صفحه 20 از 21 نخستنخست ... 101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 209

موضوع: ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

وقتی برای ارشد مجدد اقدام می کنیم . اینکه گفته شده نه به دانشگاه نه به سفارت نباید بگیم که ارشد داریم . پس مقاله هایی که از پایان نامه ارشد استخراج شده و سابقه تدریس در دانشگاه را در رزومه خود نباید قید کنیم ؟

Moderator

پیش فرض پاسخ : ک.ارشد فرایند پذیرش دانشگاه پلی تکنیک میلان (پست اول به دقت خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    وقتی برای ارشد مجدد اقدام می کنیم . اینکه گفته شده نه به دانشگاه نه به سفارت نباید بگیم که ارشد داریم . پس مقاله هایی که از پایان نامه ارشد استخراج شده و سابقه تدریس در دانشگاه را در رزومه خود نباید قید کنیم ؟
    درود
    اگه میخوایید برای بورس استانی اقدام کنید نباید حرفی از ارشد مجدد بزنید ولی اگه نمیخوایید میتونید تو رزومتون قید کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

مرسي. یعنی هیچ مقاله ای هم نباید قید شود؟ اگه عنوان ارشد در مقاله نباشه میشود قید کرد. اصلا بودن مقاله در رزومه برای پذیرش ارشد تاثیری دارد؟

Junior Member

من برای ارشد مجدد پلی می اقدام کردم و تو رزومم هم گفتم که اینجا ارشد گرفتم. حتی ریز نمرات ارشد هم فرستادم براشون. با این حال برای فال 2020 پذیرش گرفتم الان. میخواستم بدونم فاند استانی به ارشد مجدد بودن یا نبودنش ربطی داره؟ چون نوشته سوابق آکادمیک اصلا مهم نیست و اگه پذیرش از دانشگاه دولتی داشته باشید و بتونید نیازمندیتونو اثبات کنید بهتون میدن. الان اگه به سفارت اعلام نکنم که ارشد دارم داستان میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران-آزاد کرج

سلام،ببخشید با معدل، 18.17، آیلتس 8، ریکام قوی از استاد و اس او پی قوی شانسی برای این که از رشته عمران برای architectural and building engineering زد؟ برای ترک سازش هست؟ یه ترک معماری داره و یه ترک سازه، دقیقا" رشته ایی که دنبالشم، تو دانشگاه ساپینزا این رشته تو گروه عمران ارایه شده
    چون تو گروه معماری می ترسم پذیرش ندن بهم، یکی از شانس های انتخابم بسوزه
    ممنون میشم نظرتون رو بگید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush_IM نمایش پست ها
    سلام،ببخشید با معدل، 18.17، آیلتس 8، ریکام قوی از استاد و اس او پی قوی شانسی برای این که از رشته عمران برای architectural and building engineering زد؟ برای ترک سازش هست؟ یه ترک معماری داره و یه ترک سازه، دقیقا" رشته ایی که دنبالشم، تو دانشگاه ساپینزا این رشته تو گروه عمران ارایه شده
    چون تو گروه معماری می ترسم پذیرش ندن بهم، یکی از شانس های انتخابم بسوزه
    ممنون میشم نظرتون رو بگید
    شما خیلی رزومه خوبی دارید. ایتالیا با رزومه ها ی ضعیف در سال های قبل برخی افراد پذیرش گرفتند البته شاید به تازگی کمی سخت گیر شده باشند ولی به هیچ وجه شامل حال شما نیست. اکثر دانشگاه ها اپ فی ندارند یا خیلی ناچیز هست و برخی دانشگاه ها برای بیشتر از یک رشته میتونید اقدام کنید. این دانشگاه که نام بردید در فیسبوک چک کنید خیلی ایرانی هست کمک بگیرید. ولی اگر روی بورس ایتالیا حساب باز کردید باید بگم که استان لاتزیو که این دانشگاه هم شامل میشه کمی در مدارک ایرانی ها دچار تردید شده و از طرفی سفارت ایتالیا هم برخی مدارک صوری افراد را امسال تایید نکرده حتما از دانشجویان ورودی امسال بپرسید که چه کردند. منظور من دانشجویان سال اول هست و نه سال دو به بعد.

Junior Member

سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه
    من کال اول اپلای کرده بودم و تقریبا از بهمن چراغ انتخاب اولم بنفش شده، طبق ددلاین دانشگاه تا آخر فوریه باید اعلام بشه نتایج نهایی، امروز آخر فوریه هست و همچنان بنفش هستش، میخواستم بدونم که چقدر دیگه باید صبر کنم؟ اصلا امیدی هست از بنفش به سبز تغییر کنه؟

Junior Member

سلام
    امیدوارم همه در این شرایط در سلامت باشند.
    من چندتا سوال دارم ممنون می شم کسی بتواند به من کمک کند.
    من کارشناسی مکانیک با معدل 15.78 از شریف فارغ التحصلبل سال 2010 شدم
    ارشد طراحی خودرو از علم و صنعت 19.18 در سال 2018 دارم و یک فرصت مطلاعاتی هم کانادا رفتم
    من می خوام برای ارشد مجدد اپلای کنم، من نمی توانم ارشدم را پنهان کنم به دلیل ویزا کانادا و شرایط ارشدم خوب هست.
    1- آیا بین 2 رشته مکانیک ارایه شده در این مقطع تفاوت هست؟
    2- آیا من اطلاعات ارشد وارد کنم یا فقط در sop و CV بیان کنم؟
    3- Graduation Score , Grade Point Average تفاوتشان چیست و باید چی وارد کنم؟
    4- در قسمت مدارکی که باید ارایه بدم Cumulative GPA Statement هست این چی هست؟
    5-چیزی که من از سایت متوجه شدم الان که من دارم اپلای می کنم نیاز به ارسال مدارک نیست و زمانی که پذیرش گرفتم می بایت ارسال کنم؟

ببخشید سوال هایم زیاد شد ولی من سوالات خواندم و نتوانستم جواب سوالاتم را مشخصا پیدا کنم یا اگر پیدا کردم برای اینکه اشتباه کنم باز پرسیدم.

ممنونم از وقتی که می گذارید.

در دانشگاه های ایتالیا مخصوصا پلی تکنیک میلان ، مدیر گروه هر رشته رو چی خطاب می کنند ؟
    manager ? principle? یا head?

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

Preside(پره سیده) معمولا (ایتالیایی)
    نقل قول نوشته اصلی توسط petrovich21 نمایش پست ها
    در دانشگاه های ایتالیا مخصوصا پلی تکنیک میلان ، مدیر گروه هر رشته رو چی خطاب می کنند ؟
    manager ? principle? یا head?
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)