تاریخ میوفته، دیگه بستگی به کارا و برنامه ریزیا خودتون داره که ایشالا برسید یا نه:
    دانشجویان موظفند مدارک را ازتاریخ 16 آوریل 2016 تا تاریخ 10 جولای 2016 با وقت قبلی(از طریق ارسال ایمیل) به بخش دانشجویی کنسولگری تحویل دهند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    من مدرک موقت فارغ التحصیلیه که بهم دادن زیرش نوشته ارزش ترجمه ندارد...هر جا میبرمش برا ترجمه قبول نمیکنن.خواستم ببینم راهی هست بشه برا پلی تکنیک میلان اقدام کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Buali Sina university(studying masters in mechanical engineering)

سلام دوستان
    من مدرک موقت فارغ التحصیلیه که بهم دادن زیرش نوشته ارزش ترجمه ندارد...هر جا میبرمش برا ترجمه قبول نمیکنن.خواستم ببینم راهی هست بشه برا پلی تکنیک میلان اقدام کرد
    شما تا روز اقدام برا ويزا نياز به اصل مدرك ندارين.
    ترجمه غير رسمي انجام بدين.
    ولي الان پلي تكنيك first call تموم شده و تو second call شانس پذيرشتون پايين تره و شانس بورس هم خيلي كمه. در صورت قبولي احتمالا هزينه سال اول رو بايد خودتون بدين.
    .Comfort is the enemy of achievement

Junior Member

دوستان سلام
    من برای دوره The 1st level Specializing Master in “Accessory design” که یکساله هستش اقدام کردم و الان جواب پذیرش اومده که مثبته و گفتند که مبلغ 4000 (هزینه کل دوره9000) به حساب بریزم تا پذیرش قطعی بشه و عبارت as soon as possible رو اوردن ازشون میپرسم که خوب زمان محلت تقریبا چقدر هستش که میگه ما به همه همینو اعلام میکنیم . از بچه ها کسی تجربه ای مشابه داره که چطوریه؟ و اگر ما پولو واریز کنیم و بعد اینطرف سفارت موافقت نکنه با ویزا چطور میتونیم پس بگیریم؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای دوره The 1st level Specializing Master in “Accessory design” که یکساله هستش اقدام کردم و الان جواب پذیرش اومده که مثبته و گفتند که مبلغ 4000 (هزینه کل دوره9000) به حساب بریزم تا پذیرش قطعی بشه و عبارت as soon as possible رو اوردن ازشون میپرسم که خوب زمان محلت تقریبا چقدر هستش که میگه ما به همه همینو اعلام میکنیم . از بچه ها کسی تجربه ای مشابه داره که چطوریه؟ و اگر ما پولو واریز کنیم و بعد اینطرف سفارت موافقت نکنه با ویزا چطور میتونیم پس بگیریم؟
    با سپاس
    قربان شما.
    بله دیگه این در اصل registration fee شون هست که متاسفانه به هیچ عنوان هم قابل برگشت نیست. مثلا طراحی قایق های تفریحی(yacht design) هم یه نمونه از همین کورس های 1st Level Specializing Master هست (از نوع همین دوره ایی که شما میخواید بگذرونید) وقتی به پی دی اف application document ش مراجعه میکنید نوشته:

The Politecnico di Milano registration fee will not be refunded in any case.
    اینم فایلش: (صفحه آخرش را بخونید)
    https://docmanager.polimi.it/documen...aa9204890587e8

Junior Member

بله ولی اینکه شما می فرمایید فکر کنم مربوط به دوره های ترمیک باشه ولی در مورد Specializing Master توی قردادشون اوردن که به این میگن down payment نه registration fee(لینک خراب بود) و تا سی روز مانده به شروع اگر انصراف بدی میگن که مبلغ پس داده میشه ولی من میخام ریسک کمتری کنم و ببینم با شرایط بانک های ما چطوری این کار امکان پذیره؟و سوال دیگم در مورد اینه که شرایط موندن بعد از یک سال تحصیل اونجا چجوریه؟ بعد از اتمام ایا فرصتی برای پیدا کردن کار هست یا نه؟با تشکر از جوابت از دوستان تقاضا میکنم کمک فکری دارند بدن چون وقتم خیلی محدوده

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    بله ولی اینکه شما می فرمایید فکر کنم مربوط به دوره های ترمیک باشه ولی در مورد Specializing Master توی قردادشون اوردن که به این میگن down payment نه registration fee(لینک خراب بود) و تا سی روز مانده به شروع اگر انصراف بدی میگن که مبلغ پس داده میشه ولی من میخام ریسک کمتری کنم و ببینم با شرایط بانک های ما چطوری این کار امکان پذیره؟و سوال دیگم در مورد اینه که شرایط موندن بعد از یک سال تحصیل اونجا چجوریه؟ بعد از اتمام ایا فرصتی برای پیدا کردن کار هست یا نه؟با تشکر از جوابت از دوستان تقاضا میکنم کمک فکری دارند بدن چون وقتم خیلی محدوده
    درست میگی، صفرا رو چشمام کم و زیاد دید. registration fee شون 500تاست و همونطور که گفتم غیر قابل برگشت ولی بله اون down payment (یا همون پیش قسط) رو بهتون بر میگردونن. اگه با کارت اعتباریی که مال خودت هست پرداخت میکنی که خوب بر میگرده به کارت خودت. اگه هم با شرکتای اینترنتی یا با صرافی یا هر جا دیگه پرداخت کنی پول برمیگرده به حساب اونا. بهرحال باید حواست باشه با هرجا میخوای اقدام کنی هم معتبر باشه هم این موضوع را باهاشون سفت و سخت کنی. برا اطلاعات بیشتر:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...88%D8%AC%D9%87
    راجع به کار بعد تحصیل بهترین این هست با کسایی که اونور تو رشته شما مشغول به کارن مشورت کنید. رشته به رشته وضعیت کار فرق میکنه. این موضوع را باید پیشتر ازین ها بررسی میکردید. و برای هر رشته نیازمند صرف وقت و بررسیه زیاد هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)